Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam skinuo celu sezonu i odgledao prvu epizodu i slučajno izbrisao , sad me mrzi da skidam
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Pa ja mislim da ima samo jedna sezona, druga treba tokom godine da izadje...

      U ovoj drugoj glumi Oscar Isaac, dobi sinoc i globus za ulogu, a seriju radila ista ekipa kao i The Wire
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Heartbreak View Post
        Homeland me je poprilicno iznenadio, ova nova sezona mi je bas lepo legla, posle prve mozda i najvise
        Bas to..... Upravo zavrsio 11e odlicna!
        sigpic

        Comment


        • Odgledah svih 11 sezona Supernaturala u rekordnom roku, toliko sam se navukao na seriju

          Jedva čekam nastavak

          Comment


          • jbt jensen ackles

            ja zbog Yvonne Strachovski odgledah skoro 4. sezone Chuck-a Mada i zbog Morgana

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              jbt jensen ackles
              Ta dvojica nisu snimala ništa drugo osim Supernaturala do sada u karijeri.. Jbt, kada se vežeš da snimaš samo jednu seriju 10+ sezona.. Toliko sam ih zgotivio(no homo ), da bih želeo da što duže snimaju ovu seriju..

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Ta dvojica nisu snimala ništa drugo osim Supernaturala do sada u karijeri.. Jbt, kada se vežeš da snimaš samo jednu seriju 10+ sezona.. Toliko sam ih zgotivio(no homo ), da bih želeo da što duže snimaju ovu seriju..
                Jensen je glumeo u seriji Dark Angel sa Jessicom Albom. Tad sam ga zgotivio, mada nisam nesto mogao gledat Supernatural. Mozda nekada u buducnosti, ali tesko

                Comment


                • Odprilike.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Penny Dreadful, nova sezona počinje 1. maja

                    Last edited by Lord Aleksoni; 13-01-16, 00:02.

                    Comment


                    • Gledam Fargo sezonu dva, kasnim naravno, jer mi je trebalo podosta vremena da se nakanim nakon prve sezone.
                      I to je glavna mana svih serija takvog tipa (Fargo, Trude Det...), sto se ljudi naviknu i sazive sa odredjenim likovima i kada krene nova prica koja bas nikakve veze nema sa starom, ili samo nekoliko dodirnih tacaka (sto u Fargu i nije slucaj jer pratimo odredjene likove koji se pominju i u prvoj sezoni, doduse njihove mladje verzije), i nove likove, na koje se iz pocetka treba navikavati i saziveti se sa njima, onda covek po automatizmu odustaje, smori se, jednostavno umori se od svega toga.
                      Ali nakanih se i gledam, privodim drugu sezonu kraju i moram da kazem da je onaj Indijanac pravi mamojeb
                      Last edited by Sandugp; 13-01-16, 15:11.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • At last! After years of speculation, a Friends reunion is definitely going to happen

                        Comment


                        • The man in the high castle je vrhunska serija. Jos dvije epizode su mi ostale.

                          Inace meni Karel bolje odglumio od Bejla.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jbte, jedva čekam da dočekam ovo...



                            Series creator Chris Carter revealed at TCA that he doesn’t see this as the end of the story. “If we do well in the ratings, I can’t imagine we wouldn’t be asked to do more,” Carter said.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Koji ljudi?fsociety


                              Vidis Maricu, kakav Fargo...
                              sigpic

                              Comment


                              • To ne menja moje misljenje da je prosla godina bila najslabija za serije od 1998 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X