Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ko valja u klubu, ako ko je zaslužan za ove rezultate Barnlija to je vlasnik tima, Mike Garlick. I ne sumnjam da neće sve u raditi da dovede igrače potrebne za opstanak.
    Prije svega prioritet mora biti zadžati Greja, Bartona, Kina i Heitona.

    Klub je počeo da diše, da diše kako treba. Za čempionšip doveli smo igrača za sumu koja je istoriska za klub. Iz Brenforda došao Andre Grej koji je pokazao vrijednost priznanjem za najboljim igračem i najboljim strijelcem lige. Sačuvali igrača poput Kina i golmana reprezentacije Engleske Toma Heitona, doveli Bartona koji iza sebe ima veliko,veliko iskustvo i pokazao se više, više nego odlično i maltene se preporodio. Sačuvali smo Šon Dajša, da ne govorim šta nam znači.
    Klub nije pao nakon ispadanja, naprotiv. Već su dobili na samopouzdanju i pokazali smo što želimo.
    U čampionšipu imamo najboju gol razliku, što daje na značaju jer timovi koji su imali mnogo veće budžete i kvalitetniji sastav, ostavili smo iz sebe na svakakvi način. Tim nije igrao preljep fudbal. Naprotiv. Ni mi sami ne znamo kako smo davali sve te golove, doduše mnoge, mnoge smo davali iz prekida što nije loše. I to me više i ne brine. Rezultati su najbitini. Prošle sezone smo u Premier ligi igrali preljep fudbal, to može svak da kaže ko je gledao Barnli i čemu to kad smo ispali? Trenutno klub ima 11 igača iz startne postave, koji nisu bog zna kakvi igrači ali imamo 11 ratnika, koji su spremni na sve. Disali smo, disali su kao jedno i to nas je dovelo do ovakvog rezultata.

    Golman Heiton, štoper Kin, igrač sredine terena Džoi Barton i napadač Grej nalaze se u idealnom timu sezone i klub mora uraditi sve da ih zadrži.
    Timu prije svega treba plej. I treba ga dovesti pod hitno. Takođe treba dovesti zamjenu za Bojda koji je već godinu i kusur van forme.

    Glavni cilj smo ostvarili. I nismo ga želili da bi opet ispali iz premier lige. Treba iskoristit ovaj trenutak i napraviti korak dalje. To je duži opstanak u Premier ligu.
    Last edited by Dule Krtola; 03-05-16, 17:50.

    Comment


    • Navijači preplavili kladionice uplatama na Barnli


      Ljudi širom Engleske požurili su u kladionice da uplate novac na to da će Barnli biti šampion sledeće sezone.

      Već više od hiljadu ljudi uložilo je novac na tim Šona Dajša da uradi još jedan "Lester", a kvota je ista kao i na lisice početkom ove sezone.

      Baš zbog velikog broja uplata, kvota je već pala na 1000, a menadžer Barnlija kaže da se neće libiti da potroši novac na pojačanja

      "Naravno da želimo da se pojačamo, ne želimo da budemo jo-jo tim. Potrošićemo novac, ali ne po svaku cenu i ne na bilo kojeg mogućeg igrača", rekao je Dajš


      Sportklub.info

      Comment


      • Ervi, kakvu postavu ocekujes za sutra?

        Borba za prvo mjesto je u igri, ali ipak cilj je ispunjen.

        Ja nebi nista mijenjao. Osim makao Mee na staru poziciju a onog novog sa Kinom stavio u igri. Takodje bi stavio Darikvu. U napadu Barnes i Henings. Takodje Bojda makao. I to je to
        Last edited by Dule Krtola; 06-05-16, 19:07.

        Comment


        • Odmorio Lowtona, Boyda i Arfielda i dao priliku redom Darikwi, Tayloru i Dyeru. Za zadnjih par minuta uveo bih Duffa jer legenda to zasluzuje. Ali cisto sumnjam da cemo vidjeti ikakve promjene. Dyche je rekao da želi osvojiti prvo mjesto i mislim da se nece kockati sa izmjenama.

          Comment


          • Ervi, ovaj ti Calton bas zaje*an. Bas smo se namucili.


            Sampioni!!
            Calton-Barnli
            0-3

            Comment


            • Ja nisam rekao da su oni kvalitetan klub. Da jesu, sigurno ne bi ispali iz lige. Rekao sam da se bojim stalnih prekida jer to sigurno utjece na mentalitet igraca i izaziva nervozu. To sam napisao prije utakmice sa QPR jer u tom trenutku nisam ni znao da cemo u zadnjem kolu sluzbeno biti u Premier Ligi (sigurno nije isti stres kada se boris za promociju ili prvo mjesto). Srecom pa su Charltonovi navijaci postupili pravedno i sacekali da utakmica bude rijesena prije nego pocnu sa bakljama i uletanjima u teren. One scene poslije utakmice kada su Charltonovi i Burnleyevi navijaci skandirali protiv uprave bili su jako emotivne.
              Dobro smo odigrali danas. Imao je i Chalrton neke prilike gdje je Heaton vrlo dobro reagirao. Jako mi je drago sto je Duff dobio zadnjih deset minuta, a i kapetansku traku.

              Comment


              • Ahahahahahahah

                Comment


                • Comment


                  • A cu bojao si se prekida.

                    Moj Ervi, sto to pricas.

                    Dobro ja znam, na sto si mislio.

                    Comment


                    • Originally posted by ervi34 View Post
                      Zadnje kolo protiv Charltona mogla bi biti teska utakmica. Iz protesta prema slabom vodenju kluba, navijaci Chalrtona u zadnjim utakmicama bacali su teniske loptice na teren i baklje prema svecanoj lozi uprave. Utakmice tamo se cesto prekidaju na par minuta.
                      To sam napisao prije dva tjedna. Sigurno nije isto igrati utakmicu koja ti odlucuje sudbinu za iducu sezonu pred 5000 navijaca koji svake tri minute izazivaju prekid. Ne radi se o kvaliteti, nego o psihiloskom ucinku koji raste kada se kraj blizi. Kako god, prvi smo, usli smo u BPL, sigurno se vise necu zamarati ovime

                      Comment


                      • Ervi
                        Pričamo o čempionšip iliti Engleskoj ligi. Nije ti to Srpska, Hrvatska il Grčka liga pa da je normalno očekivati svaku utakmicu prekid. Bunt su pokzali, dali su do znanja upravi, vlasniku i to je to. Donekle dali su i igračima do znanja da se pokrenu, da malo pokažu volje. Al drugo je jesu li to ispoštovali ili ne.

                        Ja sam očekivao ovakav rasplet, jer su Midlsbro i Brajton neiskune ekipa, ako gledamo njih i nas. Zvuči mali glupo ali Mi imamo već iskustva ovakvih utakmica. Bili smo već u situaciji da se borimo za prva dva mjesta. Bili u Premier Ligi. Za razliku od njih đe su već godinama i godinama igrali jednu te istu ligu i baš i nemaju iskustva sa ovakim raspletom.

                        Al neka. Bilo pa prošlo.
                        Cilj je ispunjen. To je najbitnije.
                        Ostalo. Koga briga.

                        Inače jedva čekam da počne prelazni rok. Jedva čekam da krenemo u akciju trošenja para

                        Comment


                        • Dule kralju, sve čestitke od mene na povratku među najbolje!!!

                          Comment


                          • Hvala bakune, hvala.

                            Nije te bilo neko vrijeme, pa dobrodošao nazad

                            Comment

                            Working...
                            X