Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Tormund upokojen , ima li Džejmi šanse kod Brijane?

    Comment


    • To je taj zacarani krug. Dzejmi je oduvek imao sanse - ali voli drugu kucku koja ga samo koristi, dok Tormund koji bi hteo (cak ima i planove za buducnost sa njom ) sanse nikakve rob nema
      Ne verujem da je poginuo, stavise prilicno sam siguran da je ziv. Mislim da su cak prikazali kada se zid rusi da on i Donderion izbezumljeno gledaju sa ivice istog (dela koji je ostao citav).
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Capo dei capi View Post
        Ja ovih dana gledam GoT, citam Tocak vremena i igram Witchera 3. Da vidis kakva je tek to zbrka
        Znam kako je, igram malo Dragon Age Origins i isto sto i ti samo sam na cetvrtoj knjizi i odugovlacim.

        Comment


        • Kakav je Tocak vremena? Odbija me cinjenica da knjigu zavrsava ili je vec zavrsio, ne znam, onaj Senderson, a ne Dzordan. I drugarica mi je spomenula da ima previse nastavaka i da nakon odredjenog vremena gubi prvobitnu draz.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            To je taj zacarani krug. Dzejmi je oduvek imao sanse - ali voli drugu kucku koja ga samo koristi, dok Tormund koji bi hteo (cak ima i planove za buducnost sa njom ) sanse nikakve rob nema
            Ne verujem da je poginuo, stavise prilicno sam siguran da je ziv. Mislim da su cak prikazali kada se zid rusi da on i Donderion izbezumljeno gledaju sa ivice istog (dela koji je ostao citav).
            Naravno, u pravu si... Ako je iko sumnjao xD Odgledah ponovo taj detalj, sad se setih da sam video i prvi put to, ali mi je ostalo u glavi ono divljačko rušenje ostatka zida, pa nisam bio siguran da li je Tormund na strani koja je ostala cela ili na onom delu koji se srušio do mora... Obzirom na kadar i dosadašnje epizode, vrv su i on i Dondarion preživeli...

            Ali kadar kad zmaj lebdi u mestu i bljuje vatru na zid, a ti to gledaš sve sa strane i kontaš šta je ta građevina - vrlo solidno urađen...

            Spoiler

            Originally posted by Ricma View Post
            Znam kako je, igram malo Dragon Age Origins i isto sto i ti samo sam na cetvrtoj knjizi i odugovlacim.
            Origins Jedini DA koji valja, nažalost

            Comment


            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
              Kakav je Tocak vremena? Odbija me cinjenica da knjigu zavrsava ili je vec zavrsio, ne znam, onaj Senderson, a ne Dzordan. I drugarica mi je spomenula da ima previse nastavaka i da nakon odredjenog vremena gubi prvobitnu draz.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
              Pa naravno da ce zavrsiti Sanderson kada se James Oliver Rigney, Jr. sirom sveta poznat pod pseudonimom Robert Dzordan upokojio jos davne 2007 godine
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Pa naravno da ce zavrsiti Sanderson kada se James Oliver Rigney, Jr. sirom sveta poznat pod pseudonimom Robert Dzordan upokojio jos davne 2007 godine
                Znam da je umro. Nego naviknes se na jedan stil pisanja, a u sljedecem nastavku te ceka potpuno drugi. Jedino ako nije iskopirao Dzordana, mada koliko je moguce bilo koga kopirati, ne znam.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                  Kakav je Tocak vremena? Odbija me cinjenica da knjigu zavrsava ili je vec zavrsio, ne znam, onaj Senderson, a ne Dzordan. I drugarica mi je spomenula da ima previse nastavaka i da nakon odredjenog vremena gubi prvobitnu draz.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                  Jeste, Sanderson je zavrsio, ali je on vec poprilicno iskusan pisac. Pocetak me ppodseca na LOTR. Iz ove tacke gledista, cini mi se da je u pitanju mnogo kompleksniji svet od sveta Leda i vatre. U pitanju je cistokrvni high fantasy, nesto sto se prilicno razlikuje od Martinovog rada. Definitivno je u pitanju zahtevna saga koja se cita polako, uz dosta promisljanja. Cuo sam i ja posle prve tri-cetiri knjige kvalitet pisanja opada, ali da se popravlja kako se blizi kraj. O tome mogu drugari koji su zavrsili. Ali svakako mislim da je u pitanju kapitalno delo i da ljubitelji fantastike to mora da procitaju.
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Rick & Morty

                    Spoiler


                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Znam da je umro. Nego naviknes se na jedan stil pisanja, a u sljedecem nastavku te ceka potpuno drugi. Jedino ako nije iskopirao Dzordana, mada koliko je moguce bilo koga kopirati, ne znam.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      Trudio se Brendon, ne brini. Da ne spominjem da je jedan deo poslednje tri knjige vec bio napisan od strane Dzordana.....
                      Na kraju je ispalo odlicno - veruj mi. I svakako mnogo bolje nego da serijal uospte nije ni zavrsen.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da li vi koji ne gledate GOT uzivate u svojoj posebnosti, you special little snowflakes
                        - status prijateljice na fejsbuku



                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ali ti sto isticu ponosno kako ne gledaju GoT Evo, carevi, stanite u red za medalje.

                          ----------------------------

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Oni koji zaista ne gledaju oni i ne pljuju ' iz prostog razloga sto i ne znaju o cemu se radi, sta se trenutno desava, kako je sta uradjeno i slicno. Cute ljudi i gledaju svoja posla.

                            Dok oni koji pljuju gledaju samo tako. I konstantno sve vise i vise pljuju, ali su istovremeno sve vise i vise navuceni. Paradoksalno zar ne?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja gledam i pljucnem tu i tamo. A moram da gledam jer je to jedini nacin da vidimo kako ce sve zavrsiti

                              Originally posted by Johnny Rotten View Post
                              Znam da je umro. Nego naviknes se na jedan stil pisanja, a u sljedecem nastavku te ceka potpuno drugi. Jedino ako nije iskopirao Dzordana, mada koliko je moguce bilo koga kopirati, ne znam.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                              Brandon je provereno dobar, Dzordana nisam citao. A, koliko cujem, imaju slicne stilove pisanja, cak da je Brandon i bolji.

                              Comment


                              • Brendom manje detaljise (manje smara), sto siroki auditorijum obozava. Svakako je odlican pisac. Treba procitati The Way of Kings - to je njegovo za sada najbolje delo.
                                Dzordana sam ranije komentarisao - mrzi me da se ponavljam.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X