Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta ste pisali o serijama, tek sam sad skontao da ima ova tema , ali ja sam gledao / gledam:

    Criminal minds, Legends, Scorpion, Da Vinci's Demons, 24, Blacklist, Broen, Hannibal, Sherlock, True Detective, The Unit, Fringe, Boston Legal i naravno The Wire...

    Ima još, ali ovo iz glave što sam se sad setio.

    Comment


    • Ahhh The Unit
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Jos dvije ep The 100 mi ostale, a taman se navukao
        sigpic

        Comment


        • Koliko sam samo aktivno pratio serije pre par godina, cak i aktivno prevodio, ali sad jednostavno nemam vremena. Ne bi mi promakla ni jedna nova serija pre par godina, a sad se jedva osudim da pocnem neku novi jer su velikoj vecini smece pa se zato oslanjam na neke starije proverene serije. Nemam vremena za eksperimentisanje. Ono vremena sto imam ostavim za neke provereno dobre serije. Tako da sam trenutno stvarno probirljiv sto se serija tice i gledam samo ono sto je bas nahvaljeno i ima dobru ocenu. Jbg nemam vremena za bacanje.

          Nahvaliste ovde Impractical Jokers i fina zaebancija je to, bas lepo legne posle nekog ozbiljnog filma ili serije.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Jos dvije ep The 100 mi ostale, a taman se navukao
            Dobra serija skroz
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jos dvije ep The 100 mi ostale, a taman se navukao
              Valja li to?
              sigpic

              Comment


              • Odlicna, bas odlicna. Ima teskih odluka, nemilosrdnih, brutalan svijet. Bas sam zadovoljan. Jedva cekam trecu sezonu. U sta se Telonijus uvalio u pm.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ahhh The Unit
                  Dobra jel?

                  Ja sam uživao gledajući, pogotovo što gotivim tog crnju što je glumio i predsednika u 24.

                  Veruješ mi da si ti prvi koji je eto uhvatio se za nju, slabo je kao gledana, bilo gde da sam pričao, niko nije čuo za nju. Šta znam meni dobra serija skroz.

                  Comment


                  • Gde slabo Deni. Možda kod nas. U Usa je išla nedeljom ub20h između 6 i 10m je gledalo seriju. Tako sam čitao

                    Meni bila opasno gotivna
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Jos dvije ep The 100 mi ostale, a taman se navukao
                      Ja mislio ti vec odgledao sve epizode Cuvaj se spoilera, zavrsnica je bas dobra

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Valja li to?
                        Scena sledeća,nevaljali tinejdzeri idu kroz šumu i onda leti nešto 100 na sat,liči na koplje mada bih ja reko da je 1/4 prosečne seoske bandere,isekli još od tad i zabada se reko jbt kontam posle tolke radijacija ko zna šta ih je sad gadjalo,kakvu snagu ima to stvorenje,kad ono obični ljudi samo što su obučeni u gomilu smeća sa auto-pijace

                        Mada serija ima dobru ideju ako to zanemariš
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • saburo, pocetrak serije je nekako spor. Kvalitet tek dolazi, samo eto trebas malo biti strpljiv. Kad ti Vladan kaze da je serija odlicna onda je stvarno odlicna.

                          Comment


                          • Originally posted by saburo sakai View Post
                            Scena sledeća,nevaljali tinejdzeri idu kroz šumu i onda leti nešto 100 na sat,liči na koplje mada bih ja reko da je 1/4 prosečne seoske bandere,isekli još od tad i zabada se reko jbt kontam posle tolke radijacija ko zna šta ih je sad gadjalo,kakvu snagu ima to stvorenje,kad ono obični ljudi samo što su obučeni u gomilu smeća sa auto-pijace

                            Mada serija ima dobru ideju ako to zanemariš


                            pored ovog opisa Bansi izgleda kao opasna serija
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • saburo laiku Bozi ne odvracaj ljude od serije

                              Comment




                              • Uskoro ovo krece, zapravo izaslo je vec pocetkom godine pilot i na Comic Conu je pustena druga epizoda, a sad 20.11 ce bit pustena masovno. Malo su vagali da im daju da snimaju dalje i nakon pozitivne reakcije publike dobili su mig za snimanje deset epizoda.

                                Comment

                                Working...
                                X