Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TWD
    Nekim onako malo brzim tempom sam "stigao seriju". I pre nekoliko dana sam odgledao trecu epizodu seste sezone. Danas nastavljam da odgledam ovih nekoliko koje su mi preostale.
    Spoiler
    U koliko je mali Korejac Glen preziveo onaj stampedo onda cu biti toatlno razocaran. Ne zato sto nesto specijalno ne volim pickeca (koji budimo realni nije uopste pickica, nego mui ja tako tepam) vec zato sto onakvu situaciju nije realno preziveti. I serija ce biti totalno govno od bika jer nekoliko glavnih karaktera ne mogu da umru, dok se ostali samo ubacuju da bi pre ili kasnije bili ubijeni, tj gledalac prividno stekao utisak da likovi ginu i da niko nije siguran.
    Kurac moj nije siguran, evo prvi Deril je siguran da ce preziveti jedno milion posto, pa za njim i Rik (kao glavni lik) pa onda jos nekoliko manje vise iritantnih likova, ali ova dvojica 1000000% ne umiru. Stavise i ne treba ali je to onda ono "ubaci me u seriju da igram 5 do 10 epizoda i da crknem" To me samo malo nervira inace je ok. Deril je jebac samo takav.
    Last edited by Sandugp; 16-11-15, 13:52.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • I ja cu biti razocaran ako su spasili Glena. Da Glen jbt, tako se zove, fala sto si me podsjetio
      sigpic

      Comment


      • Sada citam i strip i vidim da je tamo ziv da zivlji ne moze biti, ali to ne znaci mnogo jer je u stripu dosta toga drugacije nego u seriji.
        Bem li ga, mislim da je nekako preziveo, samo me interesuje kakav i koliko glupav nacin ce da smisle i naprave, na koji je on ostao ziv.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Boze, kakav kvalitet zasto li sam ja do sada odlagao gledanje ove serije Inace, lik Hannibala Lectera mi je jedan od najbolje odradjenih likova u istoriji. Neverovatno kvalitetno predstavljen lik i kroz filmove a i sada kroz seriju. Mnogo sam fasciniran

          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Od pravog coveka citas preporuke na forumu.

            Comment


            • Ne pali se... gledas vise stvari nego sto ja mogu da popamtim. Secam se da je bilo price ovde o Hannibalu ali ne secam se nesto specijalno da ste odusevljeni. A ja jos jutros cuo da je prvo sezona najlosija pa sta li tek ide posle majko moja. I'm happy
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Walking Dead bukvalno imao jednu dobru epizodu ove sezone ovo ostalo da bog sačuva jedva nekako odgledam sa tim da premotam pola epizode ..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Prskalice i prva i druga sezona su baš brutalne. Svaki detalj je odradjen na vrhunskom nivou. Gledaš Hanibala tj MM i uživaš. Baš je prebolestan. Scene pripremanja hrane izuvaju. Njegovo ponašanje kada mu se kaze da nije dugo nesto spremao i kada on dobije inspiraciju. Kada odnese obrok Vilu. U drugoj sezoni ima meni bar još boljih epizoda. Videćeš vec.

                  A i hvaljene su prve dve sezone Hanibala svuda. 3cu još nisam ni počeo ali za prve dve kapa dole.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Sad ste me navukli moram da pocnem da gledam Hanibala ...koliko sam shvatio imaju za sada 3 sezone...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • Treća je krenula sa emitovanjem pa je otkazana pa je nastavljena na fxu ako se ne varam sada dokle su stigli iskreno ne znam. Ali i da ne bude ništa od 3ce vredi gledati prve dve sezone.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Hannibal ide na AXN-u. Svaki SBB-ovac ima taj kanal, pa ako vas mrzi da skidate, potražite... Ja sam je uhvatio par puta (samo što ne znam do koje epizode su stigli)
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Ne pali se... gledas vise stvari nego sto ja mogu da popamtim. Secam se da je bilo price ovde o Hannibalu ali ne secam se nesto specijalno da ste odusevljeni. A ja jos jutros cuo da je prvo sezona najlosija pa sta li tek ide posle majko moja. I'm happy


                          Ljuba i Limar su bili odusevljeni serijom, pa sam im se ja prikljucio.Stavise od pocetka trece sezone do kraja sam ostavio nekih desetak postova i pored toga sto me niko nije pratio.

                          Originally posted by l1m4r View Post
                          Treća je krenula sa emitovanjem pa je otkazana pa je nastavljena na fxu ako se ne varam sada dokle su stigli iskreno ne znam. Ali i da ne bude ništa od 3ce vredi gledati prve dve sezone.
                          Pogresno si razumeo, serija je otkazana u smislu da zavrsavaju sa trecom i tu vest su dosta ranije znali Fuler i producenti.Nije bilo prebacivanja na fx.Treca razbija, malo sporiji pocetak ali kako odmice sezona podize se nivo kvaliteta.Mizumono mi je i dalje najbolja epizoda, ali su u trecoj znali da zaredjaju sa bas kvalitetnim.Finale mi i nije nesto, ali vidim da su masi podivljali hormoni.I pored toga sto su se dotakli Dolarhajda i svega sto se desilo u Crvenom Zmaju, bilo je par novih stvari.Znas kako ce se zavrsiti neke scene, ali ima na jednom ili dva mesta izmene.

                          Comment


                          • Jel ce izlaziti nesto posle trece?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ja sam bio odusevljen dok glavni glumac (ne Mads ) nije toliko poceo da smara i da se trudi da bude dobar, a mnogo je los i iritantan...a i svi ostali su mi ocajni. Samo Mads da glumi i do jaja bi bilo

                              Batalio sam seriju

                              Comment


                              • "Obožavam raditi na temelju već objavljenog materijala, pogotovo zbog toga što već sada imamo poprilično jasnu ideju kako će izgledati deseta sezona serije". Alpert je također izjavio: "Također znamo u kojem smjeru bi trebale ići jedanaesta i dvanaesta sezona..."
                                Čitam nešto za TWD i naletim na ovo. Pa šta imaju toliko snimati?
                                Evo već 3 epizode ne prikazuju šta se dešava sa Glenom, vjerovatno je živ čim ne žele da obajvljuju odmah. Mada preživjeti u onakvom krdu šetača...
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X