Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Cekaj cekaj,ja mislim da su njega isto pojeli,ja gledam preko TV-a,ne gledam preko neta pa zato jedva cekam sledeci ponedeljak sad posto si to rekao
    zaboravio da stavim u spoiler jedno vreme sam ovu temu izbegavao zbog toga, izvini bice, mislio sam da oni koji prate TWD na ovom forumu vec su odgledali 3. epizodu.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Je l' bila ovde vest da ce sledece godine ponovo da ide Prison break?
      Ja sam tek sad procitala da su dobili 10 epizoda
      Tih 10 epizoda daje odgovor šta se dešavalo nakon navodne Micahaelove smrti. I onako uraditi smrt jednog lika koji je kroz čitavu seriju radio vrhunske stvari, baš da sam sebe ubije strujom je u jednu ruku i smiješno. Zato će sada to prepravljati. Kad se može X - Files vratiti, može i Prison Break.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Ok, sad se vec ozbiljno pitam. Kako je moguce da neko moze da smatra Breaking Bad ozbiljnom serijom, a ne daj boze jednom od najboljih?

        Mislim, kapiram ja kad je nesto mejnstrim i pritom ima kvalitet a meni se ne svidja, ali neke stvari mi nisu jasne. Ovo je smece. Deluje mi kao da ima neka globalna sala za koju ja nisam cuo jer nisam na vreme gledao Ili mozda u poslednjoj epizodi toliko iskidaju sa nekom pricom koja obrne ovo smece do sada za 180 stepeni i budes u fazonu jebote pa sve ovo do sad je ipak imalo smisla. Prosvetlite me molim vas
        Koliko si epizoda BB odgledao prskalice?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Prskalice za ovakve postove se ide u Banoviće po mjesec dana

          Comment


          • Prskalice samobanuj se

            Cetvrta sezona BB-a je najveca bolest u historiji TV i 3 epizode prije finalne su bile isto za udzbenike.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Evo upravo sam na s4e9 doduse sad nije bas ni toliko vise fer prema seriji posto premotavam bahato, stvarno ne mogu vise da tracim svoje vreme predosadnu skyler, onog njegovog sina koji ima najnebitniju ulogu nekog lika u istoriji svih serija kao i mnogobrojne kadrove od po 2minuta tisine i 2 izgovorene reci.

              Da isto tako mi je smesno sto sa svakim sa kojim sam razgovarao ( svi naravno se kunu u seriju) svi su u fazonu eee matori moras da nastavis da gledas, jos malo, jos samo malo, e sad ce ona epizoda ludila, eeee ne taaa nego ona u toj i toj sezoniii, ma ne ta ona posle nje kultna.Pa serija ne treba da postane do jajna u pretposlednjoj svojoj sezoni majku mu kakvo vam je to razmisljanje. Jel su vama stvarno gledljiive prve dve sezone? Zivota mi delujete mi kao sekta
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Skajler jeste retko iritantan lik, ali u koliko premotavas epizode onda nemamo o cemu dalje da diskutujemo.
                Samo mogu da ti kazem da su druga i treca epizoda sezone jedan opasno dobre. A cetvrta sezona u celosti verovatno najbolja sezona serijala. O likovima karakterizaciji i razvoju istih je suvisno trositi reci.
                Last edited by Sandugp; 29-10-15, 14:12.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Skajler jeste retko iritantan lik, ali u koliko premotavas epizode onda nemamo o cemu dalje da diskutujemo.
                  Hahahahahahah vrhunski. A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Hahahahahahah vrhunski. A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5
                    Ja te podrzavam, ok serija, ali previse hajpovana, nije bas takvo remek delo.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Hahahahahahah vrhunski. A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5
                      Necu uopste da branim seriju. Ukusi su razliciti. Osim tebe, nije se svidela i jednom malom sestricu moje zene koji je inace srednjoskolac i koji se przi na Vina Dizela a smatra da je GOT najbolja serija svih vremena. Ovo naravno nema nikakve veze sa tobom sem povezanosti da ste vas dva jedini kojima se serija nije dopala.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ali kakva situacija u prvoj sezoni BB,oplakao sam...

