Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Završiće se i ostale. Nekad...
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • A nek ih zavrse to mi je i bitno,samo da ih ne ukidaju na pola.Ne kazem da nema serija koje ne zasluzuju takvu sudbinu,svasta se danas izbacuje ali bas odlepim kad mi ukinu seriju posle posle jedne sezone.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Procurelo je par slika iz druge sezone Derdevila

        Spoiler


        Nekako mi Panišer ovde ne izgleda ubedljivo,baš suprotno a on mi je jedan od omiljenih antiheroja,bilo bi dobro da ga naprave više nalik onom iz stripa,gde je baš brutalan,u filmovima je to baš šturo prikazano
        Last edited by saburo sakai; 29-12-15, 11:10.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Ash vs Evil Dead

          Spoiler
          Ubise mi Fisherovu i pretvorise je u Dedita,kakav je to vrhunski dekolte bio,one butine majka jednom radja,taman je mogo Esh sa njom da se smiri ovako mora da nastavi putem vuka samotnjaka
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Kakva serija a tek 3 ep
            Ko voli ovako nesto, obavezno nek odgleda.

            Ten strangers are invited to an isolated island by a mysterious host, and start to get killed one by one. Could one of them be the killer?

            http://www.imdb.com/title/tt3581932/

            Comment


            • Jel ko gledao ovo? Prequel Breaking Bad. Glumci koji su ponovili uloge su Bob Odenkirk kao Saul, Jonathan Banks kao Mike i Raymond Cruz kao Tuco. 8 februara 2015 1 sezona počela, 10 epizoda. 2 sezona 15 februara 2016 starta, 10 epizoda.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Gledam Luthera s4e1 kao seven da gledam...

                Sto se tice BCS. Ma to ne gleda niko "samo" ovi sto su gledali BB... Šta njih ima "par" ljudi na forumj
                Last edited by l1m4r; 05-01-16, 17:19.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Jel ko gledao ovo? Prequel Breaking Bad. Glumci koji su ponovili uloge su Bob Odenkirk kao Saul, Jonathan Banks kao Mike i Raymond Cruz kao Tuco. 8 februara 2015 1 sezona počela, 10 epizoda. 2 sezona 15 februara 2016 starta, 10 epizoda.

                  Sta je to 'Breaking Bad' ?

                  Dje zivis ti bracan?! :S
                  Last edited by Avramovic; 06-01-16, 02:08.

                  Comment


                  • Serija.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Poceo sam nedavno gledati Suits i za par dana odgledao 3 sezone, odlicna serija. Jedan od razloga zasto gledam seriju je ovaj...
                      Spoiler

                      Comment


                      • Poceo da gledam Sopranove, bice ovo zabavnih mesec dana.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Poceo da gledam Sopranove, bice ovo zabavnih mesec dana.
                          Ja sam na cetvrtoj sezoni. Cenim da ces me lagano prestici, gledam ih oko godinu dana

                          Strasna serija, opravdano se pominje kao jedna od najboljih. S3E11 jedna od najboljih epizoda ikad.

                          Comment


                          • Ti ga bas oduzi, prosle godine sam i ja pravio kod nekih serija pauze, da bih posle nastavio.Recimo The Shield sam pogledao prve dve sezone u aprilu i nastavio u oktobru i to mi je bila najduza pauza koju sam napravio.Sa tim sam stao zato sto su mi se vise gledale druge stvari, i za Dextera sam stao kod pete sezone jer sam ga se malo zasitio.U novembru sam pogledao prvu sezonu Borgen i tu sam stao zato sto sam izgubio zelju da pratim seriju.Za ovo sto planiram da gledam ove godine, kapiram da cu to sve u jednom dahu.

                            Spoiler
                            The Sopranos
                            Borgen
                            Parks and Recreation
                            Oz
                            Forbrydelsen
                            Person of Interest
                            The Office


                            Dosta od mene za ovu godinu+one sto pratim a i takvih ima na pretek.

                            Comment


                            • Problem serija tipa Shield, Sopranos ili Wire je taj sto je posle njih jako tesko naci nesto dovoljno dobro da se prati. Zavidim vam svima koji niste to jos uvek odgledali.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja nikako da krenem da gledam The Wire, a vec duze vreme mi je na listi i stalno ubacim neku novu seriju.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X