Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misliš?Ne verujem.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Sampion je sampion. Vidjeno mnogo puta.

      Comment


      • Ma kakvi, ono danas se nije moglo isfolirat, ono je bilo iscjedjenost. Napumpo se tabletama, nekako vratio tonus tjelu i odigrao. Da je Smicek brutalan mogao je zavrsiti lako, al eto jebiga nesposoban
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Bas mu znaci ova pobjeda, samo naprijed stari, njegova celicna volja i zelja daju nadu za povratak stare igre.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Bas mu znaci ova pobjeda, samo naprijed stari, njegova celicna volja i zelja daju nadu za povratak stare igre.
            I dva jednorucna BH-a..
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Izvuce se Nadal na iskustvo
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • презноијо сам се, није лако зарадити лову...

                опасан тај Спачек!
                Last edited by Žika; 21-01-15, 12:43.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Bas mu znaci ova pobjeda, samo naprijed stari, njegova celicna volja i zelja daju nadu za povratak stare igre.
                  Poslije ovoga danas, ja sam poprilicno siguran da se to vise nikada nece dogoditi. Njegovo tjelo je potpuno iscrpljeno, jos je izvadio to slijepo crijevo, iako niko ne zna cemu sluzi, sluzi necemu. Povrede se gomilaju i to nije sada samo povreda koljena, vec ide sistemski. Ledja, zglob, abdomen, apendiks....
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma kakvu staru igru?Rafa danas uopšte nije bio na nivou,kao ni Novak u prvom meču,kao ni Federer danas u prvom setu.Budimo realni,polako dolazi do smene generacija.Ako ih muče kvalifikanti i igrači van top 100,onda su lak plen za top 10 mladje igrače.Ovde me uopšte ne bi iznenadilo da Nišikori ili Raonić osvoje titulu.
                    Last edited by Marija81; 21-01-15, 12:42.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma kakvu staru igru?Rafa danas uopšte nije bio na nivou,kao ni Novak u prvom meču,kao ni Federer danas u prvom setu.Budimo realni,polako dolazi do smene generacija.Ako ih muče kvalifikanti i igrači van top 100,onda su lak plen za top 10 mladje igrače.Ovde me uopšte ne bi iznenadilo da Nišikori i Raonić osvoje titulu.
                      On uzme titulu ugasi tenis odma sad odma.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Iskusno ga je "premostio" Rafael, drago mije zbog njega, ali mi zao zbog Sebastijana
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          On uzme titulu ugasi tenis odma sad odma.
                          Šta reče?Ništa nisam skontala,kao da je pisao Tuta.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Rafa očigledno ima nekakav problem,ne bih da baksuziram,ali da nisu ponovo ledja?Servis je bio anemičan,kretanje sada nakon meča mi je čudno.Možda lupam ili mi se čini. možda grešim.
                            Da li je moguce da je bolestan? Tennis.com upravo tako sugerise.

                            Rafael Nadal, battling apparent illness and an inspired Tim Smyczek, survived his second-round match in five grueling sets.

                            ra-fa.jpg

                            Comment


                            • ма Трицки узима ладно!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Poslije ovoga danas, ja sam poprilicno siguran da se to vise nikada nece dogoditi. Njegovo tjelo je potpuno iscrpljeno, jos je izvadio to slijepo crijevo, iako niko ne zna cemu sluzi, sluzi necemu. Povrede se gomilaju i to nije sada samo povreda koljena, vec ide sistemski. Ledja, zglob, abdomen, apendiks....
                                Nakon ovog raspada danas nakon sat vremena a nista konkretno danas ovo nije uzrokovalo samo tijelo nije moglo vise da podnese, sanse za povratak su minmalne ali njegov motiv i zelja nisu vidjeni ali da li ce tijelo dopustiti na par turnira da se odigra, vidjecemo.

                                Comment

                                Working...
                                X