                        Napravila njih dvojica pozar u onoj pustari i izasao ovaj glavni junak na sred puta u pelenama sa pistoljem i stoji samo tako,a vatrogasna kola hladno prolaze pored njega dok sa strane stoji prevrnuta ogromna kamp prikolica i niko da stane da covjeka pita sta,kako i gdje je pozar nego dolaze u pustaru i traze znaju ljudi tacno sve gdje je,nista im neobicno nije

                        Sreca pa je nastavak serije malo ozbiljniji,valjda
                        Podrzali se prskalica i ja odavno mada sam ja pogledao cijelu seriju i dobra je ne mogu da kazem,ali pretjeruju ljudi s njom generalno
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Evo upravo sam na s4e9 doduse sad nije bas ni toliko vise fer prema seriji posto premotavam bahato, stvarno ne mogu vise da tracim svoje vreme predosadnu skyler, onog njegovog sina koji ima najnebitniju ulogu nekog lika u istoriji svih serija kao i mnogobrojne kadrove od po 2minuta tisine i 2 izgovorene reci.

                          Da isto tako mi je smesno sto sa svakim sa kojim sam razgovarao ( svi naravno se kunu u seriju) svi su u fazonu eee matori moras da nastavis da gledas, jos malo, jos samo malo, e sad ce ona epizoda ludila, eeee ne taaa nego ona u toj i toj sezoniii, ma ne ta ona posle nje kultna.Pa serija ne treba da postane do jajna u pretposlednjoj svojoj sezoni majku mu kakvo vam je to razmisljanje. Jel su vama stvarno gledljiive prve dve sezone? Zivota mi delujete mi kao sekta
                          O tome i ja pricam ljudina
                          Njih dvojica su prejaki, uz advokata. Ali ovi ostali tako iritirajuci da je to previse.
                          JEste dobra ali ne najbolja
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Necu uopste da branim seriju. Ukusi su razliciti. Osim tebe, nije se svidela i jednom malom sestricu moje zene koji je inace srednjoskolac i koji se przi na Vina Dizela a smatra da je GOT najbolja serija svih vremena. Ovo naravno nema nikakve veze sa tobom sem povezanosti da ste vas dva jedini kojima se serija nije dopala.
                            Da se razumemo, ova serija jeste dobra ali bas zato je tako i brutalno napadam. Da je ona cisto smece, klasifikovao bih je sa Ocajnim domacicama npr (lupam, nisam nikad gledao odmah da se ogradim ) i ne bismo imali problem. A ovako najvise hajpovana stvar posle Iphonea, odabir glumaca, nagrade, produkcija, ulaganje...itd Kad sve to uzmemo u obzir mogu da je ocerupam kako neces, ne znam dal sam naleteo na seriju u toj kategoriji(super teska sa velikim momcima) da mogu toliko rupa da joj pronadjem. A pritom sto ti kazes stvarno je 99% ljudi gotivi, ma ne gotivi nego se kune u nju.

                            Uostalno prosao me je malo bes, ne moramo sad da ulazimo u diskusiju, ali eto ako zelite tu sam, stvarno i iskreno me zanima sta vam se svidelo u ovoj seriji. Trudim se al ne mogu da nadjem. Gluma vrlo jaka da se razumemo, ali pazi kad je dotle doslo da je sve ostalo toliko slabo da je dobra gluma maltene neprimetna.

                            Limare- advokat car
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ima bas dosta vrhunskih scena, njihove promene raspolozenja, njihovi neki razgovori, planovi kako se to brzo menja. Epizoda sa jurenjem muve je meni nesto vrhunski. Ali kada mi njih dvojica nisu u kadru ja se smaram. Kada vidim FBI, DEA skajler i ostale bude mi dosadno. Njih dvojici(trojici) kapa dole. Ostalima tesko.
                              Last edited by l1m4r; 29-10-15, 14:48.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Dobro, ako nije BB onda je The Wire GOAT.Fine with me.

                                Sve serije su nahajpovane sem Mad Men, Twin Peaks, Justified, The Shield, Seinfeld i Boardwalk Empire.

                                Comment

                                Working...
                                X