Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma svi proevi koriste Vandal pa i ja poceo i bas je primetna razlika.
    Kad krece ranked?

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Jel planirate kupovati PS5?
      Kolilko vidim neće cena biti previsoka.

      Ja nisam siguran, jebeš ga jedino što igram je Nba.
      Ja planiram. Bas predrkano izgleda a i ne sumnjam da ce ekskluzive biti top. Msm ja nisam neki gejmer, igram 4-5 igara godisnje i ono sto sony ima kao ekskluzive su upravo igre kakve najvise volim (tlou, uncharted, days gone, gow, hzd).

      Plus, valja uzeti peticu iz sentimentalnih razloga, bice to poslednja sonijeva konzola (edit: najverovatnije)
      Last edited by bici; 22-06-20, 16:05.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Plus, valja uzeti peticu iz sentimentalnih razloga, bice to poslednja sonijeva konzola (edit: najverovatnije)
        A sta mislis da ce posle?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          A sta mislis da ce posle?
          Samo streaming bajo moj

          Imamo vec PS Now, GeForce Now, xCloud. Malo je nezgodan timeline, jer je taj streaming tek poceo ozbiljnije da se zahuktava, a jedina stvar koja u ovom momentu odbija kompanije da idu all-in na streaming je sto je US market 40%, a Ameri imaju najgori internet od svih razvijenih zemalja. Da npr. imaju internet kao mi ne bi niko ni pomislio na pravljenje nove konzole za 7 godina.

          Edit: Da me ne shvatite pogresno, mislim da ce Sony i dalje praviti hardware za gaming, ali mislim da ce to biti u formi servera a ne samih konzola koju kupis i doneses kuci.
          Last edited by bici; 22-06-20, 16:29.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • znaci bez interneta nista? ta strategija se nedavno nije isplatila xboxu.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Vec neko vrijeme sam na odvikavanju od igrica Ponekad upalim koju partiju HOTS-a, iznerviram se namrtvo zbog raznih idiota..

              Nego, zanima me da li je neko igrao Metal Gear Solid V: TPP?

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Vec neko vrijeme sam na odvikavanju od igrica
                poker pomaze
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Neka, hvala.. ovo malo imetka bih da sacuvam.

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    znaci bez interneta nista? ta strategija se nedavno nije isplatila xboxu.
                    MS je postavio odlicne temelje. Streaming ne moze sada da uspe zbog iznad napisanog razloga, ali ce se to promeniti kroz par godina.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Mislim da će dogurati i do Playstationa 6, a za posle ćemo videti


                      Originally posted by Joker View Post
                      Nego, zanima me da li je neko igrao Metal Gear Solid V: TPP?
                      ko si fan serijala i tu zbog priče, razočaraćeš se, ali je sama igra super, najbolji gameplay u tom žanru.
                      Last edited by s_hyperion; 22-06-20, 18:24.

                      Comment


                      • Imam PS4 a imam toliko materijala za igrati tako da tek mozda za 6 godina mogu razmisljati o PS5.

                        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ja samo čekam da kažu datum za Gran Turismo 7, tada se uzima i konzola

                          Comment


                          • Nazalost streaming gaming je buducnost iako to nikad ne moze biti dobro kao sto je sad na konzolama ili na iole pristojom PC, a da ne pricam o high end PCu od 1200 do 1500 eura dje si miran narednih desetak godina. Pritom mi imamo ping izmedju 25 i 50, zavisi dje je server, a posto je obicno Francuska ili Luksamburg 25-50 i da pjevamo. Na streaming platformama ako ga spuste na stabilnih 70 mozemo biti srecni. A realnije da bude oko 100. Naravno bice tako isplativije igracima jer ce moci na bilo cemu maltene da pokrenu AAA naslove i igraju za 5-10 eura mjesecno. Nece biti potrebe za kupovinom igara vec ces ih na neki nacin iznajmljivati odnosno placati uslugu kompanijama i za 5-10 eura mjesecno imaces kompletnu njihovu ponudu. Samo bice tu brdo njih koji nude usluge. Nece svi imati sve igre sigurni budite. 5-10 eura Steamu, 5-10 Originu, 5-10 Majkrosoftu, 5-10 Soniju itd.

                            Npr. sad je na Originu moguce igrati sve njihove naslove za 100 eura godisnje, uz basic paket moguce je igrati masu toga za samo 30 eura godisnje, to je manja cijena od jedne igre. Primjera radi sad cu da preorderujem novu Fifu za 40 eura, RDR2 sam uzeo za 38 eura, pa ni tih 100 eura ne djeluje mnogo jer Origin ima ogromnu bazu i brdo igara u ponudi, samo Fifa i BF i vec si potrosio 100 eura maltene. Sl. prica sa Xbox Game passom i za Xbox i za PC, pet eura mjesecno, imas ogroman broj igara da igras, ne igra ti se sledeceg mjeseca, ne platis i to je to. Medjutim da bi ti to igrao sad moras da imas hardver, konzolu ili PC dovoljno jak da pokrene vecinu tih igara i igras ih u iole pristojnih 30 fps, mada je danas minimum 60, a teznja je 144. Odlicna usluga ali i dalje zavisi od tebe. Sjutra nece zavisiti od tebe i to ce biti problem vjerujem. Jednostavno treba to izdrzati, naraviti ga stabilnim, ne mislim da ce to biti tako lako. Stadija je fijasko dozivjela. A to je niko drugi do Google, kad oni ne mogu ko moze?

