Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Pogledao sam ja to noćas


    Spoiler
    svidja mi se što recituju poeziju te razgovor izmedju pojedinih likova,to je jedna od retkih serija gde uživam u dialozima čak i kada se ništa ne dešava,tolko me opušta da je to nešto neverovatno

    sam uvod,šta znam,malo mi je bila naivna ona scena kad oslobode Itana,kakvi su ono maršali kad su ih pobili tako,nego ajde,nije to tolko bitno...onaj dr.Dzekil mi nije baš nešto lego,videćemo u narednim epizodama,druga stvar,nije mi jasno zašto sad uvode Drakulu,mislim ok,nije problem ali u prvoj sezoni su jurili one vampire(šta su već) i to mi nekako nije do kraja razjašnjeno sad Drakula stupa na scenu al to je ono što sam pomenuo,ja i dalje ne znam o čemu se ovde zapravo radi,ima nekih rupa u priči,nije da mi to ne znam kolko smeta,valjda me kupe sa atmosferom,dijalogom,glumom nekih likova,muzikom pa i ne grintam tolko oko toga

    ok onaj indijanac je reko kako Malkom treba da se pridruži u toj večnoj borbi i to je kako stoje stvari glavni ark dok je sve ostalo sporedno ,fazon je samo u tome što ovde ima tolko materijala da tu fali bar još 4,5 epizoda po sezoni da se sve to lepo pokrije

    2 sezona mi je sigurno bolja kao celina od prve gde mi neke stvari kao što rekoh oko onih spodoba nisu ostale jasne

    Spoiler
    Opening epizoda dobra kao uvod u sezonu i na kraju ovo sa vampirima me oduševilo i onda "Ja sam Dracula"

    Izrešetaše ih u vozu onako laganeze, samo head shotove podeliše i ćao zdravo. Sada se tu tek očekuje prava borba još dolaze onaj indijanac i Sir Malkolm biće tu svašta. Uživao sam u epizodi, odgledao je u jednom dahu, još pred kraj epizode miss Ives se malo razgolitila uhh

    Comment


    • Odgledao malopre:

      Spoiler
      U vozu samo head shotove rokaju, a kada dodje onaj detektiv i njegov pomocnik onda naravno promase. Klasika. Znalo se da ce biti opet nesto sa vampirima: My name is Dracula. Nije lose, ali cim mu nisu identitet jos uvek otkrili, moze da bude neko zanimljivo iznenadjenje. Na primer onaj "kao sef" zooloskog muzeja ili cega vec


      Sta ti nije bilo jasno u prvoj sezoni Saburo? Kazi, pa cu pokusati da ti razjasnim ako se setim svega, a nadam se da hocu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ma nije bitno,jednostavno su mi neke stvari ostale malo nedorečene,ne da mi nisu jasne,samo su mogli još nešto da nam prikažu iz njihovog ugla kao što je to slučaj sa vešticama bio

        Spoiler
        U drugoj sezoni vidiš motive onih veštica,te kako delaju,neku pozadinu i njihove priče,dok u prvoj sezoni maltene ništa,samo da je ona cura nestala,nit se zna zašto je baš nju držao/čuvao i onda na kraju kad je oslobode,u fazonu samo se iskuliraju i nastave dalje
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Ma nije bitno,jednostavno su mi neke stvari ostale malo nedorečene,ne da mi nisu jasne,samo su mogli još nešto da nam prikažu iz njihovog ugla kao što je to slučaj sa vešticama bio

          Spoiler
          U drugoj sezoni vidiš motive onih veštica,te kako delaju,neku pozadinu i njihove priče,dok u prvoj sezoni maltene ništa,samo da je ona cura nestala,nit se zna zašto je baš nju držao/čuvao i onda na kraju kad je oslobode,u fazonu samo se iskuliraju i nastave dalje
          Spoiler
          Pa nestala je zato sto je bila povezana sa Vanesom, jer je Vampir preko nje zeleo da dodje do gospodjice Ives. Zbog svih tih prorocanstava i zlokobnih predskazanja da Djavo (u obliku Vampira u prvoj sezoni) mora da se sjedini sa Vanesom.
          A za ovu nam tek predstoji da provalimo Drakuline motive, ali verujem da su slicni kao i motivi Vampira iz prve sezone.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment




