Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciba 6:2 prvi set
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Mogao je Ćopil da zakomplikuje meč da je u drugom TB pogodio onaj zicer a on je onako olako spuca napolje, ovako Stan u tri seta ..

      Comment


      • Zasto se muci Andrej ne kapiram
        Lik ne moze da pogodi teren, ne bih hteo da sam u njegovu kozu sad.
        OVAKO

        Comment


        • Аууу, како се лако добија лова у овој кладионици??? како се тога нисам раније сетио???

          увече им даш сома да ти чувају, ујутру одеш да подигнеш три!

          Last edited by Žika; 22-01-15, 04:31.
          sigpic

          Comment


          • Odličan

            Moralo je doći malo do opuštanja u trećem setu, uvek tako bude posle lako dobijena dva seta ali važno da nije bilo komplikacija na kraju. Nastavlja Novak seriju bez poraza od Ruskih igrača, nije izgubio od 2010. godine.
            Last edited by Lord Aleksoni; 22-01-15, 04:33.

            Comment


            • Veliki prekret Simona u TB, od 3:5 do 7:5

              Comment


              • Sad kad smo se "uzigali" mogli bi Nola opet u dnevni termin, ali da bude ovaj komentator-cova ne "gasi", nema sanse ni slucajno da se zaspi
                Sta izvuce Zile
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Ovaj je od Viška učio zanat sjajno,pa sjajno.I ne zatvara.Nole odličan,ali Simon me ubija u pojam.Čekamo Janoviča i Monfisa.Idemo Gael.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Petra se plasirala u sledecoj rundi, rutinski je dobila Monu Bartel sa 6-2 6-4.
                    Ferer se stabilizovao nakon izgubljenog prvog seta i sada vodi sa brejk u trecem setu.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Al će sijevati u meču Kvitova-Keys...odaraju jače od pola igrača u top 100 ATPa

                      Comment


                      • Bas. Petra je u sjajnoj formi, a Keys zeljna za uspjehe i dokazivanja. Bice to prelep mec, ali ja ipak dajem prednosti Petri, jer je bas dobro spremena za ovog turnira. shminka nas ustao rano ujutro da uhvati neki mec, nije on mucenik kao neki ovde pa po cela noc da gleda meceve. Evo sad gledam dublove, da znam, nije mi dobro ali to je.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Jašta, da se pogleda neki mirni meč sa pravom rajom, ovi iz vrha se ne smiju komentarisati

                          sad će ludaci na teren

                          Comment


                          • Tvoj pulen je bio slab danas, i imao dosta srece u oba TB-ova, narocito u drugi. Copil promasio zicer na 4-3, nesto sto se promasuje jednom u 100 puta. Nije u dobroj formi Stan po meni...

                            Kei je odigrao sjajan mec protiv Dodiga, ako izuzmemo prvi set. Jedva cekam njegov duel sa Ferera, bice to vatromet.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Gledao sam ja svog pulena, sve je pod kontrolom, ovakve igrače samo treba u tri seta ispratiti, igra je nebitna

                              do Keia je šetnja

                              Comment


                              • Prelak zdreb ima, proci ce on to na ovaj ili onaj nacin.
                                Vidim da niko nije spomenuo Johnsona, lik je dobio Giralda sa 3-0. Sjajno igra Steve i ostvario je najveci uspjeh na GS turnirima ako se ne varam.

                                Majstor Muller je prosao Aguta, ide na megdan Isneru. Bice to mec sa 4 TB-a i u peti ce da bude 200-198
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X