                            Mislim streaming gaming vec postoji na neki nacin ali je jako los i mislim da ce nazalost Majkrosoft sve upropastiti ako se ispostavi tacnim da ce ponuditi konzolu za 200 eura. E to je vec neka potpuno druga prica, dje je Majkrosoft spreman da ponudi top hardver ispod svake cijene u zelji da postane Netflix of gaming. On bi onda prodao brdo konzola, ponudio uslugu na mjesecnom ili godisnjem nivou i na taj nacin bi privukao ogroman broj igraca bukvalno kroz streaming sa i dalje top hardverom. 200 eura kosta pristojna gpu npr, a ako oni cijelu konzolu prodaju za te pare dje ti mozes da igras najnovije AAA naslove narednih 4-5 godina mislim da je vise nego jasna njihova zelja da uniste Soni ali i sve ostale konkurente. Kupuju jos pet studija, spremni su jako da krenu i rat i dobiju utakmicu.

                            Koliko bi se zapravo njima isplatilo da ponude konzolu za 200 eura najbolje govore brojke za Fifu, ovoliko EA zaradjuje od FUTa trenutno 1.49 milijardi dolara, a 2015. su zaradjivali 587 miliona dolara, dakle tri puna manje prije samo pet godina. Ko zna do kojih ce brojki ovo ici. E sad ta ista FIfa je prodala samo u oktobru 10 miliona kopija, naredna dva mjeseca iz nedelje u nedelju je bila prva po broju prodatih kopija od svih igara, da bi od decembra do danas bila svake nedelje u top 5 po broju prodatih kopija. Prosle nedelje prvo mjesto je ocekivano zauzeo TLoU2, a Fifa je bila treca kao i pretprosle nedelje, jun je, kraj je sezone za ovu Fifu, a i dalje su u vrhu. A oni igru prodaju svake godine. Ne znamo prave brojke ali neka bude da je Fifa prodala izmedju 25 i 30 miliona kopija minimum, RDR2 je prodao 29 miliona, a TLoU prvi dio je za pet godina bio na 17 miliona, ali samo na jednoj platformi. Witcher 3 je na 40ak miliona. I cemu da se nadaju ti AAA naslovi, a da nije GTA V koji ima nevjerovatnih 120 miliona prodatih kopija. Ove ostale igre ce prodati za 5-10 godina koliko Fifa za godinu-dvije. E na to cilja Majkrosoft, to zeli ocigledno, 200 eura za konzolu stvarno nije puno, a mogu masu da dobiju.

                            Majkrosoft nikad nece niti moze imati ekskluzive kao Soni, nikad ne moze imati igre kao sto su TLoU, Uncharted, Little Big Planet, Jax and Dexter, Shadow of the Colossus i sl, ali moze da kupuje studije jer je mnogo jaci, da potpisuje ekskluzive sa top kompanijama, moze da dovede PS ekskluzive na PC sto je do prije godinu dvije bilo nezamislivo, naravno ponudi PS Now i najvaznije od svega ubije konkurentna tako sto ce upola cijene ponuditi konzolu i dobiti mnogo vecu bazu igraca. To i dalje nije potvrdjeno ali ima mnogo, mnogo logike.

                            Sad krece finalna utakmica izmedju konzola, PES je npr. imao zicer svojevremeno i nije ga iskoristio. EA zato jeste itekako. Zbog toga je danas Fifa ovo sto jeste. A oce li Soni uspjeti da uradi sa peticom dobre stvari kao sto je sa cetvorkom vidjecemo. Sa trojkom je izgledalo da su izgubili pa su se vratili sa cetvorkom, a Xbox One X konzola je mocnija od PS4 Pro.
                            sigpic

                            Comment


                            • Majkrosoft nikad nece niti moze imati ekskluzive kao Soni, nikad ne moze imati igre kao sto su TLoU, Uncharted, Little Big Planet, Jax and Dexter, Shadow of the Colossus i sl,
                              ima i xbox ekskluzive: gears of war fransiza, halo fransiza, forza motorsport/horizon, a onaj Cuphead ne bi menjo za sve te zajedno sto si nabrojo
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                ako si fan serijala i tu zbog priče, razočaraćeš se, ali je sama igra super, najbolji gameplay u tom žanru.
                                Ma ne, igrao sam je ja. Ustvari, to je moja zadnja "zaraza". Nego pitam jer me zanima da li je jos neko uzivao u tom nedovrsenom remek djelu. Ja inace, kad mi se svidi neka igrica, igram je dok je ne doktoriram. Tako je bilo i sa ovom. Tu su i neki svetski rekordi..
                                Ako si je igrao, onda sigurno znas da je ovo najteza misija na igrici. Najteza, ako juris All Tasks + No Traces bonus. Ovo je wr u toj kategoriji, a na cijelom internetu nema prolaznog vremena ispod 25 minuta (10 minuta sporije od mog). Toliko je zajebana misija i toliko sam zajeban ja. Pa eto, ko voli da odgleda neki dobar speedrun.. da i ja necim doprinesem ovoj temi.

                                Comment

                                Working...
                                X