          • Jesu mi uvek gotivni delovi sa Dotraki likovima , we want more
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Spoiler
              Pa nestala je zato sto je bila povezana sa Vanesom, jer je Vampir preko nje zeleo da dodje do gospodjice Ives. Zbog svih tih prorocanstava i zlokobnih predskazanja da Djavo (u obliku Vampira u prvoj sezoni) mora da se sjedini sa Vanesom.
              A za ovu nam tek predstoji da provalimo Drakuline motive, ali verujem da su slicni kao i motivi Vampira iz prve sezone.
              Spoiler
              ma ne opterećuj se oko toga,to sam samo ovako pomenuo....jasno al zašto sad ponovo uvode Vampire na scenu moglo je i tad sa Drakulom da se krene a sad da su baš neke demone demone ubacili

              izgleda da je Vanesa baš premoćna kad niko nema muda da izravno krene na nju

              druga stvar ,da lil se vama svidja kako izgleda Itan kad se preobrazi,ja nisam nešto zadovoljan ,mogli su taj "kostim" malo bolje da odrade,ako nešto ne volim to je vukodlak u odeći


              eh da,ponovo nema Dorijana
              Last edited by saburo sakai; 28-04-16, 12:01.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Kazu bice ga znatno vise i vveci uticaj na pricu ce imati u ovoj sezoni. A pocelo je tak osto u prvoj epizodi nije dobio ni sekundu
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ma ajde što nas lažu za Dorijana nego što sam ja poverovao u to

                  Spoiler
                  lol a niko nije prokomentarisao kako je besmrtni iskulirao one likove na brodu

                  "želim vam sreću"
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Najjace ja kako je Itan reagovao posle price sa onim caletovim placenicima. Tipa "Vodimo te kod tate, izgleda da te se uzeleo." A on samo slegne ramenima i kaze cisto onako za sebe "Srecno sa tim."
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Tanka prva epizoda Got-a, ali bice to bolje

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Tanka prva epizoda Got-a, ali bice to bolje
                        Jbg to je klasicna setup epizoda. Znaci na svim zivim i nezivim mestima se stvari pripremaju za nesto zanimljivo. Treba od narednih ocekivati prave stvari.
                        Sada koliko je pametno da bas prva epizoda serijala bude setup, to ne znam. Nadamo se najboljem.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kako sad ovo?

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Jbg to je klasicna setup epizoda. Znaci na svim zivim i nezivim mestima se stvari pripremaju za nesto zanimljivo. Treba od narednih ocekivati prave stvari.
                            Sada koliko je pametno da bas prva epizoda serijala bude setup, to ne znam. Nadamo se najboljem.
                            Ma ne smeta mi...samo kazem

                            Inace odgledah 3 epizode 11.22.63 i sta znam... interesantno je, ali ne verujem da ce se izdici na neki visi nivo.
                            Franco uzas.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Kako sad ovo?
                              Navodno kada je bez ogrlice i ispred ogledala (znaci sama sa sobom) kao i bez onih svojih etericnih ulja u kadi postane ono sto stvarno jeste, starica.
                              Ne znam samo je l` obicna starica ili kakva druga al` starica.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Aha, vala ko će sve popamtiti.
                                Našao sad gledanost, FearTWD expresno pada, još će se sad prikazivati kad i GoT. Ovu zadnju 3 epizodu, 2 sezone, 4 726 000 gledalca partilo, a GoT premijeru 6 sezone, 7 940 000. A FearTWD premijeru serije 10 130 000.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X