Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Spoiler
    Doktor dobio od Itana ono sto je zelio, cuvara WPa. Samo da vidimo je li ga doktor izmanipulisao, ali bice zanimljivo sad kad krene pobuna i pokusaj da se obali ograda. Uspiju li da je raznesu najebali su. I dobismo objasnjenje zasto odrasli ne smiju da znaju. Odlican je lik doktora.
    Spoiler
    Ne znam, meni i dalje doktoreva prica ima mnogo rupa da bi bila istina, mozda je donekle istinita ali scena kada se doktor pojavljivao u Sijetlu kada je pricao sa nekim Itanovim nadredjenim me mnogo zbunjuje..
    sloboda ili ništa

    Comment




    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • GoT

        Spoiler
        Na društvenim mrežama se pojavila fotografija mejla namenjenog glumcima koji su zainteresovani da se pojave u jednoj sceni trenutno najpopularnije serije na svetu. U tekstu se navodi da glumac mora da bude u avion za Hrvatsku (u Dubrovniku se snimala poslednja sezona) već sutradan u šest ujutru i da mora da bude muškarac starosti od 25 do 50 godina.

        Ono što privlači najviše pažnje je opis posla. Naime, producenti su tražili osobu koja će pokazati genitalije i uzviknuti "Ja sam Lanister! Popu***te mi!"

        Pored toga, u mejlu se navodi da se radi o veoma važnoj sceni u sezoni i da će to glumcu biti uzbudljivo iskustvo. Ističe se i da su u potrazi za osobom koja ima samopouzdanja i nije joj problem da se skine pred velikim brojem ljudi, kao i da genitalije ne smeju da imaju nikakve anomalije ni pirsinge, dok su stidne dlake poželjne.

        Za ovaj posao glumac je dobio oko 1.300 evra, kao i dodatne putne troškove i druge naknade. Srećni "pobednik" ovog konkursa pojavio se u sada već čuvenoj sceni finalne epizode pete sezone, "šetnji srama" Sersej Lanister.


        Ukratko oni ludaci što su mlatili polnim organima u šetnji srama su dobili 1300 evra i plaćene putne troškove za tu jednu scenu , koliko je ovaj svet bolestan
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • A jbga, neće svi da mlate genitalijama pred milionima ljudi...
          Al kapiram i da "dimenzije" tu predstavljaju problem...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ako nekoga zanima prva epizoda 2. sezone TD-a...

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Cika Harvey Spector

              Nova dimenzija covjeka
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Zbogom GoT za sva vremena. Teraj se u 3 lepe.
                sigpic

                Comment


                • Wayward...

                  Spoiler
                  Dobra epizoda Waywarda. Konačno su neke stvari objašnjene, kao npr. ono što je mene zanimalo... zašto matorci ne smeju da znaju. Sviđa mi se što imaju još 4 epizode, a ja, ne da nemam neku naznaku kako se završava serija, nego neam pojma u kom smeru uopšte ide. Pada mi na pamet da će biti neko porodično cepanje, tipa Itan i Ben vs. Tereza/pobunjenici. Uneli su končno i neku zaveru u seriju....
                  Očekujem mnogo više akcije u ove poslednje 4 epizode...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • I ja cu u spoileru isto za Wejward

                    Spoiler
                    Da,super epizoda,meni nije bilo jasno kako je onaj Pildzer nije ostario a proslo 2000 godina,i eto objasnio covek sve Ona Tereza mnogo zapitkuje i njuska,kontam da ce je neko roknuti na kraju
                    P.S. Zola je l' do kraja sezone ili do kraja cele serije?Malo ce to biti epizoda ako je do kraja serije
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Do kraja serije. Koliko se sećam, pročitao sam skoro negde da će biti samo 10 epizoda, i da će se priča tu završiti. Postoji mogućnost za drugu sezonu, ali će se odvijati potpuno nezavisno od prve, sa nekom novom misterijom. Nešto kao True Detective ili American Horror Story...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Imaju tri knjige samo ne znam jel serija obuhvate sve tri ili jednu ? A cek tek ste sad pogledali 6. epizodu, tj. na Fox-u, koja inace kasni nedelju dana ? a danas izlazi 7.

                        Comment


                        • Pa da,ispalili prosli cetvrtak,fazon bio "pauza u emitovanju"
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Zbogom GoT za sva vremena. Teraj se u 3 lepe.
                            Mislim da cu i sam uraditi kao i ti, u koliko nas Debeli do naredne sezone ne obraduje novom knjigom. Ako se desi da kjiga ipak izadje onda cu gledati i narednu sezonu serije.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Silicon Valley dobra. Zna Mamba, zna

                              Danny Collins ok, While We're Young zesce sranje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mislim da cu i sam uraditi kao i ti, u koliko nas Debeli do naredne sezone ne obraduje novom knjigom. Ako se desi da kjiga ipak izadje onda cu gledati i narednu sezonu serije.
                                Spoiler
                                Ovde izgleda da je fazon da ubijas lika koji dominira sezonom. Ned/Kal Drogo u I sezoni, Eliot Martel/Pas u IV, donekle Rob Stark/njegova keva, Tajvin je mnogo jak lik ali sam ja protiv Lanistera a i bilo mi drago kada ga je Tirion ubio. Sve sam to preziveo, ali ovo besmisleno ubijanje lika sa najboljom razvojnom pricom u seriji ne mogu. Ja sam malo i pristrasan jer sam od pocetka serije uz Starkove.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X