Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A on to prica Shminki
    Zaista je zalosno sto Gael nije napravio nesta vise u svojoj karijeri...
    OVAKO

    Comment


    • Jah, a u to vrijeme Gael blista gdje god se pojavi

      ali ne čudi me ništa oko njega...za njega je važilo i da je najspremniji igrač na touru

      Comment


      • Konstantniji je svakako, koliko ja znam JJ jos nema titulu

        Comment


        • Monfisa su povrede upropastile,i donekle neozbiljan pristup,a mogao je mnogo.Možda ne baš GS,ali...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Nadal sutra poslednji na RL
            Odma su reagovali organizatori, nece da se Rafa przi na sunce i da ispadne ranije. Svejedno, sutra Dudija ne dajem vise od 2-3 gemova po setu. Ja ne vidim kako moze on uzeti poen, odnosno kako ce graditi poene Nizak je, mekani udarci, ubice ga Rafa top spinovima po BH-u. Jos i nema neki snazan servis sto dodatno olaksava stvar kod Nadala. Mislim da je savrsen protivnik za nabijanje samopozudanja.
            OVAKO

            Comment


            • 4 je godine mladji, strašne titule na turnirima 250 serije sa ovakvom konkurencijom ga sigurno neće zaobići...do Gaela velikih 5 komada

              Comment


              • I napravi brejk Janovič
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ide ovde pet setova laganeze

                  Comment


                  • I jedan i drugi su promašili arenu za borbu. Više bi im pasovala ona što ima šatru iznad sa sve zastavicom na vrh iste.
                    sigpic

                    Comment


                    • shminka,

                      Monfis ima 313-183 (63.1% pobjede) a Janovic 72-63 (53.3% pobjede).

                      Od aktivnih igraca, Monfis je izmedju Tomija Hasa i Gaskea a Janovic izmedju Nimanena i Bernakisa. Na vjecnoj listi je Monfis izmedju Kodesa i Tarocija a Janovic izmedju Klaveta i Masura.

                      Mislim da je to dovoljno.

                      Comment


                      • Sve ide prema planu- prvi Jerziju, a ostali...zna se
                        Kako dominantno fizicki deluje Gael, ali fizicki nikad nije bio spreman-jer da je spreman valjda bi se manje povredjivao.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Konstantniji jeste, ali bolji nije...igrački...Jerzy ima potencijal za velike stvari, a Gael nema

                          pričat ćemo na ovu temu za par godina, ako uopšte bude potrebe za raspravom
                          Last edited by shminka; 22-01-15, 07:34.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            shminka,

                            Monfis ima 313-183 (63.1% pobjede) a Janovic 72-63 (53.3% pobjede).

                            Od aktivnih igraca, Monfis je izmedju Tomija Hasa i Gaskea a Janovic izmedju Nimanena i Bernakisa. Na vjecnoj listi je Monfis izmedju Kodesa i Tarocija a Janovic izmedju Klaveta i Masura.

                            Mislim da je to dovoljno.
                            NI sa tim vecnim listama treba malo da pricekamo .... prerano je za to.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ma daj koje velike stvari sa onakvom bolesnom glavom Najpre mora da nauci da lagano dobija meceve gde je apsolutni favorit lagano a ne da mu svakakvi otkidaju setove pa i meceve cak

                              Comment


                              • Džaba sav potencijal i talenat ako ne zna kako da ga iskoristi.I Gael je bio "dečko koji obećava" ali previše neozbiljan u nekim periodima karijere.E,sad' Jovane ovo za fizičku spremu-on ima dosta kondicije,ali zbog konstitucije i silnih proklizavanja(stila igre) se povredjivao.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X