Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čista glupost i lupetanje...

    Comment


    • Pa ne znam, ne bih sad rekao da su uzeli random igrača i povezali ga sa klubom. Sva četvorica koja su navedena prije njega (Adam, Ledley, Norwood i onaj Mađar) se povezuju već par tjedana sa klubom, najviše Adam. Lancashire Telegraph nije toliko pouzdan izvor kao recimo Burnley Express ali donose relativno pouzdane informacije.

      Comment


      • http://www.burnleyexpress.net/sport/...rets-1-7995505

        Ostale su mu još dvije godine ugovora, ali ovo definitivno znači da je zainteresiran za promjenu kluba. Leicester nije poslao novu ponudu kako se pisalo, ali očekuje se da još jednom probaju sa podebljanom ponudom (prva je iznosila 11 milijuna). Inače, da je prihvatio novi ugovor, postao bi najplaćeniji igrač u povijesti kluba.

        Comment


        • Neka ide slobodno.
          U takvoj smo situaciji da nismo u mogucnosti da zadrzavamo igrace poput Kina, Ingsa, Tripiera, Heitnona pa eto i trenera Dajsa.
          Dovoljno su uradili za nas. Doveli su nas do Premier lige. Do prve stepenice uspjeha. Dovoljno za njih. Sada je na redu uprava i trener Dajs sa kupovinom igraca koji imaju kvaleteta da klub dovedu do opstanka iliti druge stepenice zvana stabilacija kluba.

          Kin je masina i nerealno je ocekivati da ostane u timu koji se bori za opstanak. Tako i za Ingsa i Tripiera. Da ostane i ovu sezonu i to je to. Dovoljno za njega.
          Last edited by Dule Krtola; 04-07-16, 16:07.

          Comment


          • Ja sam bio gotovo siguran da ukoliko izborimo promociju nećemo izgubiti ni jednog igrača, a dva tjedna nakon izgubili smo jednog od najboljih
            Nadam se da će ostati barem ovu sezonu, jer, već sada nude desetak milijuna (vjerojatno će druga ponuda iznositi oko trinaest) za njega, a cijena će debelo narasti ako sakupi još iskustva u Premier ligi. On je jako dobar igrač, nije bez razloga bio uvršten u momčad sezone ali imamo Meea i Tarkowskog koji je isto kvalitetan ali nije dobivao minutažu te je doveden upravo u slučaju mogućeg odlaska Keanea. Dyche je za sada pokazao odanost klubu jer je na klupi već tri i pol godine i što je najvažnije ima dobre rezultate i otvoreno je odbio financijski moćnije klubove tipa Sunderland.
            Kad ćemo potpisati nekog, već su skoro svi premierligaši doveli nekog, samo mi ništa

            Comment


            • Aj malo o transferima o realnijim stvarima. O Kinu je jos rano pricati.

              Da, manje vise svi nekog dovode. Mi pa ajde vise i naviknuti na prosle prelazne rokove stidljivo biramo, ajde tako da na zovem. Vjerujem da je to Dajsova strategija i sve vise i vise mi se ne svidja jer nam trebaju igraci. Sa ovim sto imamo, nemamo se sto nadati. Imamo para za kupovinu. Cilj je opstanak. Za opstanak igrace nemamo. ŠTA SE ČEKA?

              Comment


              • Burnley are set to sign Iceland winger Jóhann Berg Guðmundsson from Charlton Athletic for an initial £2.5m.

                Comment


                • Originally posted by ervi34 View Post
                  Burnley are set to sign Iceland winger Jóhann Berg Guðmundsson from Charlton Athletic for an initial £2.5m.
                  Da se nadovežem... Ponuda je navodno prihvaćena i valjda bi sutra ili prekostura trebao biti službeno predstavljen. Koštati će 2,5 milijuna, kao što piše gore, ali u to nisu uključeni i bonusi s kojima bi svota porasla na oko 3,5 milijuna funti. Gudmundsson je odigrao sve i jednu minutu za reprezentaciju Islanda na EURU, a prošle sezone je bio uvjerljivo najbolji pojedinac Charltona te je sa ukupno 11 asistencija bio jedan od najboljih asistenata Championshipa. Može igrati u sredini kao ofenzivni veznjak, ali primarna pozicija mu je desno krilo koje je najviše i igrao prošle sezone.

                  Comment


                  • Čim prenosi Lancashire telegraph informaciju, znači ima neke istine.

                    Eto naše kritike su urodile plodom
                    Al ne nadajmo se puno sve dok ne bude zvanično.
                    Fino pojačanje bi bilo i mislim za male pare.

                    Comment


                    • George Boyd hoping Burnley hang onto in-demand defender Michael Keane

                      Comment


                      • Barnes produžio ugovor na tri godine

                        Comment


                        • Milo mi je.

                          I dalje mislim da je kvalitetniji igrac od Vouksa, bez obzira na to sto je Vouks u fino formi to jest sto se tek oporavio od one povrede.
                          Kako god i dalje me nervira sto se ceka na to prvo pojacanje

                          Comment


                          • Gudmundsson će tek idući ponedjeljak ići na liječnički, ali stvar je 99% riješena, samo se dakle čeka službena potvrda. Također, ponudili smo 3,5 milijuna funti za veznjaka Derbya, Jeffa Hendricka ali Derby je odbio prvu ponudu.
                            Danas momčad kreće u Francusku na pripreme.

                            Comment




                            • Ben Mee je produžio ugovor do ljeta 2019. Odlične vijesti, bio nam je jedan od ključnih igrača prošle sezone.

                              Comment


                              • Ervi, dolazi li nam danas onaj Islandjanin?

                                Comment

                                Working...
                                X