Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mr. M ista prica.. Zaspao sam dva puta u 7 epizodi. Mnogo mi bre bledo
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Mr. M ista prica.. Zaspao sam dva puta u 7 epizodi. Mnogo mi bre bledo
      koja serija ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        koja serija ?
        hahaha nisam te skapirao mislio sam da pricas o Arrow a ti u stvari o serijama Moja greska
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          hahaha nisam te skapirao mislio sam da pricas o Arrow a ti u stvari o serijama Moja greska
          meni arrow nije los , gledao sam i gore serije , ispocetka se cinilo da ce dosta epizoda da bude proceduralnih , s obzirom da nisu nastavio sam gledati i nisam pozalio
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            meni arrow nije los , gledao sam i gore serije , ispocetka se cinilo da ce dosta epizoda da bude proceduralnih , s obzirom da nisu nastavio sam gledati i nisam pozalio
            ja kada sam odgledao pilot poludeo, odusevio se, ali vec posle par epizoda bledo bas. Boardwalk moras da gledas A i BBT

            arrow me bas razocarao veoma brzo
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • House of Cards



              Odlicna serija. Drzi paznju vec sa prvom scenom. Gluma odlicna, Spacey standard.

              Steta sto zasad ima samo 13 epizoda, treba sad docekati sledeci sezonu...

              Comment


              • Не знам да л' је неко качио ово раније.

                VIKINGS



                http://www.imdb.com/title/tt2306299/
                Last edited by Avramovic; 15-06-13, 02:37.

                Comment


                • Kraj 10. epizode Mad Men-a najjaci.
                  Pete duva, a u pozadini pici Janis Joplin.

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Pilot Shielda pokidao

                      Bas me zanima da li moze da se priblizi Wire-u.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Pilot Shielda pokidao

                        Bas me zanima da li moze da se priblizi Wire-u.
                        Nemoj da ih poredis jer su potpuno razlicite serije Meni je The Shield bolja.Jednostavno mi je legla savrseno.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Nemoj da ih poredis jer su potpuno razlicite serije Meni je The Shield bolja.Jednostavno mi je legla savrseno.
                          Ja sam mislio da su slicne

                          Sumnjam da ce mi biti bolji od Wire-a, ali sam siguran da ce mi se mnogo svideti.
                          Ne znam dal' sam ikad gledao bolji Pilot.

                          Comment


                          • Lannisteri – Slovenija – plavi, bogati, misle da su bolji od drugih.

                            Tyrell – Slavonija i Primorje, bogata i plodna zemlja, nikad na vlasti, ali uvijek presudni faktor.

                            Greyjoy – Dalmacija, ljudi koji samo sebe poštuju, ostale smatraju slabijima, ljudi od mora, povijesno gusari.

                            The Vale – Crna Gora , planinski odvojen dio, neosvojiv, čudni obiteljski odnosi, sokol kao simbol.

                            Dorne – Makedonija, jug, sunce im je simbol, uvijek su bili odvojeniji od ostatka, tamni lijepi ljudi.

                            Baratheoni – dijelovi Bosne i Hercegovine, veliki sretni ljudi spremni popiti i pojesti, hrabri i kršni, Neum je Storm’s End, izlaz na more. Robert je kao Tito, nakon njegove smrti počinje raspad jedinstva

                            Stark – Srbija, zemlja vukova, drevnih junaštava. Beograd je White Harbor, Kosovo je The Wall. S druge strane žive wildlings.

                            Targaryen – Karađorđevići, kraljevska obitelj u progonstvu, Mlada Danny je princeza prijestolonaslijednica.

                            Riverlands, Tully – Vojvodina, neutralna zemlja uvijek zahvaćena ratom.
                            http://news-bar.hr/zanimljivosti/igr...a-jugoslaviju/
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ja sam mislio da su slicne

                              Sumnjam da ce mi biti bolji od Wire-a, ali sam siguran da ce mi se mnogo svideti.
                              Ne znam dal' sam ikad gledao bolji Pilot.
                              Tek ces da vidis sta ce sve da se desi

                              Comment


                              • Nije los The Shield, ali kod mene nikad nije dostigao neki vrhunac.
                                U globalu nije losa serija, ali mi je onako... meh... prva sezona mi je jos i najbolja.

                                The Wire je ipak remek-delo.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X