Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je bilo, ne gledam redovno tako da sibni spojler

    Inace TWD je serija u kojoj se ama bas nista ne desava trenutno. I oni ovako mogu djeljat 100 sezona.
    sigpic

    Comment


    • Samo za one koje bas interesuje sta se desilo.


      Spoiler
      Brajan je umro u poslednjoj epizodi, a zamena mu je sugava.Ode serija u tri lepe nakon ovoga, bolje da je skinuo Meg ili Krisa jer su oboje beskorisni.Najjace su epizode po meni ubedljio sa Brajanom i Stjuiem.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Vladane i ostali fanovi Doctor Whoa, jel si gledao specijal "The day of the Doctor" ?

          Meni se svidelo, odlicno su ovo uradili. Spojili su tri Doctora u jednom specijalu

          Comment


          • Danny McBride kralj veliki
            sigpic

            Comment


            • Veliki, veliki čovek..

              Gledao? http://www.imdb.com/title/tt0866442/?ref_=nm_knf_i2
              Last edited by miloolja; 27-11-13, 00:52.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • danny mcbride - seth rogen - james franco. sveto trojstvo.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kako ne, klapio sam ovdje danima o toj seriji. Meni je vrh, ali da je bolesno i da nije za svakoga jeste, odnosno nije
                  sigpic

                  Comment


                  • Stvarno? Promaklo mi je... koliko moram da se vratim unazad, otprilike?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Masu, godinu minimum, mozda i dvije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Oooooooooo laaaaaalaaaaaaaaa
                        To kada mi bude bilo baš dosadno
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Vladane i ostali fanovi Doctor Whoa, jel si gledao specijal "The day of the Doctor" ?

                          Meni se svidelo, odlicno su ovo uradili. Spojili su tri Doctora u jednom specijalu
                          Odgledao, meni je odlicno. Sve su oni Doktore spojili, ali je akcenat bio na ovoj trojici. Moffat masina.
                          sigpic

                          Comment


                          • Napokon se nesto desilo u TWDu
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Sada sam pogledao cetvrtu epizodu Ravne Gore i mogu reci da je najbolja do sad, a opet nije nista posebno.Najmanje zamerki imam bas na ovu, ima par sitnica ali moze se to progledati kroz prste.Verovatno je dobra sto nije bilo sina Dragana.Glogovac je bio odlican kao Draza.
                              Идеја добра, прича добра, реализација лоша. Јебига, ипак је то Радош.
                              Криво ми је јер има добру причу и што је ово могло пет пута боље да се уради.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Gledao nasu premijeru Sleepy Hollow. Simpaticno deluje, dovoljno dobro da odlgedam makar jos jednu

                                Comment

                                Working...
                                X