Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna epizoda TWD-a.

    Comment


    • Poceh 30 Rock, dobra je za sad.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Poceh 30 Rock, dobra je za sad.
        Ja je brzo izgustirao,posle 3 sezone sam odustao,sta znam nit mi se svidela nit nije,sad cepam Community http://www.imdb.com/title/tt1439629/?ref_=nv_sr_3presaltao 4 sezone na brzinu... i odlicna za sad




        Inace ako je gledao neko seriju Black Mirror,nek baci neki komentar,vredi li...http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1 Drugar mi preporuci,rece bas zanimljiva,pogotovu druga sezona al ako ima jos ko pozitivno nesto,da skidam odmah,,i ,vidim da je Britanska,a gotovim njihove sve serije bas
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Poceh 30 Rock, dobra je za sad.
          Baldwin dominira, ostali su mi manje vise uzasni...pogotovo crnac glavni.
          Batalio nakon par sezona...

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            Inace ako je gledao neko seriju Black Mirror,nek baci neki komentar,vredi li...http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1 Drugar mi preporuci,rece bas zanimljiva,pogotovu druga sezona al ako ima jos ko pozitivno nesto,da skidam odmah,,i ,vidim da je Britanska,a gotovim njihove sve serije bas
            Black Mirror je sjajan, moderni Twilight Zone.

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Inace ako je gledao neko seriju Black Mirror,nek baci neki komentar,vredi li...http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=nv_sr_1 Drugar mi preporuci,rece bas zanimljiva,pogotovu druga sezona al ako ima jos ko pozitivno nesto,da skidam odmah,,i ,vidim da je Britanska,a gotovim njihove sve serije bas
              Dovoljno ti je da pogledaš prvu epizodu.
              Surova dominacija.
              Nešto najbolje što je dala TV decenijama unazad.

              Upravo svaka epizoda je svojevrsna kritika naše zavisnosti od rijalitija, interneta.....
              Last edited by Jaqen Hghar; 27-10-15, 17:23.

              Comment


              • Malo je SF i nerealna. Mislim ima epizoda u kojoj britanski premijer *ebe svinju.

                Oh, wait...
                sigpic

                Comment


                • Nešto sam zamišljao tu situaciju kod nas.
                  Obzirom da nemamo princezu, posebno ne omiljenu,
                  moglo bi ovako:
                  Daleko bilo, neko otme našeg PM, a Manulać Vazduplohov mora da odradi svinju,
                  sa sve prenosom sa Farme na Pinku 1,2,3 ....

                  Comment


                  • Citam neke teorije zavere trenutno vezane za ASOIAF i Game of Thrones pa naletim na jedan zanimljiv clanak i nasmeje me slatko odredjeni deo :
                    Spoiler
                    Protokoli Merlinških Mudraca
                    Biser smo sačuvali za kraj. Biser koji nam dolazi pravo iz mora. Biser zvani teorija Kralja Merlinga. Pošto se sad verovatno pitaš “kaki kurac bre Merlinzi, opet ste sekli spid amfetaminima”, da objasnimo. Merlinzi (merlings) su u našem jeziku “sirene”, u iskrivljenom mozgu prevodioca knjige “pljuskavci”, a u svakom slučaju polu-ljudi polu-ribe, s tim što, prema Martinovoj intepretaciji, mogu da budu i mužjaci i ženke i više su kao neki ribodlaci tj. mogu da se menjaju iz riboida u humanoida. U knjigama se pojavljuju kao deo folklora Vesterosa. Nije da se ikada baš pominju u knjizi kao nešto više od verovanja, ali ono, ribari kažu da ih viđaju i deo su opšte kulture. Evo, recimo Maloprstićev jedan brod se zove “Kralj Merlinga”.
                    Veza Maloprstića s Merlinzima uopšte nije naiva. Naime, porodica Bejliš je iz izolovanog ribarskog mestašceta… Idealno za lavkraftovsku simbiozu sa ljudima-ribama. Šta još znamo o Maloprstiću? Pa to da je praktično sam pokrenuo celo sranje koje je rezultiralo najnovijom partijom Igre Prestola, želeći da uništi sve aktuelne moćnike i zavlada Vesterosom. U čemu mu se kao suprotstavlja Varis… Ali Varis zapravo ništa nije postigao i sve teče po Maloprstićevom planu. Da nije i… Varis u saradnji s njim? Varis, tako sav, hm, ljigav? Varis, koji se sreće s Iliriom, glavnim saveznikom u zaveri – u bunaru? Varis, koga ne interesuju ljudske ženke, možda zato što je… Riboid? Ali zašto Varis onda pomaže Targarijene? Možda zato što hoće da izmanipuliše veliki sukob leda i vatre, suštinu čitave priče? Jer kada se najzad zmajevi suoče s ledenim zombijima, kada vatra udari na led, pa tada nastaje, bogtejebo, voda! Kada altimat fajt istopi Zid i otopi Sever, šta će logično da se desi? Pa da se podigne nivo okeana i da se tako stvoro novi lebensraum za Riblji Rajh koji nastupa, svet u kome će kopno biti svedeno samo na ono što su sada najviši vrhovi! Kao što je, hm, možda ORLOVO GNEZDO, koji je Maloprstić zauzeo za sebe?

                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Konacno jedna zanimljiva epizoda TWD-a,i mogu vam reci za mene vrlo iznenadjujuca,nisam ocekivao neke dogadjaje.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • jbni azijac ce opet da prezivi, cak i ovako nesto. Jer cerupali su onog lika, a on bio ispod, ko zna sta ce sledece smisliti nebi li se izvuko.

                        Comment


                        • Cekaj cekaj,ja mislim da su njega isto pojeli,ja gledam preko TV-a,ne gledam preko neta pa zato jedva cekam sledeci ponedeljak sad posto si to rekao
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Je l' bila ovde vest da ce sledece godine ponovo da ide Prison break?
                            Ja sam tek sad procitala da su dobili 10 epizoda
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Je l' bila ovde vest da ce sledece godine ponovo da ide Prison break?
                              Ja sam tek sad procitala da su dobili 10 epizoda
                              Oh dear god
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ok, sad se vec ozbiljno pitam. Kako je moguce da neko moze da smatra Breaking Bad ozbiljnom serijom, a ne daj boze jednom od najboljih?

                                Mislim, kapiram ja kad je nesto mejnstrim i pritom ima kvalitet a meni se ne svidja, ali neke stvari mi nisu jasne. Ovo je smece. Deluje mi kao da ima neka globalna sala za koju ja nisam cuo jer nisam na vreme gledao Ili mozda u poslednjoj epizodi toliko iskidaju sa nekom pricom koja obrne ovo smece do sada za 180 stepeni i budes u fazonu jebote pa sve ovo do sad je ipak imalo smisla. Prosvetlite me molim vas
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X