Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prskaj, je l' ovo znaci da si tek sad odgledao True Detective?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      prskaj, je l' ovo znaci da si tek sad odgledao True Detective?
      hahahaha pa naravno. ma ne gledam ti ja serije, retko koja me zainteresuje tj bolje da kazem da me retko koja ne razocara. Izgleda da mi prijaju ove kratke, to znaci da nece doci do opadanja kvaliteta u nekom besomucnom stancovanju novih sezona.

      Ovakav nivo nisam video jos od Berserka
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        hahahaha pa naravno. ma ne gledam ti ja serije, retko koja me zainteresuje tj bolje da kazem da me retko koja ne razocara. Izgleda da mi prijaju ove kratke, to znaci da nece doci do opadanja kvaliteta u nekom besomucnom stancovanju novih sezona.

        Ovakav nivo nisam video jos od Berserka
        Ne znam samo kakva ce biti 2.sezona, ova je bas postavila neverovatan nivo.

        Sledece gledaj Bron/Broen
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Skinuto. U tom sam nekom raspolozenju za serije, tako da dobija pravu sansu
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Zna li neko kad izlazi tacno 3 sezona Peaky blinders i kad izlazi 2 sezona True detective
            toliko preporucejete seriju http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=ttep_ep_tt nikako da pocnem gledati sad je prilika
            sve sam ostalo pogledao
            GIFSoup

            Comment


            • Ja nigde nisam nasla informaciju za TD, a Blindersi pocinju krajem septembra.

              A tu seriju sto je pre moguce kreni
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Izasle prvih 10 epizoda trece sezone HoC na Netflixu, samo je pitanje vremena kada ce da izadju na torrent.Preostale tri se za sada ocekuju 27 februara.

                Comment


                • Odgledah malopre TWD novu epizodu nastavka 5. sezone,eto steta sto bezveze umro crnja,ali trebao je odavno,nesto me opasno nervirao
                  Pocinju da komplikuju dosta bezveze,ali kontam da ce se sve zavrsiti u Washingtonu,verovatno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Gazim ovaj B5 kao plitak potok

                    Posto gledam samo u terminu od 01:00 pa na dalje, omete me s vremena na vrijeme neka utakmica ali uglavnom smlatim makar 4 epizode dnevno

                    Prva sezona je jedan veliki uvod. Da se upoznaju likovi i da se prenese atmosfera. Tek u poslednjoj epizodi prve sezone krece voznja Dosta dobra space opera.

                    Comment


                    • Odgledao ove dve epizode Better call Saul, odlicno je, meni iznad ocekivanja. Ima onaj Breaking Bad feel

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Odgledao ove dve epizode Better call Saul, odlicno je, meni iznad ocekivanja. Ima onaj Breaking Bad feel
                        Bas sam htela da pitam da li je neko gledao
                        Sacekacu ja jos par epizoda, pa cu onda da krenem da skidam, ionako imam dosta serija na cekanju

                        sad gledam Happy Valley, odlicna serija, preporuka
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Suits, sve bolje i bolje
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Suits, sve bolje i bolje
                            Odlicna,konacno i Litt malo da se uozbilji ,red mu je bio
                            sigpic

                            Comment


                            • Lost se zavrsava za 2 dana na prvoj plus, i bas me zanimalo sa kojom novom serijom ce probati da odrze gledanost, i mislim da su odabrali pravu. Tako da, koga zanima.... od ponedeljka, radnim danima u 20:00, Person of Interest

                              Jedan od omiljenih glumaca iz Losta glumi i ovde...
                              Spoiler

                              Legenda...
                              Last edited by z0La; 12-02-15, 14:38.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kako ce POI da se gleda ponovo! A jaaao. Jedva cekam reakcije mande i ljube
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X