Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma soap opera postala, a to ameri vole. Gledanost skace kako kvalitet serije opada, ironija Mada je 5. bila dobra, ni ova nije toliko losa iako se po obicaju sporo sve odvija.

    Comment


    • Gledam Fargo, na polovini sam prve sezone. Kako glumi BBT ovo nije normalno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Gledam Fargo, na polovini sam prve sezone. Kako glumi BBT ovo nije normalno
        Stvarno mi nije jasno sta si cekao do sada?!

        Rondo

        Ant-man ako nisi gledao.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Gledao sam brate, to i covek iz ujaka su poslednja dva koja sam gledao
          sigpic

          Comment


          • Dajte mi neku seriju opustenu tipa Californication, Entourage, drama/komedija.
            Limar je iscedjen kao pomorandza, neko drugi?
            sigpic

            Comment


            • Jbt Siki ima ljudi da pomisle svasta
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Jbt Siki ima ljudi da pomisle svasta

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Jbt Siki ima ljudi da pomisle svasta
                  Ja sam siguran u sebe, a ti resavaj kako znas.
                  sigpic

                  Comment


                  • The Man in the High Castle sve epizode su na torentima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      The Man in the High Castle sve epizode su na torentima.
                      Ekstra, moram poskidati, pa da se pogleda i to. Ako je upola kao knjiga bice to vrhunska serija.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • *17 april

                          Comment


                          • Odgledah sad TWD S6E07 i napokon se riješava Glenova sudbina. Ko nije gledo, neka odgleda večeras od 22 na FOX - u, da ne pišem sada šta je bilo, neće biti zanimljivo gledati vam.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Preglupo, bas su razocarali.

                              Zavrsih prvu sezonu Farga, fenomenalna serija. BBT ali i Frimen unistili s glumom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koja udav epizoda TWD.
                                Znaci sranje, ali najiritantnija scena kada Kerol njuska za onih dvoje (Crncem i doktorkom) sa sve bebom u narucju. Kakva antipaticna njuska.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X