Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ohrabrujuće!
    Qapla`
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment






    • Je l gledao ko? Plač.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post




        Je l gledao ko? Plač.
        Ja, i to pre nego sto si se rodio.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Tako ti mene mučiš kao Bazil Manuela.. To i Alo Alo cepanje od smeha, mada sam obe davno gledao.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Tako ti mene mučiš kao Bazil Manuela.. To i Alo Alo cepanje od smeha, mada sam obe davno gledao.

            Ako ne znas iz koje je ovo serije - onda si mnogo mlad, takorec` odojce.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • E ne znam, sve i da sam bio živ kad je emitovana ne big je sigurno gledao, bilo da je Star Wars i tako te stvari, taj SF me nikada nije zanimao

              Comment


              • Vikings S05E06

                Spoiler
                Ide sezona nekako brzo, slično kao Game Of Thrones 7 sezona.

                U jednom kadru Bjorn u pustinji u drugom već u Kategatu.

                Floki u jednom kadru u Kategatu u drugom na onom ostrvu što je tražio prethodnih 5 epizoda.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Kako vam se cine Nemanjici?
                  Meni za sada srednje -
                  -
                  Spoiler
                  zalosno
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Neću ni da gledam te udbaško vatikanske serije Ravna Gora i Nemanjići... Na mala vrata će cepati propagandu, 94% istine a slagsće najvažnijih 6%.


                    Nego dajte neki triler iz 2017 nisam gledao nijedan film, baš nijedan. Mindfuck ako ima neki, odavno nisam gledao dobar.

                    A pogledaću danas i Pulp Fiction, volim s vremena na vreme, za mene jedan od najboljih ako ne i najbolji film. To i Kum.

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Vikings S05E06

                      Spoiler
                      Ide sezona nekako brzo, slično kao Game Of Thrones 7 sezona.

                      U jednom kadru Bjorn u pustinji u drugom već u Kategatu.

                      Floki u jednom kadru u Kategatu u drugom na onom ostrvu što je tražio prethodnih 5 epizoda.
                      Meni se sezona svidja, mislio sam da ce mi biti njesra bez Ragnara, mislim nije to to, ali mi je dobra sezona za sada. Ivar je lud kao noga, a i onaj Hehmund nije normalan.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Kako vam se cine Nemanjici?
                        Meni za sada srednje -
                        -
                        Spoiler
                        zalosno
                        Zajebaše me SNB da odgledam - pomislim da možemo u neku dobru seriju serija da upadnemo. Ali ovo je baš teško smeće u najavi.

                        Comment


                        • Maloprije skinuo, pogledao desetak minuta i ugasio. Kakvo sranje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hahahahahah iskljucio sam nakon 2,3 minuta, tacnije od momenta kad se zagrcne car Manojlo u satoru. Smece od serije. Jos posle citao komentare na tviteru i par isecaka video, ovo je zesce blamiranje.
                            Dajte reprizu srecnih ljudi, dajte Poparu bolje.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Nisam još pogledala, ali toliko su svi ispljuvali, nisam videla još nijedan komentar, a ni čula još uvek nešto pozitivno o njoj... i vrv neću.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X