Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    kazu da ce u ovoj 4. sezoni konacno biti susreta sa Riikovom grupom
    Ma kakvi, samo Morgan dolazi u FTWD i to je to.

    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Hahah sranje znaci, ja ocekivao vise bas...Ne znam da li se oni bave pronalazenjem leka ili su napravili TWD verziju 2?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ovo drugo.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Zbilja, ima li sto u strip oko lijeka? Pretpostavljam da ne, zato nikad nisam ni ocekivao da ce se bavit time u seriju.

          Mada mene su najvise zanimali ti medjuljudski odnosi, zanimljivo mi je bilo prve 2-3 sezone. Posle iz navike i onda konacno stao na onaj cliffhanger kad ae Negan pojavljuje gdje su svi znali ko ce da umre, al su ipak ostavili cliffhanger da bi nas drzali u neizvjesnosti, aah.
          Cak su se i Amerikanci smorili, najnizi rejting otkad je pocela serija koliko mi se cini.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Ma nema nikakvog balansa. Mislim, međuljudski odnosi u apokalipsi je odlična tema, ali ne da traje 18 sezona, već 1-2.

            Velika šteta, jer serija ima nenormalno opcija i potencijala. Moglo je da se napravi svašta. A ne samo praviti grupe ljudi koji će da se bore sa Rikom.

            Napisah već, ali u nekom trenutku su trebali da vrate zombije u prvi plan. Da naprave nekog pametnog zombija koji predvodi ostale. Mogli su celu sezonu tome da posvete. I onda na kraju sezone shvate da se u tom pametnom zombiju krije neki lek ili nešto slično. Pa onda sledeću sezonu posvete tome da jure za tim lekom ili nešto.

            Dobro je da sam odustao na vreme od serije.

            Inače, i treće epizoda Terrora odlična.

            @Tarantula

            Da, da, na AMCu je.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bas se nakupilo ekranizovanih knjiga, ja jos nisam procitao Americke Bogove a ima tu jos par tipa Poslednje Kraljevstvo, Expanse i sada od nedavno Altered Carbon.

              I ovaj Terror mi je na listi, ali za mene je trenutno uspeh ako procitam 200-300 strana, a ne nekih 630. Sada vidim i da je knjiga rasprodata.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ma nema nikakvog balansa. Mislim, međuljudski odnosi u apokalipsi je odlična tema, ali ne da traje 18 sezona, već 1-2.

                Velika šteta, jer serija ima nenormalno opcija i potencijala. Moglo je da se napravi svašta. A ne samo praviti grupe ljudi koji će da se bore sa Rikom.

                Napisah već, ali u nekom trenutku su trebali da vrate zombije u prvi plan. Da naprave nekog pametnog zombija koji predvodi ostale. Mogli su celu sezonu tome da posvete. I onda na kraju sezone shvate da se u tom pametnom zombiju krije neki lek ili nešto slično. Pa onda sledeću sezonu posvete tome da jure za tim lekom ili nešto.

                Dobro je da sam odustao na vreme od serije.

                Inače, i treće epizoda Terrora odlična.

                @Tarantula

                Da, da, na AMCu je.
                Ma dzabe brate, oni prate strip, ja strip nisam citao ali kontam da nisu nesto mnogo isli van tog sadrzaja.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Je li ovo prva ili druga epizoda večeras Terora na AMC?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Je li ovo prva ili druga epizoda večeras Terora na AMC?
                    Verovatno treca, imas na netu i 4. i 5.. epizodu.

                    @Indigo Uff al je omatorila, predobri su prvi i drugi Alien.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Da li je već sada osuđena na propast?

                        Gospodar prstenova biće najskuplja TV serija u istoriji!
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Za mene jeste Pogotovo ako bude Piter Dzekson ucestvovao.

                          Comment


                          • Pitanje je sta mogu napraviti od serije. Kazu nece biti pvezano sa filmom, tako da jedino sto meni pada na pamet jeste serija o tome kako je Sauron ubijen, kako je postao ono "OKO" i te price. Ima tu materijala ali nadam se da nece usrati stvar. Na primer Warcraft je trebalo da snime kao seriju a ne kao film, i da snimanje povere Blizzardu a ne nekom tamo liku.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Spolier alert!

                              Sauron je i dalje ziv.

                              Comment


                              • Zar nije bila prica da se radnja serije odvija izmedju Hobita i Gospodara prstenova,kao uzdizanje Saurona i onih crnih jahaca.

                                Comment

                                Working...
                                X