Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Vikings

    Spoiler
    Da vidim kako ce ovih pet epizoda da razrade, pa da vidimo dalje sta i kako i da li cu privremeno da prestanem sa gledanjem Vikinga.Sam Ragnar kao lik je nadmasio ocekivanja pre svega zahvaljujuci Travisu.Bjorn i Ajvar jesu dosta zanimljivi likovi, ali nisam nesto optimistican da su glumci dorasli tom zadarku.A i visoke standarde je postavio Ragnar.Opet videcemo sta sledece donosi, ali plasim se da to nece biti to posto je Ragnar bio centar svih zbivanja(i vecina likova je imala dobru rolu zahvaljujuci njemu) i sada sve te likove treba povezati kako bi bili zanimljivi publici inace ce postati dosadni likovi.
    Vikings

    Spoiler
    Kakav kralj glume je bio Ragnar, kakve psihopatske izraze lica i govora tjela, ono nije realno, ja sam ovu seriju zagledao zbog njega
    Ivar mi deluje kao odlican glumac, pokusava da glumi Ragnara na neki nacin, ima tu neku psihopatsku facu

    Trebali su malo brze zavrsiti sa ubistvom, previse su ga ponizavali...

    Comment


    • Bacite mi neke dobre serije, sve moze samo da nije komedija. Ne znam sta cu od sebe.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Bacite mi neke dobre serije, sve moze samo da nije komedija. Ne znam sta cu od sebe.
        http://www.imdb.com/title/tt1119644/
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Vikings

          Spoiler
          Kakav kralj glume je bio Ragnar, kakve psihopatske izraze lica i govora tjela, ono nije realno, ja sam ovu seriju zagledao zbog njega
          Ivar mi deluje kao odlican glumac, pokusava da glumi Ragnara na neki nacin, ima tu neku psihopatsku facu

          Trebali su malo brze zavrsiti sa ubistvom, previse su ga ponizavali...
          Ivar deluje mamojeb sam po sebi i sigurno ce u nekoj meri da bude dobar na odredjenom nivoz, sigurno jedna od svetlih tacaka u sledecih 25 epizoda.Naravno gledacu da ga ne poredim sa Ragnarom, svakako on po meni nece da bude deo problema ako padne kvalitet serije.Ono sto brine je stagnacija odredjenih likova i njihova slaba razrada, od novih mi niko nije nista posebno sem Ivara dok imam neki utisak da su dosta zanimljivih likova skrajnuli i za njih nisu nasli dobre zamene.

          Spoiler
          Po meni to i ima poentu to razvlacenje, posto su hteli da ga slome u cemu nisu uspeli i Ragnar je u svemu tome izasao kao pobednik zato sto im nije dao veliku satisfakciju u njegovom ubistvu.
          Last edited by Ricma; 02-01-17, 12:00.

          Comment


          • Pariću zeznuo si spoiler , a jeste mi suza krenula kad sam gledao poslednju epizodu brate mili ne verujem da sam se toliko skenjao možda kad sam gledao onu Spilbergovu magiju War Horse . Sve u svemu definitivno jedna od mojih omiljenih serija
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Trebalo bi da sastavim listu likova cija me je smrt rasturila i nakon toga nisam znao gde mi je glava.

              Spoiler
              Ragnar i Spartak su sigurno na toj listi, Ragnar moguce na samom vrhu mada da sacekam tu da se slegne prasina.
              Last edited by Ricma; 02-01-17, 12:07.

              Comment


              • Što je najgore ja sam znao kako će da se završi sve to , neko mi je u kafiću rekao čak mi je i detaljno opisao . Dal je odgledao neki trailer ili spoiler ne znam ali iako sam znao skenjao sam se onako skroz .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Trebalo bi da sastavim listu likova cija me je smrt rasturila i nakon toga nisam znao gde mi je glava.
                  Samo jedan jedini

                  Spoiler
                  Viper Martel
                  sigpic

                  Comment


                  • Omar Little

                    Jedini gej kojeg sam gotivio, baš sam se skenjao kad ga je klinja upucao s leđa.

                    Comment


                    • Odlicna je nova epizoda Serloka, nastavili su istim tempom.Malo sam skenjan zbog nekih desavanja(zbog cega je serija vrhuska), ali sta da se radi.Moracu jos jednom da je pogledam ovih dana.

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Samo jedan jedini

                        Spoiler
                        Viper Martel
                        Slozimo se da se ne slazemo.Tu i jesam bio popizdeo, mada mislim da nijednu smrt u Igri Prestola nisam doziveo tragicnije od Hodora.Sad se setih, posto sam nedavno gledao Oz egzekucija Sirila mi je isto tesko pala.Na osnovu prve recenice, tesko cemo se sloziti mada i meni Red Viper svakako spada u sam vrh.Otprilike to su neke razlike u nijansama, nemamo dijametralno suprotno misljenje.Onda onaj baja sa pola lica iz Boardwalk Empire, zato sto se sve desilo tako brzo i neocekivano.Njega bih recimo stavio pre Vipera.Ti likovi su dosta imali vise prostora u seriji i bili su dosta razradjeni, kod Vipera je najvise frustrirajuce sto je imao ogroman potencijal.Moj drugar kada je citao knjigu, kaze da mu se jedino tada desilo da baci knjigu o zid koliko je ispizdeo u tom trenutku.Red Viper svakako ispred Omara, Rite Morgan iz Dekstera, Adriane iz Sopranova i mozda Lejn Prajs iz Med Mena mada to niko sem mene nije gledao tu seriju tako da za to pricam u prazno.


                        @Lord Gangara

                        Spoiler
                        Znao sam ja sta ce da se desi i za Ragnara i za Spartaka, ali u oba slucaja je egzekucija tih scena bila brutalno dobra.Odlicno je to izrezirano, a i fotografija je isto vrhunska.Stvarno ne vidim da li bi mogli puno bolje od toga, tacnije mislim na Ragnara.Uopste nisam zamisljao da ce tako da izgleda njegova smrt, vise sam mislio da ce to sve da se odigrava u dvorcu ili da se to desilo u bici izmedju Vikinga i Saksonaca.Da budem iskren nisam puno zalazio, samo me je interesovalo kako je umro dok ovo ostalo sam vise bio u fazonu da vidim sta je dovelo do toga.

                        Comment


                        • Kad niko ne pise mora dupli.

                          Uopste nije los ovaj novogodisnji specijal DP-a, jos ubacili mladju Jagodu.Njihov prajm je davno prosao, ali poneki put se bas pokidam od smeha.Svidja mi se sto ovako ima par da kazem likova koji se povremeno pojavljuju, meni su barem pravo osvezenje.Recimo pocetak petog serijala mi je bio smesan zbog Iserekesa koliko je debilan.Novogodisnji specijal gde oni idu za Bosnu mi je neprevazidjen, danas odgledao treci put.Ne odgledah jos 24 minuta, ali naci ce se kroz koji dan vremena za to.

                          Comment


                          • Sta je ovo i valja li cemu?

                            http://www.imdb.com/title/tt3498622/
                            sigpic

                            Comment


                            • Brutalan pocetak nove sezone Serloka,nema stajanja,nivo i dalje tu,samo nek nastave
                              sigpic

                              Comment


                              • Ragnar i otac i majka



                                Last edited by Lord Gangarić; 03-01-17, 16:57.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X