Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema mi limara, nema ko da prokomentarise The grand tour
    sigpic

    Comment


    • Šta je the grand tour? Ex Top Gear? Ako je to ja gledam ali nisam gledao pola god i jače.

      Comment


      • Originally posted by Heartbreak View Post
        Jel gleda neko Mindhunter? Da li počinjati?
        Mindhunter je serija koju je radio Fincer.

        Kombinuje triler i dramu i ne ostaje dominantno do kraja u jednom zanru vec ih miksa do kraja. Radnja prati 2 detektiva koji krajem 70ih pokusavaju da razviju kompleksan metod analize psiha ubica, koji ce im pomoci u buducim ubistvima. To pokusavaju da urade tako sto krecu u seriju intervjua sa najokorelim serijskim ubicama u tom periodu, vrseci intervjue u zatvorima sirom Amerike. Tada je psihologija bila posmatrana kao "nauka za pedere", te ne nalaze na podrsku od svojih kolega/nadredjenih.

        Ono sto je jedino karakteristicno, bilo pozitivno ili negativno (zavisi kako kome) je to sto serija nema linearan zaplet, tj nemas neku nultu tacku od koje kreces i da se kroz sezonu prica razvija. Intervjui, zlocin u lokalnom mestu, razvoj likova, privatni problemi i tako u krug. Cudna serija, nikada nisam gledao nista slicno. Sve ostalo je na vrhunskom nivou. Gluma pogotovo.
        sigpic

        Comment


        • Upravo odgledah "Twice Upon a Time" bozicni specijal. I to je to... Zavrsio sam sa Doktorom. Sto se mene tice, serija se zavrsila.

          Lijepih 12 godina i nikad mi ni jedna serija nece biti toliko draga... Al jbg, doslo takvo vrijeme da moraju sve da useru.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Šta je the grand tour? Ex Top Gear?
            Jeste.

            Sa Jeremy Clarksonom, Richard Hammondom i James Mayom.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Mindhunter je serija koju je radio Fincer.

              Kombinuje triler i dramu i ne ostaje dominantno do kraja u jednom zanru vec ih miksa do kraja. Radnja prati 2 detektiva koji krajem 70ih pokusavaju da razviju kompleksan metod analize psiha ubica, koji ce im pomoci u buducim ubistvima. To pokusavaju da urade tako sto krecu u seriju intervjua sa najokorelim serijskim ubicama u tom periodu, vrseci intervjue u zatvorima sirom Amerike. Tada je psihologija bila posmatrana kao "nauka za pedere", te ne nalaze na podrsku od svojih kolega/nadredjenih.

              Ono sto je jedino karakteristicno, bilo pozitivno ili negativno (zavisi kako kome) je to sto serija nema linearan zaplet, tj nemas neku nultu tacku od koje kreces i da se kroz sezonu prica razvija. Intervjui, zlocin u lokalnom mestu, razvoj likova, privatni problemi i tako u krug. Cudna serija, nikada nisam gledao nista slicno. Sve ostalo je na vrhunskom nivou. Gluma pogotovo.
              E ovo nisam videla da si napisao danas

              Sve se slazem, osim sto je tebi vise legla ocigledno nego meni, ali da odgledam i te dve preostale
              I da... gluma je odlicna, a pogotovu ubica-psihopata koga igra Kamerun Briton...lik je genijalac

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Šta je the grand tour? Ex Top Gear? Ako je to ja gledam ali nisam gledao pola god i jače.
                Da, da, legendarna trojka otisla zbog debilnog BBCa i sad im Amazon sve dao, pocela je druga sezona, gledaj obavezno
                sigpic

                Comment


                • Gledao sam ceo život, ali to uvek gledam sa burazerom tako da taman ćemo ovih dana.

                  Nadam se da je bio neki specijal, to su plakanja, kad sprdaju Baby Jesusa.. Jbg ja uvek navijam za Džeremija kad su neka ludila, brat sve popravlja čekićem.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    E ovo nisam videla da si napisao danas

                    Sve se slazem, osim sto je tebi vise legla ocigledno nego meni, ali da odgledam i te dve preostale
                    I da... gluma je odlicna, a pogotovu ubica-psihopata koga igra Kamerun Briton...lik je genijalac

                    tt
                    Ja bas volim Fincera i lako mu oprastam sve nebuloze koje je radio u karijeri.
                    sigpic

                    Comment


                    • El Chapo 2. sezona još malo završavam. Ko je ložana kao ja, i voli tu tematiku, svideće mu se. Malo manje glamurozna od Narkosa, takodje vremenski sled je malo zbunjujuć i na brzaka, ali jako interesantna.

                      Eskobar - opasan-najopasniji
                      Kali - sofisticiran
                      Chapo-Sinaloa- više je na fazon Eskobara samo ne uživa ni izbliza toliki ugled, više ga se ljudi plaše tj prijatelji.

                      On je baš ono što bi u tom svetu zvali špijunčina i drukara.

                      Svi saradjuju za vlastima, ali on se ponosio time. Jedno je platiti ih a drugo biti na vezi sa Konradom

                      Comment


                      • Meni je super ta serija, 2.sezona mi je bolja od prve
                        ali nikako da vidim informaciju kad ce 3.sezona, a znam da je obnovljena
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je super ta serija, 2.sezona mi je bolja od prve
                          ali nikako da vidim informaciju kad ce 3.sezona, a znam da je obnovljena
                          Cak su mi ustvari Dzo Blejk i Dzulijana Krejn najslabiji, a nacisti i Japanci su odlicni. Narocito ministar trgovine i policijski inspektor.

                          The Man in the High Castle season 3 doesn't have a confirmed release date as of yet, but rumor has it that it will arrive in early 2018, just slightly later than the first two seasons, which dropped towards the tail end of 2015 and 2016.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • I meni, kao i Obergrupenfuhrer, njegov lik ce jos vise da se razvija u 2.sezoni

                            a hvala za info
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Najbolji su inspektor Kido,onaj ministar trgovine i Obergruppenführer Dzon Smit.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Meni je super ta serija, 2.sezona mi je bolja od prve
                                ali nikako da vidim informaciju kad ce 3.sezona, a znam da je obnovljena
                                Odlicna druga sezona, kakav je samo znalac bio Filip K Dik
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X