Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Peaky Blinders 25. avgusta.
    Suze same krecu

    Comment


    • Dark

      Spoiler
      Jonas, pa sta li mu se sve desilo
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vidim slabo ovde ima horor fanova. Ali eto da bacim komentar da Scream sezonu 3.
        Dobra sezona sa dobrim zapletom na kraju. Sad i da ne otkrivam previše možda neko i pogleda, a ako ima fanova filma Vrisak onda preporučujem. Treća sezona je zasebna priča, u prve dve sezone nije bila originalna maska, u trećoj jeste. Tako da može i samo treća sezona da se pogleda ne bi mnogo propustili.

        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Prva sezona Gomore -

          Krv ti hebem sta pocinise psihopate. Ne smem ni da zamislim sta ce sve da se desava do kraja...

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Prva sezona Gomore -

            Krv ti hebem sta pocinise psihopate. Ne smem ni da zamislim sta ce sve da se desava do kraja...
            A zanimljivo je da je ova zadnja sezona puno manje brutalna a jednako dobra ako ne i bolja.

            Comment


            • Auu prijatelju da nisi gledao Gomoru. Ciro najjaci lik
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                A zanimljivo je da je ova zadnja sezona puno manje brutalna a jednako dobra ako ne i bolja.
                Ne bih baš rekao, pogotovo po poslednjim scenama 4. sezone. Da li može brutalnije jedna osoba da strada nego da

                Spoiler
                dobije metak u stomak a trudna... Možda nije kao sa klincima brutalno, Tonino Spiderman, O'track,Danielino i Konte scena, ali nije ni boza

                Comment


                • https://m.filmaffinity.com/es/movie.php?id=439775

                  Ne znam da li je neko već prokomentarisao, ali eto, odgledala juče, pa da napišem i ja koju.

                  Interesantna jeste, ne može se reći da nije, ali generalni utisak je: čemu ovo? Šta je pisac hteo da kaže?

                  Ipak, eto, osim besmislenog filmskog scenaria, moram da prokomentarišem i pozitivne elemente, a ima ih mnogo.

                  Kao prvo, fantastična podela, ne mogu da izaberem omiljeni lik pošto su svo četvoro ekstra u svojim ulogama, a način na koji se njihova sudbina isprepliće i navodi na odrastanje, promenu i uzdizanje je interesantno odradjena i što mi je najvažnije, uverljiva.

                  Dopada mi se razvoj likova, volim kad me zainteresuju do te mere da poželim da otkrijem, shvatim i razmišljam o njima mnogo više od prikazanog, u ovom slučaju je tako i bilo.

                  Atreco, lokacija pa i životinje - bajkoviti, romantični, detinjasti, divlje prelepi - baš kao i likovi (ali samo na prvi pogled, pošto im se narav produbljuje u veoma realne, čak i surove crte).

                  Ipak, svi ovi sadržaji u seriji kriju neko dublje, skriveno značenje koje verovatno gledalac treba da prilagodi samom sebi (ili je meni potrebno da u tako nešto verujem da bi serija dobila neki smisao). Lično, sasvim mi je besmisleno ostati isključivo na toj religiozno-mističnoj suštini priče koja za mene ne predstavlja apsolutno ništa, jedino da je shvatim kroz neko drugačije značenje i analizu.

                  Po meni, glavna tema je odrastanje, životni put, ponekad veoma bolan, ka odrastanju. Samoća, (ostrvo koje ipak nije sasvim odesčeno od kopna, ipak uvek postoji neka nit... roditelji, porodica i prijateljstvo), vera, bila to hrišćanska religija ili nešto sasvim drugo, traganje za stazom života, uz osvrtanje na prošlost... Za mene definitivno predstavlja odrastanje, sad ko će znati
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Newness ok film. Lagan, mladje generacije se mogu pronaći u nekoj sceni, u nekom delu, verovatno.

                    Za taj žanr je ok film i lepo prikazuje neke stvari.

                    https://m.imdb.com/title/tt6408226/

                    Comment


                    • Dajte neke predloge? Necu horor, komedije I akcione.

                      I jos pogresim temu, ne treba mi nista onda
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Jel ima neko da preporuci neku dobru noviju komediju ?

                        Comment


                        • It's Always Sunny in Philadelphia
                          The Office
                          Brooklyn Nine-Nine
                          Barry
                          Veep
                          BoJack Horseman
                          Nathan for You
                          The Good Place
                          Rick and Morty
                          Community
                          Arrested Development
                          Curb Your Enthusiasm
                          You're the Worst
                          Archer
                          Parks and Recreation
                          30 Rock
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ja završih drugu sezonu Barry-a malopre. Dobar je. Solidna osmica. Ali ona wtf epizoda s devojčicom

                            Comment


                            • Odgledala sam Dark, genijalno
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Si skontala na kraju bilo sta
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X