Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mr. Robot obnovljeno za drugu sezonu




    btw juče me je drugar ubedjivao da je "Wayward Pines" obnovljeno za drugu sezonu,ja evo sad guglam i ništa konkretno ne vidim,samo nešto u fazonu "možda","moguće","biće ako ubije dobar rejting i kritike" itd

    ono što je sigurno to je da nisu odstupili od prvobitnog plana,dakle mini-serije koja sa tom 10 epizodom treba da zaokriži tu priču

    “But Wayward Pines was always designed to be just these 10 episodes. So the promise that we’ve been making, that there’s a beginning, middle and end, is a real one, and we deliver on it.”
    dakle ako i bude ta 2 sezona,tek treba do pitanje da se reši
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • hanibal serija otkazana
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Imam dve pozivnice za TorrentDay to ti je sajt na kome dajes koliko i spustas ako oce neko neka pise pp
        Inace gredao seriju Gomorra remek delo... jedva cekam drugu sezonu koja ce tek 2016
        Spoiler
        Jebace Pijedro majku Ciru i Conte

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          hanibal serija otkazana
          To je stara vest.

          za Daredevil, nemam vise sta da dodam jer su sve bitne stvari recene.

          Netflix polako postaje veliki igrac i brzo ce da ugroze HBO po pitanju kvalitetnih serija.Showtime i FX nemaju sada cime da im pariraju, a rekao bih da su ostavili AMC iza sebe.HBO je jedino ispred njih, ali ovim tempom ce ih brzo presisati.Bice odlicno ako Hanibala pokupi Netflix.

          Odlucih se da pocnem sa Dexterom, taman da nadoknadim propusteno gradivo iz prve cetiri sezone za koje sam stekao utisak da je obavezno stivo.Ovo posle pete i ne bih stavio u tu grupu, ali cu svakako da pogledam.

          Comment


          • Odgledah True Detective....ne znam zbog cega tako losi komentari, sasvim pristojan pilot. Odlicna glumacka postava, obecava jednu odlicnu pricu....da se razumemo, prvu sezonu ne mogu nadmasiti, ali ocekujem jedan visok nivo.

            Inace spica mi je jednako dobra kao u prvoj sezoni

            Poceo sam da gledam i Sense8, jos jedna u nizu Netflixovih...i to mi je odlicna. Trenutno pratim 3 Netflixove...Daredevil, Bloodline, Sense8...meni je vec postala omiljena mreza
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Heartbreak View Post
              Odgledah True Detective....ne znam zbog cega tako losi komentari, sasvim pristojan pilot. Odlicna glumacka postava, obecava jednu odlicnu pricu....da se razumemo, prvu sezonu ne mogu nadmasiti, ali ocekujem jedan visok nivo.

              Inace spica mi je jednako dobra kao u prvoj sezoni
              Odlična prva epizoda koliko sam odgledao, upravo je gledam ostalo mi još nekih dvadesetak minuta, za sada odlično sviđa mi se baš. Woody i Matthew ostali u seriji valjda producenti kako sam video na početku epizode, super.

              Meni se puno više dopala špica u prvoj sezoni ova mi nekako nije baš, baš

              Comment


              • Originally posted by Heartbreak View Post
                Odgledah True Detective....ne znam zbog cega tako losi komentari, sasvim pristojan pilot. Odlicna glumacka postava, obecava jednu odlicnu pricu....da se razumemo, prvu sezonu ne mogu nadmasiti, ali ocekujem jedan visok nivo.

                Inace spica mi je jednako dobra kao u prvoj sezoni

                Poceo sam da gledam i Sense8, jos jedna u nizu Netflixovih...i to mi je odlicna. Trenutno pratim 3 Netflixove...Daredevil, Bloodline, Sense8...meni je vec postala omiljena mreza
                I meni je prva odlicna, i stvarno ne razumem lose komentare.

                Comment


                • Ballers, ljetna serija HBO-a od 30 minuta, prva epizoda nije losa, veceras izlazi druga pa cemo vidjeti napredak
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ballers, ljetna serija HBO-a od 30 minuta, prva epizoda nije losa, veceras izlazi druga pa cemo vidjeti napredak
                    E bas sam danas odgledao prvu epizodu i mogu isto reci da nije losa, pogotovo za ljubitelje sportskih drama.

                    Comment


                    • Jedva cekam 2.sezonu

                      True love does not conquer all in first look at The Affair season 2
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Veliki kralj



                        “We may be fine — we may be totally fine. We also may be totally fucked."
                        sigpic

                        Comment


                        • Pogledao prvu epizodu pete sezone SUITS-a i imam samo jedno pitanje.

                          Sta se kog djavola desilo sa Majkovom frizurom???
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako postoji neko ko je želeo da pogleda The Strain , moja preporuka mu je da to ne pokušava. Možda mu se svidi pilot, ali sve ostalo je shit.
                            Jedino dobro što serija ima je ideja, a sve ostalo, od glumaca do radnje, pa i sama gluma je teška propast. Ne znam kako izdržavam epizodu sa epizodom....
                            Last edited by z0La; 29-06-15, 22:01.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Heartbreak View Post
                              Pogledao prvu epizodu pete sezone SUITS-a i imam samo jedno pitanje.

                              Sta se kog djavola desilo sa Majkovom frizurom???
                              Ja nisam nista primetio

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Ja nisam nista primetio

                                Kako nisi, kao da je vevericu stavio na glavu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X