Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice GoT, ja sam poceo gledati nakon tri sezone, pa mi nije bilo dosadno, nisam morao cekati 7 dana, a da pri tome budem razocaran epizodom. Sto se same serije tice, ocekivao sam i jos uvek ocekujem nekakve okrsaje, duele 1 na 1, a ne da gledam je**nu sapunicu. To me strasno nervira, najmanje ima onoga cega bi trebalo biti najvise.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Sto se tice GoT, ja sam poceo gledati nakon tri sezone, pa mi nije bilo dosadno, nisam morao cekati 7 dana, a da pri tome budem razocaran epizodom. Sto se same serije tice, ocekivao sam i jos uvek ocekujem nekakve okrsaje, duele 1 na 1, a ne da gledam je**nu sapunicu. To me strasno nervira, najmanje ima onoga cega bi trebalo biti najvise.
      Iz navedenih razloga sam i batalio gledat nakon 3. epizode druge sezone, sto rece gokara onaj incest manijak mi ubio volju za serijom barem nekim delom. Prva epizoda je bila dobra, ocekujes neku akciju, walkerse i ta sranja i u narednih 10-ak serija samo pricaju o jbnoj zimi koja se nikad ne zavrsava i skoro pa nikakve akcije. Da sam izdrzo drugu sezonu, verovatno bi odgledao do kraja.

      Comment


      • Da ste gledali jos skontali bi da decake ne ubija.
        Ali da ima incesta, ima jbg.
        To je ono sto ja pricam Gojku, ne mozes suditi necemu sto ne poznajes dovoljno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • E da, to sranje sa Šetačima. Nekako sumnjam da će se najezda i dogoditi do kraja, što će biti veliki minus za seriju, u mojim očima. Imaš pretnju koja ti visi nad glavom, hraniš je godinama i na kraju - ništa.

          Moja zamerka seriji je prevelika, ogromna količina scena izuzetno brutalnog nasilja. Mislim, što je mnogo, mnogo je. Dosadno je. Oduzmeš to, imaš dobru podlogu za odličnu seriju ili film.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Da ste gledali jos skontali bi da decake ne ubija.
            Ali da ima incesta, ima jbg.
            To je ono sto ja pricam Gojku, ne mozes suditi necemu sto ne poznajes dovoljno.
            Ma nije problem incest manijak, vec ponajvise sporo razvijanje radnje serije. Msm pogledas prvu epizodu i ocekujes da serija obiluje akcijom, kad ono sipak, sapunica Jos kad ubise Ned Starka, umalo tu nisam batalio

            Cuvao sam se spoilera i hteo gledat pre ili kasnije, ali nikako da krenem.

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Moja zamerka seriji je prevelika, ogromna količina scena izuzetno brutalnog nasilja. Mislim, što je mnogo, mnogo je. Dosadno je. Oduzmeš to, imaš dobru podlogu za odličnu seriju ili film.
              Baš tako, što mora to toliko eksplicitno i često. Velika većina nas nije bolesna da nam se diže na prosuta creva i iščupane jezike. Preterali su ga baš. Čak i u onom Spartaku su to suptilnije odradili, ili je scenografija drugačija ne razumem se baš u to, ali nije toliko gadno za gledati, a serija je o gladijatorima.

              Ona Deneris jede konjsko srce, krv joj ide niz lice, hoće da povrati, oni pet minuta to prikazuju. Onom njenom bratu sipaju topljeno zlato preko glave.

              Drago mi je da ima još anti GOTova.

              Comment


              • Jbg tesko je nakaniti se, ali odredjeni likovi su toliko maestralni da je greota ne pogledati.
                Neke sezone jesu malo "sporije" ali vredi istrpeti po koju "dosadnu" epizodu koje generalno imamo u svim serijama.
                Seriju ne ocenjujem kao vrhunsku mada vidim da je svi zivi opasno hvale (izuzetci poput Goksa naravno postoje) jer kada je uporedim sa knjizevnim delom, deluje mi prilicno jadno i sturo i prosto...
                A drugacije ne mogu da je posmatram nego kroz prizmu knjiga po kojima je i uradjena.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Incest manijak Dzejmi jedan od najjacih likova u seriji
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Incest manijak Dzejmi jedan od najjacih likova u seriji
                    13315712_1586992388260159_2295249301826482263_n.jpg
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Incest manijak Dzejmi jedan od najjacih likova u seriji
                      Malo epizoda sam odgledao da bi dao neki sud o njemu, najjaci je kepec

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Baš tako, što mora to toliko eksplicitno i često. Velika većina nas nije bolesna da nam se diže na prosuta creva i iščupane jezike. Preterali su ga baš. Čak i u onom Spartaku su to suptilnije odradili, ili je scenografija drugačija ne razumem se baš u to, ali nije toliko gadno za gledati, a serija je o gladijatorima.

                        Ona Deneris jede konjsko srce, krv joj ide niz lice, hoće da povrati, oni pet minuta to prikazuju. Onom njenom bratu sipaju topljeno zlato preko glave.

                        Drago mi je da ima još anti GOTova.
                        Možda imam potencijalni odgovor na to "zašto". Jednostavno, mislim da jedan značajan broj ljudi uživa u tome da gleda kako bodež prolazi kroz nečiju Adamovu jabučicu ili u prebrojavanju creva koja vise iz trbuha. Ne bih rekao da većina ne uživa u tome, stvar je u tome da krug ljudi u kome se krećemo i koje poznajemo nije reprezentativan uzorak, pošto je mali. Rekao bih da producenti, scenaristi, režiseri i ostali svesno igraju na kartu nasilja.

                        S druge strane, nisam antiGoT. Štaviše, mislim da je serija dobra (uz gorepomenute tweak-ove, bila bi potpunija), ali mislim da je "Rim" bio kvalitetnija serija, koja je morala da "zalegne".
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ima mucnih stvari.


                          Najmučnija stvar ikad.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • gledanje tog sranja je ekvivalentno lobotomiji.

                            Comment


                            • Jednostavno dajte nam vise scena kao Jamie vs Ned, Jamie vs Brienna, Brienna vs The Hound, Oberin vs Mountain, itd, itd. Hocu bitke i duele. Ako neko umire neka tako umre, a ne nekakvom crnom magijom ili otrovom.
                              sigpic

                              Comment


                              • O Zimi se vise ne prica, Zima je stigla.

                                @gokara

                                Mali je uzorak epizoda, mada ako ti takve stvari smetaju bolje sto si prestao jer kasnije postaje jos gore.Serija postaje jos vise brutalnija, a i kvalitet epizoda je u rastu do pocetka pete sezone.Tu se desio pad, sada su u sestoj uspeli malo da se dignu.

                                Comment

                                Working...
                                X