Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa serija je bila emitovana cinimi se na BK tv pre nekih 10-ak godina. Ja sam gledao prve 3 sezone. Dalje nisam isao.

    Comment


    • Znam da je isla na nekom kanalu kad sam ja bio u osnovnoj

      Comment


      • Meni bilo zao sto je Dino Ortolani odmah ubijen.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Meni bilo zao sto je Dino Ortolani odmah ubijen.

          I meni. Jbg, ali je dobar pocetak. Prva epizoda, pa te navikne na jednog lika i mislis ovaj ce biti glavni... i onda ga nema

          O'Reilly je najbolji lik

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            I meni. Jbg, ali je dobar pocetak. Prva epizoda, pa te navikne na jednog lika i mislis ovaj ce biti glavni... i onda ga nema

            O'Reilly je najbolji lik
            Razumemo se I ja ga bas zgotivim, ono svi ga se kao boje, cuvari, zatvorenici, a njega boli tuki za svi... pravo gotivan lik i onda ga roknu

            O'Reily je i meni najaci, mada i Adebisi je prejeben lik

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              O'Reily je i meni najaci, mada i Adebisi je prejeben lik
              Da nema Ryana, Adebisi bi sigurno bio najjaci lik On i njegova kriva kapica

              Comment


              • 'slave da kazemo da je bila davno... Mnogi su bili klinci kada se davala na tv-u (ja prvi). Ali sam je obozavao.
                Mnogo sam je zaboravio moracu da see podsetim .

                A i izaslo je dosta serija koje su je "zasenile"...
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  'slave da kazemo da je bila davno... Mnogi su bili klinci kada se davala na tv-u (ja prvi). Ali sam je obozavao.
                  Mnogo sam je zaboravio moracu da see podsetim .

                  A i izaslo je dosta serija koje su je "zasenile"...
                  Tek sam zavrsio trecu sezonu, pa ne mogu jos da pricam ali meni na pamet padaju samo Sopranovi i Zica. Te dvije su pomracile sve ostale serije

                  Mislio sam na to kako je ovdje niko nijednom nije pomenuo kad su bile price o najboljim serijama ili o serijama koje treba pogledati. Vidim i na netu da serija nije nesto popularna danas i da su je mnogi nekako propustili. Cudno mi je to kako je, ajde da kazem, pala u zaborav...kao da je neko njesra u pitanju.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Toliko brzo prelazim epizode OZ-a da mi je vec zao sto cu je, nastavim li ovim tempom, zavrsiti za nekih nedelju dana

                    Zao mi je i sto je nisam ranije gledao, nego sam stalno odlagao i zamlacivao se nekim glupostima. Vrhunska serija i ako ne bude nekog pada u kvalitetu, vjerujem da ce mi postati jedna od omiljenih.

                    Trenutno sam na trecoj sezoni i jedino sto mogu da kazem je


                    Sad se pitam, zasto ovakvu seriju niko ne pominje?
                    Koliko ja tebi zavidim covjece sto je nisi prije gledao...

                    Kod nas se nekad davno emitovala petkom oko 22 h jedna epizoda sedmicno,bez daha pratio i umirao sedam dana dok iscekam sljedecu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Tek sam zavrsio trecu sezonu, pa ne mogu jos da pricam ali meni na pamet padaju samo Sopranovi i Zica. Te dvije su pomracile sve ostale serije

                      Mislio sam na to kako je ovdje niko nijednom nije pomenuo kad su bile price o najboljim serijama ili o serijama koje treba pogledati. Vidim i na netu da serija nije nesto popularna danas i da su je mnogi nekako propustili. Cudno mi je to kako je, ajde da kazem, pala u zaborav...kao da je neko njesra u pitanju.
                      bold .
                      Kada se pojavila bila je brutalna, imam drugare koji nisu smeli da je gledaju! . Pala je u zaborav samo dok se ne spomene. Serija je sve samo ne njesra.
                      Pominjala se serija ali se samo spomenula, ovih zadnjih nekoliko postova je nesto sto je videla na forumu najvise
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • To boldovano je cinjenicno stanje Neko vise voli Zicu, a nekome su miliji Sopranovi... uglavnom preko te dvije nema

                        Jedva cekam da pobenavim i da zaboravim, da bi ih ponovo gledao

                        Comment


                        • Oz je kultna serija, nema tu sta da se disuktuje

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            To boldovano je cinjenicno stanje Neko vise voli Zicu, a nekome su miliji Sopranovi... uglavnom preko te dvije nema

                            Jedva cekam da pobenavim i da zaboravim, da bi ih ponovo gledao
                            Nemoj Vladika da te banuje... Znas da on banuje i za manje, a kamoli kada neko kaze da BB nije najbolja serija ikada

                            Reci mi 'slave sta je zajednicko za OZ, Wire i Sopranove?!

                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Oz je kultna serija, nema tu sta da se disuktuje
                            Nikad vise cinjenica!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Hahahahahaha nece valjda ban zbog toga

                              Originally posted by l1m4r View Post
                              Reci mi 'slave sta je zajednicko za OZ, Wire i Sopranove?!

                              Ummm... HBO?

                              Comment


                              • Odgledao "Fringe". Jedna veoma dobra serija, ali je velika steta sto su malo zbrzali stvari i nisu odradili onako kako su zeleli. Jebeni producenti, gledaoci, rejtinzi sta vec... Imala je potencijal da bude HOF

                                John Noble je meastralan. Jedna od najboljih uloga ikada

                                Comment

                                Working...
                                X