Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Listam po imdb u trazeci neku seriju naleteh na Rej Donovan, deluje mi prica ok da li neko ima ko je gledao i da li preporucuje.

    Comment


    • Odgledao sam ja sve sezone, meni je serija vrh, Liev Schreiber je zesci mamojeb.

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Odgledao sam ja sve sezone, meni je serija vrh, Liev Schreiber je zesci mamojeb.
        Hvala druze..

        Comment


        • Peaky Blinders završetak druge epizode, perverzija. Uboli su me u žanr još su uveli mafiju italijansku, ova serija je pravljena za moju dušu. Kakav dijalog na kraju, brutalan. Čačkalica, odelo, brutalno.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Peaky Blinders završetak druge epizode, perverzija. Uboli su me u žanr još su uveli mafiju italijansku, ova serija je pravljena za moju dušu. Kakav dijalog na kraju, brutalan. Čačkalica, odelo, brutalno.
            I ta serija mi je na listi za skidanje znaci preporucujes, jbg kad sam fanatik za dobre serije u moje vreme nije bilo torenta

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              I ta serija mi je na listi za skidanje znaci preporucujes, jbg kad sam fanatik za dobre serije u moje vreme nije bilo torenta
              Obavezno je gledaj i to sto pre, mnogo dobra serija
              ja cekam da se zavrsi sezona i onda uodjednom da odgledam sve
              a i nema puno, samo 6 epizoda po sezoni
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Obavezno je gledaj i to sto pre, mnogo dobra serija
                ja cekam da se zavrsi sezona i onda uodjednom da odgledam sve
                a i nema puno, samo 6 epizoda po sezoni
                Da, i moj stari problem ne mogu jednu po jednu secam se Bekstva iz zatvora poceo da gledam na Rts u nedeljom i posle trece rekoh ma nema sanse i sacekao tri sezone da izadju i pogledao u dahu. Hvala ti videh da ima dve sezone izasle ova serija a i ok mi je ekipa Hardi sve bolji kako ga gledam iz uloge u ulogu.

                Comment


                • Sad je u toku 4.sezona, 19.12. izlazi poslednja epizoda ove s ezone i posle toga mozes da napravis maraton, jer kad krenes 100% neces moci da stanes
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Sad je u toku 4.sezona, 19.12. izlazi poslednja epizoda ove s ezone i posle toga mozes da napravis maraton, jer kad krenes 100% neces moci da stanes
                    Aha ok, onda nisam dobro video ocigledno, hvala ti, jos bolja situacija onda.

                    Comment


                    • Peaky i Vikings i Narcos lagano najbolje poslednjih godina.

                      Inače po 10ti put da preporučim rusku seriju Brigada koja je išla kod nas pod nazivom Sašina ekipa. To sam gledao na Sinemaniji prvo davn pa na internetu, to je serija koja je popularna u Zapadnoj Srbiji i Crnoj Gori mada gledali su vrv svi ali kod nas se to citiralo.


                      Gangsterizacija Rusije 90tih. Sprega politike i mafije, jaka paralela može da se vuče sa Srbijom tih godina.


                      http://m.imdb.com/title/tt0337898/


                      15 epizoda može da se pogleda za 3-4 dana jer je prezanimljva. Nemojte unapred osudjivati što je ruska, i ruski filmovi su odlični.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Peaky i Vikings i Narcos lagano najbolje poslednjih godina.

                        Inače po 10ti put da preporučim rusku seriju Brigada koja je išla kod nas pod nazivom Sašina ekipa. To sam gledao na Sinemaniji prvo davn pa na internetu, to je serija koja je popularna u Zapadnoj Srbiji i Crnoj Gori mada gledali su vrv svi ali kod nas se to citiralo.


                        Gangsterizacija Rusije 90tih. Sprega politike i mafije, jaka paralela može da se vuče sa Srbijom tih godina.


                        http://m.imdb.com/title/tt0337898/


                        15 epizoda može da se pogleda za 3-4 dana jer je prezanimljva. Nemojte unapred osudjivati što je ruska, i ruski filmovi su odlični.
                        Slazem se ne treba imati predrasude ja sam jedva se usudio da pogledam korejski film Old boy kao e korejski ali sam odgledau u dahi i sad mislim da je jedan od najboljih trilera ikad. Takodje kad smo kod Rusa preporucujem film Nikite Mihalkova 12, rimejk legendarnog filma dvanaest gnevnih ljudi ali smestena u ruske uslove, izuzetan.

                        Comment


                        • Gledao Old Boy odličan je. Ja ne mogu indijske filmove npr, to zaista ne mogu. Sad neka kažu rasista ili to, ja njih ne vredjam i želim im sve najbolje, da se ogradim od rasizma zaista, ali njihova religija i njihova kultura i njihov izgled su nešto što ne mogu da svarim ni vizuelno ni bilo kako, u stomaku mi se prevrće.


                          Ne smeta meni Indijac u Američkom filmu ali indijski filmovi i serije, kad bih jeo nešto dok gledam to verovatno bih povratio. Nešto mi sve ono gadno. Verovatno posledica jer nisam rastao u multikulturalnoj sredini mada i nije mi žao.

                          Comment


                          • Samo da se prikljucim podrsci za Peaky, odlicna serija, gledaj obavezno.

                            Comment


                            • Odgledah i ja drugu sezonu Stranger Things, malo je reći da sam oduševljen, iskreno nisam očekivao da će održati visok nivo iz prve sezone. Toliko omaža legendarnim filmovima i Carpenteru ponajviše kao guruu žanra, prosto ko ima takve uzore ne može da napravi lošu seriju. Odlično!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • The Mick fenomenalna serija, bas top komedija
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X