Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skidaj preko vareza, ja sam tamo skinuo.
    sigpic

    Comment


    • Skidam za vikend kada budem imao neogranicen net pa cu videti kako seriju da uklopim, sa ovim koji imam sada nema nikakve vajde od njega.Skinem sada sezonu i do pocetka sledeceg meseca bez neta.

      Comment


      • Oces da ti narezem sezonu i posaljem postom?
        sigpic

        Comment


        • Imam eksterni disk, samo reci gde da se nadjemo pa da izvrsimo transakciju.

          Comment


          • Stranger Things skroz ok, pravo osvezenje

            Deca i Hopper

            Comment


            • Izgleda da je Gibson dobio "pedalu" od producenata "Zločinačkih umova".
              sigpic

              Comment


              • Gledam stare epizode Suits, majko ova Meghan Markle gori sad, al vala gorila je nekako drugacije u prve 2 sezone, iako i sad gori vrhunski
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Gledam stare epizode Suits, majko ova Meghan Markle gori sad, al vala gorila je nekako drugacije u prve 2 sezone, iako i sad gori vrhunski
                  Nije loša, samo me mnogo smara u poslednjih par sezona sa konstantnim cmizdrenjem i plakanjem.
                  Malo mi se zbog lika gadi, sad čim je vidim deluje mi kao da će joj zasuziti oči za 5 sekundi.

                  Comment


                  • A i meni ide zbog toga na kurac
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Gledam stare epizode Suits, majko ova Meghan Markle gori sad, al vala gorila je nekako drugacije u prve 2 sezone, iako i sad gori vrhunski
                      Da izvineš Akiša meni je ona redhead sekretarica pojam za ženu. Živa vatra.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Da izvineš Akiša meni je ona redhead sekretarica pojam za ženu. Živa vatra.
                        10x bolja od te Megan. Meni ta Rejcel u seriji bas iritira. Ima nesto u njoj sto mi ide na onu stvar. Da l' je zbog te vilice gadne i keza tog bem li ga.

                        Goru nisu mogli da izaberu.

                        Comment


                        • Rejcel je klasicna glupaca, mada serija je sva limunadasta, odustacu brzo. Sokantna mi je ocjena na IMDB.

                          Zato Vice Principals objasnjavaju, vrhunski.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako su ishvalili svi taj Suits ovde, a serija nista posebno. Smorila me jako brzo.

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              Kako su ishvalili svi taj Suits ovde, a serija nista posebno. Smorila me jako brzo.
                              I ja sam na preporuku poceo da gledam, i onda me pocela umarati kolicina tih unutarnjih sukoba. Taman se otpeljaju kad eto ti ga opet, ohani malo jbt...

                              Iskreno najvise sam volio seriju The Mentalist, iako sam svjestan da ima puno boljih serija nju sam stvarno gledo sa uzivanjem.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Meni su Suits kul. Zavisi ko šta očekuje od serije. Nema mnogo likova, elementi drame, komedije, sve umereno. Harvey izdominira uvek, Luis je kralj. Najjači lik u seriji. Sa njim sam bukvalno od toga da bih ga ubio, do toga da je kao dete neko.
                                Džesika ima top usne Dona beveze. Ne znam kako se ko zove od glumaca..


                                Ja sam isto ovde čuo za seriju. Harvey mi je maestralan.

                                Comment

                                Working...
                                X