Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nacekacemo se za osvetu Starkovih, a mozda je i nikada ne docekamo.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Nacekacemo se za osvetu Starkovih, a mozda je i nikada ne docekamo.
      Bas su mi bezveze Starkovi. Lord Varys i Baelish dva najjaca lika u seriji, jaci su cak i od Tyrion-a. Moram da priznam da se lozim na Cersei i da bih voleo da sam njen bata :bolestansmajli:

      Comment


      • Pusti seriju, dobro - mora da pobedi !

        Inace sve se moglo spakovati u 4-5 vrhunskih sezona,koje bi bile medju 4-5 ikada serija...
        Mrzim razvodnjavanja koja nemaju cilj.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Pusti seriju, dobro - mora da pobedi !

          Inace sve se moglo spakovati u 4-5 vrhunskih sezona,koje bi bile medju 4-5 ikada serija...
          Mrzim razvodnjavanja koja nemaju cilj.
          Hmm, kad tako gledamo ja ne vidim da ce neko napraviti bolju seriju od Breaking Bad. Svaka, ali bukvalno svaka epizoda je meni odlicna.
          I dobro moze da se tumaci na razlicite nacine, ali jedno je sigurno da Lanisteri nisu dobri Al cenim da ce ih Khaeelesi pobiti sve. Jedna od jacih scena je kad ju je Drogo prvi put... Kako je od nevine devojke postala zena koja uziva u roku od 15 sekundi Spartacus je nenadmasiv sa takvim scenama no dobro

          Comment


          • Cenim da bar dva muška Lanistera odlaze u prošlost u ovom serijalu, pa vi vidite.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Cenim da bar dva muška Lanistera odlaze u prošlost u ovom serijalu, pa vi vidite.
              Cinjenica je da su svi oni nesposobni bez oca, sem Tyriona, on je ok. Jaime se popravlja al nema on mozak da vodi porodicu, ima petlju samo da uradi neke stvari. Joffreya bih poslao na mucenje umesto Theona. Bolesnik mali odvratni. Tripiic klasican, kad bi ga Ramsey(ovaj tek nije zdrav ) dohvatio...

              Serija je predobra, opet preporucujem. Ovo je scena pred krljanje sa Tadzikistancima, a sudbina je tako htela da ortak iz vojske njegov, Farik vodi tu mafiju. Ma legendarna serija
              Last edited by Cassius Clay; 17-02-14, 15:25.

              Comment


              • Shameless je i dalje neverovatan

                http://www.imdb.com/title/tt1586680/?ref_=nv_sr_1

                Pomislio sam da ce pasti malo u 4. sezoni ali to se ipak nije desilo...nenormalno, bolesno dobri i taman kad pomislis da nista vise ne moze da te sokira, oni te razuvere


                Omiljena serija defintivno...u svakoj epizodi jednostavno uzivas!!!
                sigpic

                Comment


                • True detective bolesno dobra serija. Sve preporuke. Kako koja epizoda sve je bolja. Prva epizoda ne obecava ali kako koja epizoda sledeca izlazi sve vise odusevljava.Posle Breaking Bad ona i GOT se bore za 2. mesto. kod mene

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    True detective bolesno dobra serija. Sve preporuke. Kako koja epizoda sve je bolja. Prva epizoda ne obecava ali kako koja epizoda sledeca izlazi sve vise odusevljava.Posle Breaking Bad ona i GOT se bore za 2. mesto. kod mene
                    Meni krivo sto nisam sacekao da izadje cela sezona pa da gledam, ovako ne mogu da docekam sledecu epizodu

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Meni krivo sto nisam sacekao da izadje cela sezona pa da gledam, ovako ne mogu da docekam sledecu epizodu
                      To su najgore opcije ,nema teorije da gledam jednu po jednu
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Trigger, to i jeste jedini problem, ni ja ne volim da gledam ovako. Obozavam ovakve serije. Razvio sam svoju teoriju i cekam da vidim sta ce biti

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Trigger, to i jeste jedini problem, ni ja ne volim da gledam ovako. Obozavam ovakve serije. Razvio sam svoju teoriju i cekam da vidim sta ce biti
                          Bice nesto sto niko zivi ne ocekuje, sigurno.

                          Comment


                          • House of Cards jest da sam pregledao tri epizode ali je prestrasna serija
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Одустајем од гледања Black Sails. Очекивао сам бре неку акцију ако је већ серија о пиратима, а не ову досаду.
                              Пола епизоде сама голотиња, боље порнић да сам скинуо.
                              И то убацивање комедије у дијалозима, толико предвидљиво и чак није ни духовито.

                              Не привлачи ме ама баш ништа да бих наставио да је гледам, ионако почиње друга сезонa Викинга.

                              Comment


                              • Kakva prva epizoda druge sezone House of Cards

                                Comment

                                Working...
                                X