Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ae sibnite link ako izadje na YT ili bilo gde na netu u skorije vreme ta prva epizoda. Poznajem dobro celu pricu oko oba svetska rata (mozda vise evropsku nego nasu, ali nema veze) pa bih mogao i gledati.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ae sibnite link ako izadje na YT ili bilo gde na netu u skorije vreme ta prva epizoda. Poznajem dobro celu pricu oko oba svetska rata (mozda vise evropsku nego nasu, ali nema veze) pa bih mogao i gledati.
      Evo je prva epizoda

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Draža (Nebojša Glogovac) se pojavljuje u 4. epizodi a Tito (Dragan Bjelogrlić) u 9. epizodi kada stiže vozom iz Zagreba u Zemun...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Johnny View Post
            Najjaci deo u ovoj epizodi je kada su Nemci poceli sa bombardovanjem, onaj batler budi Petra kao da je sasvim obicno jutro, a posle ona scena na terasi kad onaj kapetan (il sta je vec) pocne da ga moli da odu u skloniste, samo sto covek ne pocne da place jbt, a Petar pola sata sa terase gleda bombardovanje A tek ono trazenje papuca Jbg, to je Rados, ocekivalo se ovako nesto.
            Prilično se on ovde držao istorijskih ili da kažem proverenih činjenica. Tako i sa papučama.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Šotraizacija Srbije se nastavlja.

              Kad ćemo više da izađemo iz tog začaranog kruga pitam se.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Mnogo dobri novi likovi u 6. sezoni SoA

                Comment


                • Chalky, brate, izdrzi.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Uloga Waltona Gogginsa u SoA

                    Comment


                    • Венус Ван Дам

                      Баш му је легла та улога.

                      Comment


                      • Ali umro sam od smeha. Bukvalno sam morao da pauziram da bi se isplakao ko covek

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Dugo nismo spominjali Prijatelje moram malo da podsetim
                            Sad sam naleteo na jednu od omiljenih epizoda s4e11 kakav je to nenormalan kvalitet bio

                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Gledaj Seinfelda ako nisi, bolji je od Friendsa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Gledaj Seinfelda ako nisi, bolji je od Friendsa.
                                Gledao sam bukvalno sve komedije 90ih nije los Seinfeld ali mi nije nista spec. U prevodu ni do kolena Prijateljima, oni su mi stvarno nedodirljivi i znam da sam subjektivan i bas me briga

                                Od komedija jos u TOP 3 su mi That 70's show i Arrested Development, ovo ostalo mogu da gledam ali nista da me odusevi
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X