Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Mnogo dobri novi likovi u 6. sezoni SoA
    Kako bih volio da u toj seriji ne postoje Gemma i Tara. Tačno mi se povraća od ženskih sranja.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Тара је баш доста прсла у овој сезони, а Џема ми је скроз готивна. Луда 100%

      Comment


      • Brate smoriše oko skrbništva, boktemazo k'o da sapunicu gledam.. Samo mi fali jos neka Huanita
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • А јесте признајем, сморили су мало око тога, а јбг не може се све вртети око Џекса, Ираца, Кинеза итд.

          Све то има своје. хехе

          Comment


          • Upravo zavrsio BB , kakav zavrsetak serije znaci
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jbg, povecali su Gemminu ulogu pre sezonu, dve jer glumica stvarno kida. Meni ne smeta jer je bas gotivim.
              Taru bih ubio

              I mene smara ta prica oko dece.

              Comment


              • Realno Škot je najveća faca u seriji.. Sjebo sam se kad sam skonto da Otta glumi Kurt Sutter scenarista i idejni tvorac serije
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Sutter je majstor

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Uloga Waltona Gogginsa u SoA
                    Mene bas nesto i nije ubedio u toj ulozi

                    Originally posted by Jax Teller View Post
                    Kako bih volio da u toj seriji ne postoje Gemma i Tara. Tačno mi se povraća od ženskih sranja.
                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Jbg, povecali su Gemminu ulogu pre sezonu, dve jer glumica stvarno kida. Meni ne smeta jer je bas gotivim.
                    Originally posted by Jax Teller View Post
                    Sjebo sam se kad sam skonto da Otta glumi Kurt Sutter scenarista i idejni tvorac serije
                    A jos mu je i Gemma zena u rl, tako da joj mogu samo jos povecati ulogu

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Mene bas nesto i nije ubedio u toj ulozi
                      Ma ne kazem da je dobro odradio ulogu, ali sam se bar slatko ismejao

                      Comment




                      • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Gledaj Seinfelda ako nisi, bolji je od Friendsa.
                          Jel moguce da si to napisao...ok,nisu losi.Al da napises da su bolji od Friendsa?? Hrabro,svaka ti cast!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Jel moguce da si to napisao...ok,nisu losi.Al da napises da su bolji od Friendsa?? Hrabro,svaka ti cast!
                            Prijatelji su nesto sto nikad ne moze dosaditi, uz obrok se pogleda epizoda, ali gledajuci iz nekog profesionalnog ugla, Seinfeld je kvalitetniji.
                            Osobine likova su mnogo bolje definisane.

                            Prskalice, razocarao si sa 70'show. Jbt ja sam na pola prestao, a i tu polovinu sam pregledao na silu, bas onako za klince i klinceze. Da nema Reda i Kitty serija bi nula bila.

                            I meni su Prijatelji najbolji, ali objektivno je Seinfeld za milimetar ispred.
                            Last edited by Black Mamba 24; 15-11-13, 08:20.
                            sigpic

                            Comment


                            • kako mislis da su osobine likova bolje definisane?


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                kako mislis da su osobine likova bolje definisane?
                                Procitao negde pa dosao ovde da prosipa fensi izraze

                                Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Prijatelji su nesto sto nikad ne moze dosaditi, uz obrok se pogleda epizoda, ali gledajuci iz nekog profesionalnog ugla, Seinfeld je kvalitetniji.

                                I meni su Prijatelji najbolji, ali objektivno je Seinfeld za milimetar ispred.

                                Totalno nebitno razmisljanje u vezi komedija. Nema tu objektivno, ili te nesto tera da se pokidas od smeha ili ne.
                                Seinfeld moze biti najinteligentnija i najkvalitetnija komedija ikad, jednostavno mene ne radi, glavni lik antipatican, nedovoljno sporednih likova, dinamika koja je meni totalno spora i repetitivna.
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X