Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao boze pa ti si ozbiljan
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Meni sa Dzekom najbolji, Ledzer je odradio odlican posao, bolji je Betmen Bejl od Kitona tu nema sto da se prica ali Dzokera je onako jedino Dzek mogao da odradi, ono je nesto nenormalno.
      Kazem ti sve zavisi od tvog senzibiliteta jer su se drugacije postavili ka ulozi. Ne mozes u bukvalnom smislu da ih poredis.

      Ko je bolje odglumio? Ledz je dobio Oskara ako ti je to neko merilo.

      Drugaciji ukusi, drugaciji senzibilteti. Vidis meni je Kiton vise prijao kao Brus Vejn, dok mi je Bejl vise prijao kao Betmen. Pa ti vidi.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne smijem ni da zamislim posle Shininga i OFOTCN kako bi odglumio poremecenog Dzokera Dzek. Dobio je Oskara, ali ipak ne bih o tome. Niko ne moze reci da nije zasluzen.
        Meni je Dzoker onakav kakvim ga je Dzek prikazao
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ja ne smijem ni da zamislim posle Shininga i OFOTCN kako bi odglumio poremecenog Dzokera Dzek. Dobio je Oskara, ali ipak ne bih o tome. Niko ne moze reci da nije zasluzen.
          Ma niko ne spori da je Dzek Nikolson glumcina, jedan od najboljih. U Isijavanju je posebno objasnio.

          Originally posted by Vladan View Post
          Meni je Dzoker onakav kakvim ga je Dzek prikazao
          E o tome ti pricam. Sve zavisi od tvog dozivljaja i besmisleno je sada oko toga voditi diskusiju. Ja nisam toliko upucen u Betmen mitologiju i lore, ali poslednji put kazem vise mi je prijao Ledzerov Dzoker, sto ne znaci da ga je Nikolson losije odlgumio. Jednostavno su ga drugacije prikazali i nadam se da sa ovim stavljamo tacku na ovu malu i pomalo besmislenu diskusiju
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Gledao i ja skoro, mislim treci put.

            Nazalost drugi deo je toliko bolji od ostatka da to nije normalno.
            Meni su i drugi i treci deo poprilicno dobri, blagu prednost bih dao DN.Ono po cemu ih razlikujem je to sto mogu svaki put da idem na yt i iznova i iznova slusam Dzokerove citate i svaki put kada budem slusao kod nekih delova ima da se smejem ko da gledam prvi put.Prvi deo mi je najslabiji, doduse bio je Nolanov prvenac.Ali bilo je par stvari koje su mi malo isle na zivce, previse glupih upadica, a neke scene bolje da nisu ubacili jer nisu imale nikakve veze sa pricom.Ono sto je kvario drugi deo je Betmenov glas, jedva razumes sta prica.Dvojka mi je bolja i po tome sto ima veci replay value.DN sam vise puta pogledao i sada kada bih recimo birao koji bih sada bih izabrao DN pre DNR.Cini mi se da je Nolan vise zeleo da se poigrava sa emocijama gledalaca u DNR i drugi put kada sam gledao nisam osetio takav intenzitet napetosti niti nalet adrenalina.A i nijedan lik ne odskace u odnosu na ostale, svaki je zanimljiv na svoj nacin i tesko mi je odluciti se da li da ga pogledam, a pritom da ne pokvarim utisak o tom filmu, jer prvi put kad sam ga gledao bio sam odusevljen jer sam imao skromna ocekivanja i nisam ni verovao da moze DNR tako da se priblizi DN.Vise sam verovao da ce da bude u rangu BB.Kada dodje pravi trenutak(a doci ce uskoro), sigurno cu ga ponovo pogledati.Kod DN je malo drugacija situacija, jer Dzoker ima puno legendarnih citata i kao sto rekoh mogao bih da ga slusam ceo dan.On mi je dovoljan razlog zasto bih zeleo film da pogledam jos jednom bez obzira sto sam na yt sve njegove klipove pogledao 20 i vise puta.
            Kako se vama cinio glas Betmena u trecme delu i da li je zvucao bolje ili gore u odnosu na prvi?

            Spoiler
            Ne znam ja za vas, ali prvi put kada sam pogledao DNR samo sto nisam zaplakao kod scene na kraju kada Betmen sa Sismisom odnosi Bombu, ali ipak sam se suzdrzao.A drugi put sam skontao da je to zbog muzike.

            Jedini film zbog kojeg sam isao u bioskop da ga gledam i drugi put.

            Sto bih voleo da dozivim neki saobracajni udes bilo sta, da dozivim amneziju i da kasnije(ako budem preziveo xD) pogledam film ko da je prvi put.Tacnije celu trilogiju.


            Za one koji su pogledali najnoviju epizodu HIMYM.Samo da znate da ce biti i devete sezone.

            http://vimeo.com/58973585

            Comment


            • Meni je treci najslabiji iz triologije ali kao zavrsni deo sasvim fino stoji. Medjutim namenski je napravljen da bude WOW, ima dosta stvari koje mi se nisu svidele ali kao sto rekoh, kao zavrsetak funckionise sasvim dobro.
              sigpic

              Comment


              • Svaki deo je razlicit! filmovi su uvod, razrada i zakljucak!!

                Meni je licno 3ci deo brutalan! Odusevio sam se. Hardi pokidao Bane, ali Joker je najgotivniji negativac (plus je Hit pokidao za sve pre) i normalno mi je sto je on imao vise teksta i boljih recenica nego Bane. Skroz logicno.

                Svaki deo je prica za sebe, i svaki ima nesto posebno. Bar meni.
                Last edited by l1m4r; 06-02-13, 10:07.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kada je glumac koji je glumio Dzokera dobio tu ulogu,svi su govorili kako je mlad i da nece moci lepo da odigra. Ali on ih je sve razuverio
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • jel gledao neko http://www.imdb.com/title/tt1899353/
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Odlican ako volis akcije.

                      Dovoljno egzotican sto dolazi iz Indonezije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ljudi, treba mi hitno title za film "The Master".

                        Srpski ili Hrvatski...svejedno.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ljudi, treba mi hitno title za film "The Master".

                          Srpski ili Hrvatski...svejedno.
                          Gledao sam na vise sajtova nema nista jos ni Hrvatski ni Srpski titl bice uskoro ima Engleski.
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Ma pusti ga, neka sam uzme i prevede ako mu je zurba. Ima engleski pa neka ga prevede samo, to bar nije problem, sto oduzima nekoliko sati je druga stvar
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma ne treba meni prevod, al ajde
                              Boki i ja sam sve pretrazio...stvarno nema nista. Hvala u svakom slucaju

                              Comment


                              • Da li je neko mozda gledao Sunshine ??

                                http://www.imdb.com/title/tt0448134/?ref_=sr_3

                                Video ga slucajno, prica mi se dopada, volim takav SC-FI, pa se interesujem da ga skinem i da pogledam...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X