Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limeni kakav crni FBI, valjda DEA
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Wire moze da bude najbolja Ricma GOAT ne moze usrali su se poslednjoj sezoni.

      Covek zaboravio OZ! i naravno velike Sopranove

      Isto mi to sranje

      Gledam Blindspot pa je FBI
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Nisam ih jos pogledao, a na listi su mi. Verovatno ces reci sta cekas, ja kazem ne gledaju mi se jer ne mogu na silu.Zbog Pushera i danskog jezika sada zelim da pogledam Borgen, a posle Forbrydelsen.

        Oz nije puno poznat raji, tako da nije nahajpovan.Sopranovi sigurno jesu.
        Last edited by Ricma; 29-10-15, 14:48.

        Comment


        • Oz je fenomen ljudi,nostalgija velika kad je to u pitanju sto se mene tice...ali u posljednje vrijeme ja sam se oduzimao dok sam gledao prvu sezonu TD-a,kakvo je to ludilo mozga sto bi Brajko rekao
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • BrBa se uglavnom ne svidja zenama. Do tebe je prskalice.



            To je nesto najgenijalnije ikad snimljeno. Mislili su na svaki mali jbn detalj. Tek posle drugog gledanja ti serija postane ono sto jeste, najbolja svih vremena.

            A tek kad krene povezivanje sa Better Call Soul, bolest.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ima bas dosta vrhunskih scena, njihove promene raspolozenja, njihovi neki razgovori, planovi kako se to brzo menja. Epizoda sa jurenjem muve je meni nesto vrhunski. Ali kada mi njih dvojica nisu u kadru ja se smaram. Kada vidim FBI, skajler i ostale bude mi dosadno. Njih dvojici(trojici) kapa dole. Ostalima tesko.
              Gus? Mike? Tuco? Huell?

              Ja koji inace ne volim filmove/serije sa sporim tempom, a ne znam je l' sam nesto sporije od BB uopste i gledao, pa mi ni u jednom trenutku nije bilo dosadno.. character development mi je jedna od najbitnijih stavki kada gledam nesto, pa kontam da mi je zato jedna od najboljih. Plus sto meni uopste ne smetaju stvari kao ovo sto je AK rekao, zapravo totalno su mi nebitne

              No glupo bi bilo da svi do jednog budemo odusevljeni necim.. koliko sam dobrih stvari procitao npr. o Arrested Development, ovde i generalno po netu, pa ja ne pamtim da sam nesto gore gledao, niti da sam zbog bilo kojeg filma, ili serije onoliko ispizdeo.. te mi uopste nije jasno kako gomila degenerika mogu biti nekome smesni, ali eto. Kad bolje razmislim, mozda je ipak The Wire nesto sto bas niko nije u stanju da ishejtuje.. mada nikad se ne zna

              Comment


              • "Ozymandias" is a poem written by Percy Shelley about the downfall of kings -- how all people in power will eventually lose that power.

                I met a traveller from an antique land
                Who said: Two vast and trunkless legs of stone
                Stand in the desert. Near them, on the sand,
                Half sunk, a shattered visage lies, whose frown,
                And wrinkled lip, and sneer of cold command,
                Tell that its sculptor well those passions read
                Which yet survive, stamped on these lifeless things,
                The hand that mocked them and the heart that fed:
                And on the pedestal these words appear:
                "My name is Ozymandias, king of kings:
                Look on my works, ye Mighty, and despair!"
                Nothing beside remains. Round the decay
                Of that colossal wreck, boundless and bare
                The lone and level sands stretch far away.


                To je briljantost koju nosi BrBa.
                sigpic

                Comment


                • baš htedoh da napišem.. čekajte samo da vam Vladan dođe... ali nisam baš ovo ovčekivala
                  Dobro ti je ovo posle drugog gledanja... lol

                  Slažem se sa Bojanom da je prenahajpovana.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • E vidis Vladane ja mislim da je to ono sto mi najvise smeta. Cela serija od epizode do epizode deluje namesteno i lazno. Previse je vestackih zapleta i neprirodnih spleta okolnosti. Bukvalno svaka epizoda smrdi na namestanje da bi se postigao neki wow efekat kod gledalaca.

                    To je ono sto mi se svidjalo kod Got sto su se stvari razvijale prirodnim tokom, ako si slabic i kenjas o nekoj hrabrosti i postenju bivas zaklan kao sto bi to i bilo u pravom zivotu pogotovo u takvo doba,a onaj ko spletkari i zabija nozeve u ledja opstaje. Prirodna stvar. E sad to sto su oni usrali seriju dal je do producenata ili pisca ne bih da zalazim ali je cinjenica da su je usrali opet zarad tog jeftinog wow efekta. To se prodaje jbga kapiram. Zato je meni Wire jedna od najboljih serija, apsolutno realna i ne trudi se da bude nista vise od onog sto jeste.

                    A ovde je razvoj likova i radnje totalno neprirodan, nametnut.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Zna se kos sjedi na GOT tronu





                      Erik ako bude raspolozen neka prica o BrBa. Ne mogu da kopam postove i privatne trika nema.

                      Ali definitivno ljepsi pol ima odredjeni problem sa serijom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja nema nikakav problem sa serijom, naprotiv... Bojana, a ti?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          baš htedoh da napišem.. čekajte samo da vam Vladan dođe... ali nisam baš ovo ovčekivala
                          Dobro ti je ovo posle drugog gledanja... lol

                          Slažem se sa Bojanom da je prenahajpovana.
                          Zapravo meni je ona bila najbolja i posle prvog, ali posle drugog ti upijes sve to, obratis paznju na neke stvari, na detalje, a i Better Call Saul mi je genijalnost cista, ma o nevjerovatnim stvarima ljudi brinu. Tacno vidis da neke serije ne znaju dje udaraju vise, gube se strasno vremenom, Lost najbolji primjer, i onda imas razvijanje situacije u BrBa dje sve ide polako, svojim tokom, sve je fino isplanirano vidi se. Covjek je 50 godina skrivao Hajzenberga duboko u sebi. I onda je iskocio.

                          Usual Suspects vjerovatno nikome nije ni u TOP 50 najboljih filmova svih vremena, meni je jedan od najboljih ikad.

                          Nije to Budva na pjenu od mora pa da je nahajpovana bez razloga. I kritika i gledaoci se uglavnom slazu, to su tako rijetke situacije.

                          Gledanost BrBa je bila ogromna, ali TWD to gazi pjeske. Kad vec pricamo o hajpu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa naravno da ima kada nije namenjen njima i kada ne mogu da se povezu sa glavnim likovima.

                            Mozemo i ovako:

                            Spoiler



                            Comment


                            • Kako ne mogu? A Skajler? Dosadna, stalno nesto zvoca, nista joj ne valja, previse brine. Ili je istina previse bolna
                              sigpic

                              Comment


                              • Ona po minutazi koju je imala je sporedni lik(a i tako je bila nominovana za ulogu), samo ova dvojica se mogu smatrati glavnim likovima jer se oko njih prica vrti.Previse je bolna istina, reko bih.

                                Comment

                                Working...
                                X