Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo Seinfeld, prva dvije epizode sjajne



    Koji je Stiven otac



    Obavezno procitajte

    http://www.serijala.com/izdvojeno/br...-serija-ikada/
    sigpic

    Comment


    • Jer gleda neko Mentalistu ?

      Comment


      • Ja sam poceo sa Blacklistom,malo mi mirise na procduralnu seriju ali za sada ima izuzetno zanimljivu temu pa cu sacekati jos.

        Comment


        • Prva Plus krece 14. oktobra, prvi u nizu tematski kanal Prve.

          Svaki dan po dvije filmske premijere, od filmova za sad se zna da ce biti Bucket List, Beowulf, Ripley's Game, Secondhand Lions

          Sto se serija tice: Betty White's Off Their Rockers, Cold Case, Without a Trace, Lilyhammer, Lasko

          Bice i crtanih: Flinstone Kids i Tom and Jerry
          sigpic

          Comment


          • Fox radi rimejk Broadchurcha, a Tenant ce i tu da glumi

            http://www.serijala.com/drama/david-...-broadchurcha/
            sigpic

            Comment


            • HAHAH sta je bre ovo. Pa kako moze da bude rimejk, kada autor i glumac iz originala rade to

              Comment




              • Bron/Broen
                I druga sezona odlicna.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Eto zavrsio sam Breaking Badom

                  Spoiler
                  Eh posto quote nece izaci ni na activity streamu, ja cu svoj spoil stavit u quote

                  Eh sad. Hmm. Od 7-8 epizode sam vec znao vecinu kraja. Nakon sto je Jesse otisao Hanku, znao sam da to nece izac na dobro, a kada Walt je ucjenio Jessejevu glavu znao sam da ce se popucat medjusobno. Medjutim nisam ocekivao da ce ispast onako glup i odat gdje su pare, ali valjda se morao drzati klisea da 'everybody makes mistakes, no matter how good they are'. Od prve epizode, kada mu je diagnostikovan rak on je bio osudjen na smrt u zadnjoj epizodi. U pocetku je poceo da kuha kako bi osigurao porodicu, ali onda je shvatio da je to to, ono sto mu zivot ispunjava. Cinjenica da je su ga Shwartz-evi odjebali je pomogla da on postane badass guy, a on je cak zelio da ga skontaju, duboko u sebi je htio da bude poznat kao najveci Imperator kristalnog metha.

                  Kada ga je Skyler istjerala iz kuce i kada je se pakovao, Hank je uzeo torbu sa parama i on mu je odgovorio da ima tu pola miliona u kesu, znao sam da hoce da ga skonta i da ce da ga skonta Hank, najveca ironija je ta da je Fring bio blizak prijatelj prijasnjem ASAC-u DEA, a Walt badzo Hanku. Da nije bilo knjige Walt-a Whitmana i da se Hanku nije prisralo i bilo mu dosadno nikada ne bi skontao Waltera, ali dobro slucajnost je slucajnost.

                  Iskreno ocekivao sam kraj da ce Marie da se rokne kad sazna da je Hank mrtav. Isto tako sam ocekivao da ce Jesse da bude jedini koji prezivi sve ovo i da ce zivjeti jedini do kraja sretno, cak sam ocekivao da ce naci silne pare koje su nacisti imali i da ce mu ih Walter pokloniti, te sam ocekivao da ce mozda Walter uzeti ricin za sebe da ga popije prije odlaska u zatvor gdje ce da se pohvali i umre.

                  Ovo nije najbolji kraj serije ikada. Ja sam gledao bolji kraj, i stajao i gledao u nevjerici. Necete mi vjerovati, ali jedina serija koja je uspijela da me navede na pogresno, da ne predvidim kraj i ciji kraj nisam nikada skontao jeste turska serija Ezel. To je jedina turska serija koju sam odgledao vise od 10 epizoda i imala je apsolutno brutalan kraj sa strasnim cliffhangerom.

                  Breaking Bad je definitivno jedna od najboljih ikada, najbolja ikada po pitanju ove tematike, te ovaj standard na ovu temu niko nikada nece dostici. Dobra serija, ali ostaje pitanje da li je Walter oduvijek zelio da bude onaj koga se boje ili ne, jer ljudi se ne mjenjaju.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • E da zaboravio sam Walt na kraju izgleda isto Jurgen Klopp

                    Spoiler
                    Edit: Zaboravio sam dodati da mi je najbolja epizoda, epizoda Fly, premocna epizoda, meni najmocnija od svih.
                    Last edited by maliajnstajn; 04-10-13, 00:48.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Fly i Ozymandias najjace epizode ikad. Ali vuci poaralelu sa Ezelom ili kako li se to zove je previse Aki, cak i za tebe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Samo kraj, ne i cijela serija. Meni je samo kraj te serije najbolji kraj ikada koji sam vidio. Apsolutni sok sam dozivio tada. Sada sam manje vise sve znao poslje Ozymandes epizode, a do nje sam znao isto manje vise skoro sve. Ona je ipak bila pravi kraj, kao sto je Eric rekao u nekom postu tamo 9 str prije
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Poskok ce se razocarati sto si ga preduhitrio

                          Ja sam se izjasnio. Ende


                          Ljuba peder
                          Ljubi je samo bolja Juliet

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ljubi je samo bolja Juliet
                            Steta samo sto umire u onoj nesreci
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ne znam kako ce se zavrsiti BB ali bih jako voleo da Skajler rikne na kraju.. Kakva smaracica zena jbt

                              To bi bio idealan kraj..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment

                              Working...
                              X