Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čeka Zola da to izađe u biblioteci, za jedno 5-6 godina....

    Inače, u 22:35 na RTS2...Leviathan
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Čeka Zola da to izađe u biblioteci, za jedno 5-6 godina....

      Inače, u 22:35 na RTS2...Leviathan
      Cekao sam ja i vise nego dovoljno, ne cekam nista, cim izadje u originalu, bice najkasnije za mesec dana negde da se skine ... i cita se.
      Toliko kao Zolinjo bas strpljiv i nisam
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • U tom slucaju znam kako ce da se zavrsi peta sezona, koji ce to sok da bude za publiku.Ja isto sve vise pocinjem da verujem da je sve to napisano i da se ceka samo pravi tajming.

        Resio sam da do pocetka seste sezone ponovo procitam prvu i drugu knjigu i da kupim ovih preostalih sest pa taman da sve to procitam do pocetka seste sezone.Jeste da ima odstupanja, ali taman da se podsetim nekih stvari koje sam zaboravio iz proslih sezona.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          U tom slucaju znam kako ce da se zavrsi peta sezona, koji ce to sok da bude za publiku.Ja isto sve vise pocinjem da verujem da je sve to napisano i da se ceka samo pravi tajming.

          Resio sam da do pocetka seste sezone ponovo procitam prvu i drugu knjigu i da kupim ovih preostalih sest pa taman da sve to procitam do pocetka seste sezone.Jeste da ima odstupanja, ali taman da se podsetim nekih stvari koje sam zaboravio iz proslih sezona.
          Moguce da neke stvari koje se ticu samog kraja Plesa nece odraditi u seriji, vec ostaviti za sledecu sezonu, prvenstveno mislim na dogadjaje sa zida, ali videcemo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Auu koliko sam sad nestrpljiv kad su dve poslednje epizode u pitanju, zbog ovog pisanja u temi.
            sigpic

            Comment


            • A mogu li ja da pocnem citati od te buduce 6-te knjige ? Posto ste rekli da se sada ovim tv finalom pete sezone nekako sve nivelise sa onim sto je napisano/objavljeno.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                A mogu li ja da pocnem citati od te buduce 6-te knjige ? Posto ste rekli da se sada ovim tv finalom pete sezone nekako sve nivelise sa onim sto je napisano/objavljeno.
                Ne mozes jer ces malo toga pohvatati, zbog kompleksnosti knjige u odnosu na seriju (mnogo vise dogadjaja, likova, pa cak i mesta), a neki delovi radnje su totalno drugaciji. Cak i neki likovi imaju drugacija putesestvija u seriji u odnosu na knjigu. A nekoliko njih je mrvo u seriji dok su u knjigama jos zivi. (najdrasticniji primer odstupanja od knjige)
                Last edited by Sandugp; 27-05-15, 23:40.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne bih ja uopste na taj nacin kasapio prethodne delove posto si valjda cuo da su knjigu morali da skrate u seriji, gomila odstupanja su napravljena kako bi se skratila radnja, negde kako bi se dobili jaci efekti drame itd...

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ne bih ja uopste na taj nacin kasapio prethodne delove posto si valjda cuo da su knjigu morali da skrate u seriji, gomila odstupanja su napravljena kako bi se skratila radnja, negde kako bi se dobili jaci efekti drame itd...
                    I sto je najbitnije kako bi se prosecnom americkom gledaocu uprostilo sve do maksimuma da bi bio u stanju (mada jedva) da skonta ono sto mu je predstavljeno na malom ekranu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • E zavidim vam iskreno, citajuci vas dodje mi da uradim dve stvari... ponovo poskidam sve + kupim sve knjige pa polako i uporedo.
                      Jedino ne znam gde da nadjem vreme za to. Znam deluje kao glupa fraza/izgovor ali zaista je tako.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Mnogo dobro.

                        sigpic

                        Comment


                        • Legends Of Tomorrow

                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • E poceo sam Derdevila sinoc da gledam, odgledao sam prve dve epizode. Nije los, ali jos uvek se sve "zahuktava" tako da cu ipak sacekati dok ne zavrsim sa serijalom pa cu izneti svoje misljenje. Vidim do sada da su dosta paznje posvetili borbama ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • nema ništa prve dve epizode,treba vremena dok se neke priče ne otvore ...

                              ja gledam twin peaks
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Odgledao i 3. epizodu Wayward pines-a, i mogu reći da sam oduševljen serijom. Sve pomislim da će nestati misterija koja i krasi seriju, a ono je ima sve više i više...
                                Ko voli misterije, topla preporuka...
                                Last edited by z0La; 28-05-15, 22:00.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X