Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokajao sam se. Više je volim u Transformersima

    Pazi prave drugi deo kada sam video trailer došlo mi ne da se ubijen
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Zbog ove sinhronizacije je vredelo gledati taj crtani:

      Sada gledam i crkavam .... kakvi kraljevi!
      Last edited by Sandugp; 23-03-16, 13:40.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nikola Simić, Đuza Stojiljković, Ljubiša Bačić i Nada Blam. Kakva ekipa je samo radila sinhronizaciju.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Opasni su, ali kako su mocno prevodili i prilagodjavali nasem slengu, to nije zdravo. Svaka druga recenica, da padnes na dupe od smeha.
          Genijalni su likovi. A Brat Sekac jedan od najgenijalnijih.
          Najjaca nasa sinhronizacija svih vremena.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Koliko Daredevil objašnjava.
            Spoiler
            samo da ga ne zaseju. Ova sezona za sada iMa maksimum akcije i ne treba joj više. Taman su dodali koliko treba sa paniserom. I napravili čistu suprotnost DD. Elektra . Za divno čudo ne iritira ni malo. Obično mi ženski super junaci budu loši. Tj loše odglume ona sa druge strane je baš dobra. Fogi glas razuma je isto dobar.

            S2e9
            Brat Punisher

            Ali hocu da uništim kornjače. Pekmez od šljiva hahaha u k rang dominira
            Last edited by l1m4r; 23-03-16, 14:16.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Mnogo su se zajebali što su ubacili Punishera. Prekucao je seriju. Sad mi gotiviniji od DD.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ma DD je klasican tip heroja. A svi takvi su prvo dosadni, pa onda sve ostalo.

                Serija je dobra-odlicna uz vrlo malo zamerki koje se pre svega odnose na kucnu radinost lecenja. Tj mozes da budes polumrtav, nema frke samo svrati u stan Metjua Murdoka i uz pomoc igle i konca, malo krpa - koje cak nisu ni ciste, deterdzenta, sredstva za ne znam ni ja sta, mozete koristiti i klesta, po potrebi kuhinjske nozeve, posteljinu, a bogami i vruc caj dobro dodje. I da nastavim, uz pomoc svega toga za nepuna dva dana si kao nov, trcis, skaces, letis, bijes se ... i ajmo jovo nanovo. Bolnica!?!?! Kome jos to treba, davno prevazidjena stvar u DD univerzumu.
                I imam zamerku na onu glumicu - njihovu sekretaricu ili sta im dodje. Suvise blentava faca - kada je covek pogleda prvi utisak mu je da je glupa ko kurac. I suvise konjasta - kobilasta, nekako tako gradjena. Ona mi je antipaticna bas.
                Sve ostalo vrh. A Punisa pogotovo.
                Last edited by Sandugp; 24-03-16, 16:19.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ma verovatno cu ja to gledati u bioskopu, ipak sam Marvel/DC freak, samo se ta ocena mnogo brzo srozala.
                  Retko kad gledam serije Maricu. Poslednja koju sam gledao TD, i to sa velikom mukom sam sebe naterao da gledam, isplatilo se naravno.

                  Valjda sam od onih likova koji radije uprate seriju na TV, nego li na kompu, tako sam i Wire odgledao, inace je ne bi nikad.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ako si Marvel freak onda moras DD da gledas. Nema sile.
                    To ti je jedno 25 epizoda od po 45min do sat vremena, kada racunamo obe sezone. Toliko mozes izdrzati - valjda.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Veruj mi da je vec duze vreme gledam da nateram sebe na ceo taj paket Netflix Marvel serija, ali to kod mene znatno teze ide.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pogledaj trejlere za Daredevila, ako vec nisi.Ako ne upali, jednog dana ce ti doci da je pogledas.

                        Faktor koji je kod mene odlucio da pogledam Jessica Jones tamo u decembru je bas bio sto je u trejleru isla pesma Prodidzija.

                        The Day Is My Enemy

                        Ne gledam cesto trejlere.Poneki put to radim cisto da vidim radnju serije i da li bih to mogao da gledam sada ili da ostavim za kasnije.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post

                          Ne gledam cesto trejlere.Poneki put to radim cisto da vidim radnju serije i da li bih to mogao da gledam sada ili da ostavim za kasnije.
                          Ricma prvo odgleda celu seiju pa tek onda trailer
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Na novom HBO kanalu, HBO 3, koji će svima biti dostupan par dana, u subotu 26.03. u periodu od 19:00h do 05:00h, svih 10 epizoda prve sezone Game of Thrones.
                            Pa eto, ako neko još nije gledao (sumnjam da ih ima) idealna prilika da se počne gledati. Za one kojima se neda skidati, pa ako se ne svidi, samo turn off.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              koji će svima biti dostupan par dana
                              Kako misliš svima? I onima sa običnom kablovskom, tj. koji nismo d3?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ako ima HBO paket, HBO 3 bi trebao biti otključan na par dana. Barem je kod svih ostalih tako, koliko sam mogao primjetiti.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X