Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije Bojana 3. maja?!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Zar nije Bojana 3. maja?!
      Nije, 22.maja je

      http://www.geektown.co.uk/tvairdates/peaky-blinders/
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Naterali ste me da moram da kopam malo ne bi li dosao do nekih informacija vezanih za tecu sezonu PB.3 maja se pusta samo u Birmingemu, na njivovoj ''nezvanicnoj'' fb stranici nista jos nisu objavili, poslednji post od pre cetiri dana nagovestava da ce uskoro premijera samo jos nema tacan datum.Niti sam naleteo drugde na bilo koji datum Bas me interesuje gde je to Bojana iskopala 23. maj.Ja uglavnom preko fb saznam premijere novih serija kao i kada je nova sezona.

        Ja nedavno pogledao Deadpoola i drago mi je sto nisam otisao do bioskopa jer bih se razocarao, kapiram da sam srednjoskolac da bih bio odusevljen kao sto sam bio sa recimo Iron Man i jedine filmove o superherojima koje gledam sa izuzetkom Watchmena sam zapoceo kao klinac ili u srednjoj skoli.Ovo sve sto je izaslo u poslednjih sest godina mi nije to to, nikako se ne osecam da sam njihova ciljna grupa.Moguce da cu jednog dana da pogledam te Marvelove filmove koje sam propustio, ali sam siguran da cu kod vecine tih da budem ravnodusan bas kao sto je bilo i kod Deadpool-a.Da sam mladji nekoliko godina verovatno bih jedva cekao svaki novi Marvelov film.

        Editok ja kucam ovaj post, Bojana vec postovala.

        Comment


        • Kad ce serija Watchmen? Ne mogu ovi Marvel filmovi da se porede sa Batmanom ili Watchmenom, kao ni sa Daredevilom, ali da je dobra zabava, dobra je.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kad ce serija Watchmen?
            Ko zna,valjda i dalje pregovaraju sa HBO,jos su u oktobru javili za to i evo do danas nista sluzbeno,doduse nisam nesto detaljnije istrazivao.



            Jedino sto sam video to je da su narucili/odobrili Dedvud film
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Tazeeee:

              Misi`m odradila je hiljade i hiljade sklekova, `sto sad` Deni mora biti bivena ? 0:11

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Umrla mama Svi vole Rejmonda.
                Rođena je bila za ovu ulogu... baš kao i Frenk.




                Spoiler








                Last edited by miloolja; 20-04-16, 10:40.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako se sve lepo namestilo, u jednoj nedelji se zavrsi Vinyl, Better Call Saul i kroz par dana Vikings, sledece nedelje pocinje GoT, kroz dve nedelje Person of Interest, a kroz mesec dana Peaky Blinders.

                  Kad smo kod BCS, odlicne dve poslednje epizode.Imala je druga sezona par dobrih momenata, ali to je uglavnom bilo vezano za Majka koji je meni bio glavna zvezda i jedini razlog zasto sam gledao drugu sezonu.Zeleo sam da vidim sta ce se sa njim sve izdesavati, jos se njegov put ukrstio sa poznatim likovima iz BB i tu cemo verovatno u sledecoj sezoni dobiti odgovore na neka pitanja.Krajnji utisak je da ima dosta praznog hoda i nekih ne bas bitnih stvari za dalju radnju.5 kvalitetnih epizoda su razvukli na deset gde kvalitet bas varira, tako se barem meni cini.

                  Comment


                  • #fucksociety

                    13.7.2016 jos 10 Epizoda.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Blindersi pocinju 5.maja , potvrdjeno na njihovoj zvanicnoj tviter stranici.

                      Comment


                      • Ne znam da li iko osim Marica i mene prati Vikinge , definitivno najbolja epizoda do sad
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Gledam ja ali cekam da izadje cela sezona,tj ona polusezona,posle valjda ide neka duza pauza do jeseni

                          #Ko nema bradu,Ragnar nije
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Naravno da se prati, ali nisam stigao jos odgledati finale polusezone.
                            Najbolja epizoda u sezoni ili generalno najbolja?
                            sigpic

                            Comment


                            • U sezoni
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Poceo sam da citam sagu o Witcheru, nadam se da ce neko u Americi snimiti seriju, mogla bi epska stvar da se napravi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X