Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali svi filmovi su added 3 years ago.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Izbacuje.
      Ima njih još Shaanig, JYK, ETRG, EVO...za serije EZTV...al YIFY je bio jedan jedini. Dobar RIP a malo zauzima.
      koji su ovo kraljevi

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Ali svi filmovi su added 3 years ago.
        Pa dobro, ne baš svi.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Generalno, YIFY nije imao najbolje ripove, ni video ni audio nisu bili na najvisem nivou. Ali je bio u poslednje vreme nekako najazurniji, najpristupacniji i fajlovi su bili najmanji sto znaci da se najbrze skida.
          Ako imate brz net i filmove gledate na nekom boljem TVu, uvek idite na publicHD. Pogledajte u opisu bitrate ripa, ali ako gledate na monitoru, laptopu ili ne daj boze kao Paric na telefonu, onda vam to i nije mnogo vazno.

          Sto se tice anoxmousa, izgleda da ipak izbacuje, samo sto nema svoj sajt jos uvek, verovatno nece ni imati. Vidim da forsira i upakovane trilogije i slicno, kao i nekakve behind the scenes i intervjue.
          Last edited by Black Mamba 24; 01-11-15, 00:42.
          sigpic

          Comment


          • Najlakse je bilo nalaziti yify ali audio im je bio bas los, ja sam uglavnom njihova izdanja skidao iako anoxmous je imao bolje ripove uvijek, vise gb ali bolje jer su i video i audio bolji nego kod yifya. No definitivno je bilo lakse kod yifya jer su imali svoj sajt, a ovi nemaju. Ima tu jos masu njih, preko Gryma nema ali svaki je tezak barem 10 gb, jbg
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5
              možemo .....

              činjenica je da su ukusi različiti, ali serija "ubija" od S01E1 pa sve do S05E16

              OK, nije ti legla i to je to...

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Je l moze neko da mi preporuci jos neku dansku/svedsku seriju?
                Borgen, Forbrydelsen i Bron sam odgledala
                da li si gledala Millennium?

                Comment


                • http://yify-movie.com/home

                  Jel ovo onda laznjak?

                  Comment


                  • Vjerovatno nije ali nisu izbacili nista evo 8 dana, ne pamtim da se to desavalo prije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      http://yify-movie.com/home

                      Jel ovo onda laznjak?
                      Jeste lažnjak. Ne skidajte ništa sa ove i sličnih stranica kao što su:

                      http://www.yify-movies.net/
                      http://yifymovietorrent.com/
                      http://yify-torrents-official.com/

                      Ako se nekad YIFY vrati vratiće se na yts.to
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Zasto da ne skidaju?
                        To je samo stranica koja postavlja uglavnom YIFY ripove, a ima i drugih.
                        Ako traze filmove koji su vec izasli ili starije filmove, da ne traze po torent sajtovima, tu mogu skinuti yify rip.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma samo rarbg.

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Zasto da ne skidaju?
                            To je samo stranica koja postavlja uglavnom YIFY ripove, a ima i drugih.
                            Ako traze filmove koji su vec izasli ili starije filmove, da ne traze po torent sajtovima, tu mogu skinuti yify rip.
                            Zato što postoji mogućnost da su filmovi zaraženi tj. da su ubačeni virusi. Znam da je se dosta ljudi žalilo na FB stranici YIFY, pa su oni izdali saopštenje. Što je sigurno, sigurno je.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ja sam skidao, a drugar nikad nije ni skinuo sa yts, samo sa ove stranice i nije bilo problema, ali dobro ako tako kazes.
                              Samo mi nije logicno da ubacuju viruse jer od toga nemaju nista.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nikad ja nista nisam skinuo preko ytsa, uvijek bi sva ta izadanja bila i na torrentzu, pa ili sa kickassa ili torrenthounda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X