Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sponzoruše da, ali ovako degutantne silikonjare imaju Balkanci pretežno Srbija i Amerika, u Italiji retko kao i u Rusiji. Silikoni da, ali da to izgleda lepo.

    Sorajs npr je bila rugobetina najveća sad je takodje isto to sa balonima. A onda vidiš Ukrajinke i npr XS grupu, stane ti dah.

    Ivan Bosiljčić je jako dobar čovek. Miloš Biković veliki šmeker.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ivan Bosiljčić je jako dobar čovek. Miloš Biković veliki šmeker.
      Nigdje nisam ni napisao da nisu to sto si naveo,pricao sam o glumackim kvalitetima.
      U svakom slucaju zelim im sve najljepse u njihovoj karijeri,neka dodju do Holivuda,nek se napune para meni ce bit drago.

      Comment


      • Pa dobro tu nisam merodavan očigledno da neko ceni njihov rad, s tim što mislim da je Biković svestraniji.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Znaci druga sezona ce da se bavi atentatom u Marseju, zanimljivo. Elem , Bjela kaze da je od rts a dobio najmanju ponudu spremite se za kablovsku.
          Ne mora da znaci da se spremamo za kablovsku.
          To je samo dokaz da ce RTS u buduce morati "malo" vise da se otvori bude li zeleo ovakve vrhunske serije u svom repertoaru.
          Trenutno smo u procesu muze ... tvrdi se pazar i gleda se kako da se sto vise izmuze.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Moram da branim Bikovica
            Mislio sam da je najgori glumac posle Bosiljcica dok pre mesec dana nisam odgledao predstavu "Kad su cvetale tikve". Verujte mi ljudi, ono je nestvaran nivo energije koju taj covek ima. Sam je izneo predstavu, ja sam ostao u soku jos par dana.
            Veliki gospodin i smeker taj Milos Bikovic.

            Comment


            • Meni je Bikovic izuzetno iritantan. Wannabe Sergej.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • E, moram da priznam da ga nisam gledala u pozoristu, izbegavala sam ga uvek

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  E, moram da priznam da ga nisam gledala u pozoristu, izbegavala sam ga uvek

                  tt
                  Isti slucaj, ali veruj mi da je sjajan lik.

                  Comment


                  • Gde tebi da ne verujem
                    Gledacu predstavu, knjiga je sjajan srpski klasik, zabranjivano delo i predstava za vreme komunista. Moji su gledali negde osamdesetih sa Mikijem Manojlovicem u glavnoj ulozi..oduvao ih je naravno...u reziji Vide Ognjenovic.

                    Ko nije slucajno procitao..obavezno stivo...manje od 200 strana, samo! ;)


                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sad sm cula da Bjelogrlic ima ponude RTSa, TOP i HBOa za Senke, RTS nema nikakve sanse pored ovih.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pa da. Rekao je to kod Kesića sad naglasivši da je RTS-ova ponuda najslabija, ali i da mu je žao zbog toga jer bi on volio da to RTS uzme. Mislim, on na neki način pravi pritisak na njih i što je ovdje neko rekao pokušava isforsirati bolji ugovor od javnog servisa Srbije. Svakako na to ima puno pravo jer je publiku već dobio i sad je u pregovorima njegov položaj najpovoljniji.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Da, rekao je da je RTSova najslabija, ali nisam znala da ima ponudu i od HBOa.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kad čuješ " HBO " nekako stvarno zvuči da konkurencija nema nikakve šanse. Međutim, Bjelogrliću je na prvom mjestu ciljna grupa domaća publika, tj. naše govorno područje, pa tek onda zarada, inače ne bi tek tako razotrkivao detalje pregovora. A kad uzmeš da je veliki dio naše publike informatički nepismen, te da mnogi ne bi ni gledali nastavak serije ukoliko im nije dostupna na tv-u, onda je sasvim jasno zašto Bijela favorizira javni servis. Izgubiće se u suprotnom prvobitna ideja samog projekta, a Dragan kakav je emotivac niko ga iz kafane ne bi istjerao ako se to desi.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Pa da, rekao je on kod Kesica da je RTSova ponuda najlosija, ali da bi on voleo da se ipak tamo emituje i 2.sezona.
                              Videcemo sta ce biti, ja tek treba 1.sezonu da pogledam, nisam odgledala ni minut serije
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Da ti kazemo ko je ubica? -.-

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X