Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Senzacionalna vijest my ass. Pa N1 ce biti SBBov kanal, kao sto su Ultra ili IQS.Life, a Doctor Who barem tri godine ide na tim kanalima
    A Mofat što dao otkaz

    Tek sad vidim da je vest zbog 1. aprila
    Last edited by Lord Aleksoni; 01-04-14, 18:30.

    Comment


    • How I Met Your Mother, iznenadili su me krajem, velike cestitke im na tome. Cak i kad sam vidio naslove, 'shocking ending' nisam mislio da ce ovako zavrsiti, jedan od rijetkih krajeva koje sam pogrijesio i na tome im svaka cast.

      Zadnja sezona je bila trash, ali zadnjih 6-7 epizoda je bilo dobro, lijepo i na kraju mi je zao sto je zavrsila serija..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • True detective Metju Mekonahi , kakav glumacki skok, kakva gluma. Serija koja je bas po mom ukusu, bazirana na psihologiji dva partnera, radnja se odvija idelnom brzinom, onako taman, sa uzivanjem da propratis sve.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Aahahahahahahahahahahahahahhhhahaah this is fucking awesome

          sigpic

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt1474684/?ref_=nv_sr_1

            Veoma dobra serija. Ima tu malih gresaka i nekako mi nema glavu i rep, ali nista strasno.
            Definitivno joj treba jak film da se to lepo zaokruzi

            Prica je odlicna, gluma jos bolja, negativci su vrh.
            Elba i Ruth Wilson

            8/10

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=nv_sr_2

              Serija iz epizode u epizodu bolja i bolja..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • HIMYM

                Spoiler
                Prva polovina i vise nego dobra, a u drugoj pogotovo u poslednjih par minuta su zasrali.Prvo, cela sezona pada u vodu kada se Robin i Barni razvedu.Koja je poenta cele sezone?Meni su poosle toga malo to ispravili, jer je Barnijev nacin zivota pre ili kasnije donosi bebu i povecava mu odgovotnost sto se vidi u sceni u baru kada je posleo one dve cice svojim roditeljima.Vise mi je smetalo sto se cela ta prica ispostavilo da im je majka umrla sest godina pre toga i kako se on na kraju vraca Robin.Lik Trejsi sam bas zgotivio, dobro se uklopila i oni je ubiju zarad toga.Jeziva mi je i krajnja reakcija dece nakon svega sto im je ispricao, da ti bi trebao da budes sa Robin.Nerviralo me je to sto su preletali sa jedan na drugi dogadjaj, a 22 epizode su otisle na pripremu svadbe.Koliko je samo irelevantnih stvari stavljeno tu, a ono sto me najvise interesuje sabijeno u 43 minuta.Mozda bi i ovo finale bolje izgledalo i meni leglo, da recimo se osnova sezone bazira na necemu drugde a ne na Robin i Barni koji su u centru paznje.Epizoda nije losa, ali smrt majke kao i poslednja 2-3 minuta mnogo kvare utisak.

                Jes mi ova fora jaka.
                How I asked my kids permission to bang Robin

                Comment


                • Zna li neko sto niko ne prevodi seriju House of cards ,prevedeno zadnji put 18.3.2014 epizoda 8 sezona 2 i od tada vec skoro mesec dana nigde nema daljeg prevoda
                  Last edited by Bokirivaldo; 05-04-14, 12:20.
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Mogu reci da me je kraj serije How i met your mother posteno sokirao... Zgotivio sam lik majke i nisam ocekivao takav kraj uopste... Morao sam da pogledam epizodu 3 4 puta da bih konacno sumirao utiske... Kada se sve sabere i oduzme kraj ima smisla. A opet mogli su mnogo bolje da izvedu kraj... Reakcija njegove dece me je posteno iznervirala... Da su izbrisali poslednja dva minuta bio bih srecan... Ovako ta dva minuta kvare ne samo celu epizodu nego celu seriju...

                    Sve u svemu nedostajece mi ova serija.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                      Zna li neko sto niko ne prevodi seriju House of cards ,prevedeno zadnji put 18.3.2014 epizoda 8 sezona 2 i od tada vec skoro mesec dana nigde nema daljeg prevoda
                      Zasto sto Bajone zabusava

                      Pogledaj na titlovima i podnapisima da li ima...mada cisto sumnjam.

                      Comment


                      • Skripanje vrate
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Koje je uzivanje gledati Justified
                          Poceo 5. sezonu...

                          Comment


                          • Winter is coming!
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.gameofthronescountdown.com/

                              Jos 9h i 30 min

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Par dana nikako da postavim pitanje, a da li ste za to da bude posebna tema za GoT?Svakako ce 14 od 15 postova u jednoj strani da bude vezana za seriju, a ima nas koji ne zelimo odmah da citamo utiske nego tek kada pogledamo epizodu.

                                Comment

                                Working...
                                X