Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavrno gledate Suits? Lagano mozete da gledate i latinoamericke sapunice
    sigpic

    Comment


    • Callate hombre

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Tek sam sad odgledala Suits, pa oni su mogli bez problema sad da zavrse seriju
        Dokle si stigla ? Ja zavrsio sa 4. sezonom i smorio se

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Stavrno gledate Suits? Lagano mozete da gledate i latinoamericke sapunice
          Bolje pogledati na primer star wars, ozbiljna je to prica

          Comment


          • Znas li ti da ja nijedan dio Star Warsa nisam odgledao, niti cu.
            sigpic

            Comment


            • Princoni ne znam da li si gledao ali posto vidim da volis serije sa tematikom prava, moram da ti predlozim Boston Legal. http://www.imdb.com/title/tt0402711/
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Znas li ti da ja nijedan dio Star Warsa nisam odgledao, niti cu.
                Nekad gledo JAG, pa ono prava i te stvari privuku coveka.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Dokle si stigla ? Ja zavrsio sa 4. sezonom i smorio se
                  Zavrsila 6.sezonu, ali realno pola onih pravnih gluposti ja ne shvatam niti se trudim da shvatim, ja gledam seriju zbog Harvija
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Nekad gledo JAG, pa ono prava i te stvari privuku coveka.
                    Sve rijese, sve se dobro zavrsi, sve je savrseno, bude mucenja ali magija neka odradi posao, boring isto kao Blacklist
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sve rijese, sve se dobro zavrsi, sve je savrseno, bude mucenja ali magija neka odradi posao, boring isto kao Blacklist
                      Pa realno to i jest tako ali sta da se radi

                      @Boki

                      I Meghan Markle ima slican uticaj na muski deo publike, a tek crvenokosa perfekcija

                      Comment


                      • Proto, pretpostavila sam
                        ali Dona je najbolja, verujem da su zato i produzili seriju, moraju da smuvaju njih dvoje
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Znas li ti da ja nijedan dio Star Warsa nisam odgledao, niti cu.
                          Onda sam te pomesao sa Sanduom
                          Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Princoni ne znam da li si gledao ali posto vidim da volis serije sa tematikom prava, moram da ti predlozim Boston Legal. http://www.imdb.com/title/tt0402711/
                          Pogledacu

                          Comment


                          • Rachel je meni hot'n'cold, ali zato su epizode gde se pojavljuje Katrina poprilično specijalne

                            A ako se njih dvoje stvarno smuvaju (a izgleda da ide ka tome), moguće da će i mene naterati da prestanem da gledam.. Kako mrzim ta forsiranja.

                            Comment


                            • Pa mogli su stvarno sad da zavrse seriju i bilo bi skroz ok
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post

                                I Meghan Markle ima slican uticaj na muski deo publike, a tek crvenokosa perfekcija
                                Na mene najjaci utisak ostavlja Skoti

                                Comment

                                Working...
                                X