Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam da gledam Ray Donovan.. godinama sam se kanio i eto krenuo sad skoro s obzirom da ima 6 sezona pa cu moci da gledam jednu-dvije epizode dnevno naredna dva-tri mjeseca. Za sad, nista specijalno... ali interesantno i gledljivo zato ima dosta ludih i cudnih likova a i gluma je na visokom nivou.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Da, Spajk klasican smarac
      Slazem se za Adama, mnogo gotivan glumac. Ne znam da li volis takve filmove, ali preporuka za Logan Lucky. Isto laganica film.


      EDIT: Ja jos Green Book i Vice da odgledam i to je to do Oskara, mozda takodje neki vanengleski. Ne gleda mi se Roma uopste.
      Eee pazi tek sad vidim za preporuku
      Nisam ga gledala, ali naravno...cekiran mi je vec -.-
      A ja ti sa Adamom preporucujem Paterson, lagan i poetican, simpatican Dzarmus.
      Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Preporucujem rusku verziju Sobibora, vrlo dobar film.
      Hvala, ubelezicu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin
        ričard gir
        dobijo čir




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        Nikad nisam volio Ricarda Gira,folirant obicni.
        Od malih nogu ga mrzim.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Eee pazi tek sad vidim za preporuku
          Nisam ga gledala, ali naravno...cekiran mi je vec -.-
          A ja ti sa Adamom preporucujem Paterson, lagan i poetican, simpatican Dzarmus.
          Stoji mi to na hardu odavno, doci ce ubrzo na red posle Oskara.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ne znam je li ko gledao Ray Donovan, ali ja sam pri kraju prve sezone i moram da pomenem kako Jon Voight dominira A Liev Schreiber je strasan u glavnoj ulozi. Nakon prve epizode sam mislio da cu gledati jednu-dvije ep dnevno, ali serija je dosta interesantnija nego sto sam ocekivao.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ne znam je li ko gledao Ray Donovan, ali ja sam pri kraju prve sezone i moram da pomenem kako Jon Voight dominira A Liev Schreiber je strasan u glavnoj ulozi. Nakon prve epizode sam mislio da cu gledati jednu-dvije ep dnevno, ali serija je dosta interesantnija nego sto sam ocekivao.
              Gledao ja jos pre, nisam poceo gledati jos ovu poslednju sezonu. Ali da, Liev i Jon dominiraju u glavnoj ulozi.

              Comment


              • Odlicna je bila prva sezona, bas sam je sad zavrsio. Solidna prica i odlicna gluma. Ludi James Woods je bio odlican izbor za tu neku ulogu glavnog negativca. Kakva budala... kaze mu onaj "I work for the FBI!" a on cini "And I'm FBI's most wanted so go fuck yourself asshole" Svaka scena sa njim je bila cisto zlato.

                Comment


                • Counterpart je sve bolji i bolji
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • I zvanično: Space Jam 2 u kinima od 16. jula 2021.

                    Glavna uloga: LeBron James.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment




                    • Deluje dobro. Gledaće se.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Green Book, pitak film koji ima vaznu i tesku temu. Nema neku vecu dubinu, ali ne smeta.
                        Idealan film za gledanje vikendom posle rucka.

                        Steta sto ce Vigo najverovatnije ostati bez Oskara (po treci put).
                        Last edited by Mr. Wolf; 24-02-19, 00:29.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Kazem ti ja Vuce, pitak
                          Samo bio bi tezak da je isprican iz ugla pijaniste i to mnogo tezak.
                          A Vigo... bokte Danac, a kakvu ulogu odigrao italijanskog Amera, pljunuti
                          I ja mislim da ga nece dobiti -.-

                          Edit: ipak poreklom samo polu Danac (otac) rodjen u NY (nisam to znala)
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sto je najgore, guraju Maleka, a covek ima najslabiju ulogu od svih nominovanih

                            Veceras je Oskar. Moja zelja bi bila:

                            Najbolji film: The Favourite
                            Glavna muska uloga: Vigo/bilo ko sem Bredlija i Maleka
                            Glavna zenska: Olivia Colman
                            Sporedna muska: Adam Driver (mada cujem da je Sam Rockwell sjajan u Vice-u)
                            Sporedna zenska: Emma/Rachel
                            Reziser: Yorgos
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa sta znam, meni je bio ok Malek, zapravo bas mi je bio utisak, osim sto su mu zubala malo nesrecno napravili, pa kao da se mucio sa tim, a i nisam sve odgledala da bih poredila ostale.

                              U svakom slucaju delim tvoje zelje, ako ti to nesto znaci ali znamo da ce biti drugacije.

                              Nema Hearta da mi kaze od neengleskih sta da pogledam pored Cold wara... Romu sam gledala.

                              Ide li neko na FEST? Svasta ima tamo...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Moze ovako nesto:

                                Dogman - 2018
                                The 12th Man - 2017
                                Leave No Trace - 2018

                                Trebali bi biti dobri i:

                                Woman at War - 2018
                                Capernaum - 2018
                                Arctic - 2018

                                Brzo sam presao preko liste, ne znam da li su tu:

                                The Wild Pear Tree - 2018
                                The Guilty - 2018
                                Happy as Lazzaro - 2018

                                Naravno i Cold War, ali on je pribiljezen
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X