Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrhunska

    sigpic

    Comment


    • Zbog te fore sam i lajkovao stranicu, pa sam prelistao sta su sve postavili u poslednjih mesec dana.

      Comment


      • Last edited by Ricma; 28-11-16, 07:45.

        Comment


        • Nesto sam se nameracio da odigram sve mape Heroes 3, redom... pa dako zavrsim za 2-3 mjeseca Sjutra cu vala ponovo da ih skinem sa GoG i da se oprostim od kafane na neko vrijeme

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment




          • Gameplay se poprilicno razlikuje od dosadasnjih delova, ali u svakom slucaju izgleda dobro.
            sigpic

            Comment


            • https://youtu.be/GshgcpU4Rc8

              Ovo se cekalo...

              Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post


                Gameplay se poprilicno razlikuje od dosadasnjih delova, ali u svakom slucaju izgleda dobro.
                Katastrofa deluje, makar za ljude koji naginju ka RPG delu igre a ne akcionom. Cover sistem su izgleda totalno izbacili, sto ovo dovodi u TPS takoreci, jer od nekakve taktike nema ni t. Sta znam, da li su oni uopste vise sposobni da naprave pristojnu igru, o odlicnoj da ne pricam.
                sigpic

                Comment


                • Btw ono sto meni deluje zanimljivo jako je novi Prey, koji deluje kao neki cudni miks Biosoka i System Shocka 2.

                  sigpic

                  Comment


                  • @Erik potpuno te razumem i meni je ovo previse akciono nastrojeno ali sve mislim da ce to biti samo jedan od pristupa, i da je ovo samo da se pokazemo sta sve mozete a ne da ce se bas na ovakav nacin odvijati borbe. Cover sistem ce sigurno biti, RPG elementi igre bi takodje trebali ostati, valjda nece odustati od onog sto je krasilo ME. Nadam se samo dobroj prici i dobro razradjenim likovima, ovo ostalo ne bi trebalo previse da upropasti uzivanje u ME univerzumu.

                    Takodje slazem se za Prey, izgleda veoma dobro po ovom sto sam do sad video.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Najavljen nastavak najbolje igre u poslednjih 15-ak godina, sad treba preziveti sledece 2-3 godine dok ne izadje

                      Comment


                      • Ja bih rekao i najbolja igra ikada. I to dolazi od čoveka koji ne voli te horror/zombie/survival igre. Znam da je i film neki bio najavljivan, ali mislim da to nikada nije zaživelo. Ovo je još bolje.

                        Comment


                        • Sad, najbolja, za to treba zanemariti preko 30 godina duge istorije, tu su Ocarina of Time, Chrono Trigger, Metal Gear Solid, FF 6 i 7... Ima kandidata

                          Film je na pauzi, nije jos otkazan.

                          Comment


                          • Sto volim ovo kad igram scenario u HoMM3 10 sati i na samom kraju me cpu pobijedi jer ima 1500 goblina

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • Last edited by Ricma; 15-12-16, 00:16.

                              Comment


                              • Ricma sta igras trenutno i kakvi su ti planovi u buducnosti?

                                Comment

                                Working...
                                X