Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Epska fantastika je sjajna i taj slozeni svet gotovo je nemoguce adekvatno preneti na platno u vidu filma.
    Izuzetak je da snimaju filmove od po tri sata sa nekoliko nastavaka poput Gospodara prstenova, Hobita i Hari Potera.
    Mnogo je bolje da se to odradi u vidu serije, na kraju got bi bilo nemoguce snimiti kao film.

    Lost nisam gledao i nemam nameru.
    Breaking Bad sam počeo i jedva preziveo smaracku prvu sezonu, odgledao sam 5-6 epizoda druge i stao.
    Verovatno cu nastaviti kada zavrsim sa ovima koje pratim čisto iz dosade.
    Vidim da niko ne pomene još jednu dobru seriju, doduse nikako da krenem redovno sa pracenjem, uvek me nesto prekine "Sons of Anarchy"

    Comment


    • To je stara serija, pominjala se.
      Ima ovde sjajnih postova i preporuka, vredi izlistati temu kada čovek nema šta da radi.
      Kao i temu... Oskar na SK način
      Last edited by miloolja; 26-04-17, 19:28.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja sam ti filmofil tako da sve uglavnom znam

        Comment


        • Svi smo mi ovde manje-više filmofili i svi mislimo da dosta znamo, pratimo, a onda... uvek nešto iskoči
          Naravno, svaka preporuka, ma koliko bila mala, dobrodošla je.
          Last edited by miloolja; 26-04-17, 19:36.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Znaci jos jedan filmofil, ima ih ovde dosta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Znači zalutah na pravo mesto

              Comment


              • Naravno, uživaćemo sve dok GOTovci ne krenu sa spojlerima i analizama.. i to tako sve dok se ne završi sezona... za to vreme se opraštamo od nekih preporuka ili traženja istih, jer sve to GOT proguta. Najveća mana ovog foruma je što ova tema nema podetemu zvanu: GOT.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Najveća mana ovog foruma je što ova tema nema podetemu zvanu: GOT.
                  Pa jel toliko tesko otvoriti je
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Pa nisu dali kada je bilo vreme, sad je gotovo.. izdržaćemo još to malo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja sam to prestao da gledam posle sezonu ipo. Ne radi me serija. Isto i sa BB.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Što lepo ne napravite temu za filmove i temu za serije?
                        Tako bi bilo manje guzve.

                        Comment


                        • A kad se zavrsi serija Tocak Vremena, ima da ekranizuju Malacku Knjigu Palih.

                          Ja mislim da stanem sa SW nakon epizode IX, gnjavice ga oni do beskonacnosti a iskreno ne interesuje me sta ce da se desi novim likovima.Verovatno ce neko od njih da me odusevi, ali tesko da ce bilo ko od njih da kod mene stekne status legende.Tesko je napisati zanimljive i upecatljive lkove u ovom slucaju.Upecase me sa starom ekipom u epizodi VII i sada moram da vidim kraj ove nove trilogije.

                          Star Trek nisam gledao ni jedan film ni seriju.Nemam ideju kada budem to gledao kakva ce da bude moja reakcija tj da li ce da mi bude previse infantilno da cu prekinuti sa gledanjem i da cu da zalim sto seriju nisam pogledao mnogo ranije.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Ja sam to prestao da gledam posle sezonu ipo. Ne radi me serija. Isto i sa BB.
                            Ma ja sam čitala i progutala prve tri, pa recimo i četvrtu, a onda je krenulo mučenje i tu se smorila žešće, tako da neki poslednji deo ili 2 petog dela nisam ni počela... too much. A odgledala 3 sezone i stvarno dosta od mene.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • A ne, najpre da nastave sa gotom i snime istoriju pre pada ludog kralja

                              Comment


                              • Da se na vreme otvori posebna tema za WoT?
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X