Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za par minuta na rts1 počinje bbc-eva serija Ottomani dokumentarac naravno. Pa ko voli...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Preglupo, bas su razocarali.

      Zavrsih prvu sezonu Farga, fenomenalna serija. BBT ali i Frimen unistili s glumom.
      A reci mi samo jel ti Lester najiritantniji lik u serijama svih vremena?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Alice Morgan



        Baš je jaka serija Luther. Stvarno samom sebi nisam jasan zašto mi stoji godinu dana na kompu.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          A reci mi samo jel ti Lester najiritantniji lik u serijama svih vremena?
          Bas je iritantan i mrzan, ali sam na kraju ipak navijao za to da se izvuce. Kad je vec sve prosao i dosao na korak da sve prevesla, mogao se nekako i izvuci
          sigpic

          Comment


          • Vladane, kako ti se čini deveta sezona Doctor Whoa, ako si pogledao naravno

            Comment


            • Nisam jos, ali namjeravam naravno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Bas je iritantan i mrzan, ali sam na kraju ipak navijao za to da se izvuce. Kad je vec sve prosao i dosao na korak da sve prevesla, mogao se nekako i izvuci
                Ma glup je kao ..... Samo se sve vise i vise zakopavao i uvlacio u problem, i sto je najgore proslo bi mu, jer su policajci tog Fargo okruga prosecne inteligencije panja. Sem one bucmaste zamenice. A ni FBI agenti nisu nista bolji, vrlo verovatno su i gori (kakvi su ono pajseri majko mila).
                I onda se mali Bilbo Bagins (Dildo Bagins) prokurcio. Najvise mrzim likove koji su glupi a misle da su pametni. A jesi ga video na kraju (poslednje tri epizode) kako je dobio na samopouzdanju magarcic.
                I sve bi to bilo kao u bajci i ziveo bi sretno i zadovoljno sa svojom kosookom pratiljom do kraja zivota, da nije odlucio u Vegasu da pridje Biliju. I da jos pored ociglednog upozorenja lika za koga je znao ko je i kakav je nastavi da tera po svom .
                Zato je i skoncao kako je skoncao.... magarac.
                Retko iritantan lik.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ja sam se protiv Martina okrenuo tek u devetoj epizodi nakon sto je ''izdao'' svoju kosooku lepsu polovinu.A i ne samo zbog toga, presao je oko barijera da bi samog sebe kasnije ponovo zakopao.Ovako nisam mogao da ga bas uzimam za ozbiljno i bio mi je smesan.A i dosta scena sa njim su mi bile smesne, u pocetku mi je jos bilo i drago sto je to ucinio.Bio mi je veoma zabavan, Malvo jos vise.Odlican posao je odradio Martin.Blomkvisti sa druge strane je tokom cele sezone fortuna na njihovoj strani i scenario im vestacki produzava zivot sto je po meni najveca mana u drugoj sezoni.Pod normalnim okolnostima ne bi preziveli drugu ili trecu epizodu.

                  Siroka je to bas kategorija najiritantniji lik.Serije koje ja pratim neki likovi znaju u odredjenom periodu da mi budu iritantni, pa to brzo prodje.A u drugom slucaju cim me vise likova nervira, onda ja uopste ne volim tu seriju i prestajem da je gledam.Blomkviste vise ne volim iz razloga sto jos nisu dobili svoje, to je vise do scenarija nego sto ovo dvoje toliko dobro glume ljigavi par.


                  Spoiler
                  Sto se tice poslednje epizode, uopste se nisam nadao da ce Gerhardi da budu ovako pokoseni.

                  Comment


                  • Maricu daj pricaj nesto o morbidnom Sodebergu, bas me interesuje sta mislis o ovoj sezoni Knicka?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Maricu daj pricaj nesto o morbidnom Sodebergu, bas me interesuje sta mislis o ovoj sezoni Knicka?
                      Napisao sam pre par strana, sem Farga nista ne gledam od serija.Sacekacu da se sve to skupi, pa krecem drugu polovinu.Nakon prve epizode sve sam gledao na silu i nije mi se nesto gledalo pa sam stao.Moguce da cu ponovo da pogledam neke epizode zato sto se malo secam sto dovoljno govori koliko mi je bila paznja dok sam gledao.

                      Mislim da jedino Fesbender moze da pokupi Zlatni Globus i Oskara Leu, doduse na ZG osvaja svako tako da me ne bi cudilo da Vil Smit osvoji nagradu.Retko kad se desava da jedan glumac dve godine za redom osvaja Oskara i ne verujem da ce Redmejn da ga osvoji, to ce biti ili Leo ili Fesbender.Ovih dana planiram da odem do bioskopa da pogledam Dzobsa posto ce verovatno jos sledecu nedelju da se prikazuje cim su ga stavili u najmanju salu.Da vidim zasto Fesbender ima dobre sanse za Oskara.

                      http://www.techspot.com/downloads/64...corn-time.html

                      RADI!

                      Comment


                      • Ja sam zadovoljan ovom sezonom, kad pregledas napisi sta god. Iako je sporija radnja nego u prvoj sezoni, mozda je i do toga sto sam to pogledo za 2 dana sve, ali poprilicno sam zadovoljan iako sam ocekivao par stvari vise s obzirom koliko im je trebalo da snime sezonu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • TWD

                          Spoiler
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Zavrsih Lutera, vrhunska serija. Kako Idris i Rut bas objasnjavaju sa glumom, za cetiri dana krece cetvrta sezona.

                            Sad cu Serloka da odgledam, pa da pocnem Bron.
                            sigpic

                            Comment


                            • WAYWARD PINES obnovljeno za 2 sezonu
                              THE LEFTOVERS obnovljeno za 3 i finalnu sezonu,ova druga mi je bila predobra
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Nisi gledao Bron? Ajde Serloka mogu da razumem ali ovo... ccccc
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X