Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Burnley defender Michael Keane hasn't given up hope of breaking into England squad

    Comment


    • Vrlo fina vijest...
      Burnley sign record multi-million pound shirt sponsorship deal


      Inače raspored za 2016/17 sezonu je izašao. U prvom kolu dočekujemo Svonsi, pa idemo Liverpulu i Čelziju na megdan dok 26 novembra dočekujemo Mančester Siti, klub koji protiv nas zadnji put kad smo igrali Premier ligu, nisu nas mogli dobiti. U Mančesteru bilo 2:2, inače gubili smo na poluvremenu 2:0 ali golovima Ingsa i mislim Barnesa uzeli smo bod a kući smo ih dobili sa 1:0.



      Come on clarets !

      Comment


      • Navodno su Leicester i Everton spremni ponuditi do 10 milijuna funti za našeg stopera Keanea. U prosincu je odbijena ponuda Stokea od osam milijuna i mislim da ne bi trebao napuštati klub pogotovo jer je ostvarena promocija i cilj je naravno čim više ojačati momčad (neki manje pouzdani izvori tvrde da će uprava Dycheu izvoditi do 50 milijuna). Već smo izgubili jednog ključnog igrača, nećemo valjda izgubiti još jednog.

        Prvi pouzdaniji tračevi nas povezuju sa dvojicom golmana. Prvi je Nick Pope iz Charltona koji je već privukao interese drugih engleskih klubova, ali Burnley je prvi poslao službenu ponudu koja je odbijena. Daniel Bentley je još jedan mogući izbor za rezervnog vratara. Istekao mu je ugovor sa Southendom, ali svejedno bi se za njega trebali izdvojiti određena svota pošto je mlađi od 24 godine. Sad postoje dvije opcije; ili će Robinson ostati još jednu sezonu pa će pridošlica biti proslijeđen na posudbu ili će Robinson napustiti klub (neće produžiti ugovor), a novi golman će biti zamjena Heaton.

        Prema mađarskim medijima, Burnley je poslao službenu ponudu za Tamasa Kadara (Lech Poznan) koji može igrati stopera ili lijevog beka, a nalazi se na popisu za EURO.
        ---
        Nešto glasina u zadnjih tjedan dana.

        Comment


        • 10tak pa 15 miliona novodno odbijeno ako je vjerovatni Britancima, za Kina od strane Lestera.

          Izgleda ozbiljna priča se stvara!

          Comment


          • Zar je moguće da niko ne šalje ponude za Greya, pa najbolji vam napadač a niko neće da ga kupi..

            Comment


            • Njukasl je hteo da ga kupi u januaru ,glupo bi bilo da se sad ide korak nazad
              Last edited by saburo sakai; 21-06-16, 22:07.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Pa dobro više me brine što nikog ne dovodimo, pogotovo u vezni red jer nam je jedini igrač koji zna sa loptom otišao. Ostali smo sa igračima (na sredini) koji su u rangu prosječnog čempionšip kluba a sa takvima ne možemo opstati u PL.
                Al ipak ne sumnjam u Dajša. I ako nam odu i Heiton, Kin i Grej vjerujem da će znati kako dalje.

                Comment


                • Burnley Express (najpouzdaniji izvor informacija što se Burnleya tiče) javlja da Leicester navodno sprema novu i nešto deblju ponudu za Keana. Sada se radi o 12 milijuna funti. Iskreno me to malo začudilo jer sam vidio da su jučer potpisali Hernandeza iz Sporting Gijona pa sam mislio da ne trebaju još stopera. Što se tiče ulaznih transfera, raste zainteresiranost za Adama iz Stokea.

                  Comment




                  • Novi domaći dresovi.

                    Comment


                    • TOP su bree.

                      Samo da takvi budu i rezultati

                      Comment


                      • Burnley goalkeeper Paul Robinson signs new one-year contract with club ahead of Premier League season

                        Comment


                        • Super. Ionako vjerojatno neće braniti, ali drago mi je da na klupi imamo iskusnog golmana ako dođe do nekih komplikacija sa Heatonom.

                          Comment


                          • Ali to još nije to to.
                            OK, fino je sve ovo ali prava pojačanja su nam neophodna.
                            Veznjak, veznjak i samo veznjak!
                            Što se mene tiče ne mora niko doći osim igrača na sredini. 2,3 su nam neophodna. Kao i možda jedan napadač, kvalitetan.

                            Naravno ako imamo ambijcije opstanak u Premier ligu.

                            Comment


                            • On još živ, sećam ga se iz Blekburna i Totenhema
                              Last edited by Lord Aleksoni; 27-06-16, 23:01.

                              Comment


                              • http://m.lancashiretelegraph.co.uk/s...er___/?ref=rss

                                Broj pet

                                Comment

                                Working...
                                X