Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Walking Dead je meni teska glupost , ja sam joj dao 3 epizode i odustao , Hanibal , cuo sam za tu seriju , jel' to bas radnja u smislu naslova ? Uzmi neke serije koje su u toku a imaju bar 2-3 sezone odradjene , Person of Interest,Homeland,Prison Break , kapiram da takve vrste gotivis
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • PB Ja sam mislio da si ti ozbiljan covek Miko.

      Comment


      • Nabrojah prve dve pa mi ona pade na pamet kao nesto slicnog tipa , mada meni je PB gotivan , to mi je prva serija americka koju sam poceo pratiti Mada posle prve sezone i ona je postala teski shit.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Miko, Ljubo je ozbiljan porodicni covek. Vodi racuna.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • E da , nzm jesi gledao Killing , svakako trebas pogledati , serija dosta dobra , 2 sezone pratile jedan slucaj i maltene otkazali seriju ali opet ozivila i dobila 3-cu sezonu kao novi slucaj , a 3-ca pocinje nocas cini mi se ili sutra vece.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Nabrojah prve dve pa mi ona pade na pamet kao nesto slicnog tipa , mada meni je PB gotivan , to mi je prva serija americka koju sam poceo pratiti Mada posle prve sezone i ona je postala teski shit.
              Dobro onda, bio si dete kada ti se to dopalo. I meni je prva sezona bila gledljiva, ali posle par epizoda druge batalio.
              Cuo sam da je ona doktorka ipak ziva

              Comment


              • Jbg tad se jos gledale serije na tv-u ili pozajmljivale u dvd klubu , nije bilo izbora kao sada da imas sve moguce pa biraj sta valja
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  E da , nzm jesi gledao Killing , svakako trebas pogledati , serija dosta dobra , 2 sezone pratile jedan slucaj i maltene otkazali seriju ali opet ozivila i dobila 3-cu sezonu kao novi slucaj , a 3-ca pocinje nocas cini mi se ili sutra vece.
                  To je zato sto je losa kopija origanala - sto si, in the first place, trebao da mu preporucis - http://www.imdb.com/title/tt0826760/?ref_=fn_al_tt_1.

                  Nema greske sa Skandinavcima, (skoro) nikad.
                  sigpic

                  Comment


                  • jao, da. silom prilika gledao orphan black. 'bem ti sunce, sta je ono.
                    riba glumi 54 karaktera. ubija sama sebe, pa se vraca iz mrtvih.

                    kloniranje, kompjuteri, hakeri... kao da smo u devedestima.
                    za epizodu i po nasao 33 rupe u plotu. ali, cutim i trpim, sta cu.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Jbg, Apa, veliki romani retko kad mogu na film. Dokazano bezbroj puta.

                      Getsbija treba citati, kao i sva velika literarna dela. Ja, recimo, jos ne zelim da pogledam Watchmene, jer mi stoji novela neprocitana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        To je zato sto je losa kopija origanala - sto si, in the first place, trebao da mu preporucis - http://www.imdb.com/title/tt0826760/?ref_=fn_al_tt_1.

                        Nema greske sa Skandinavcima, (skoro) nikad.
                        Ma gde ces Dance slusati pored Amerikanaca a ista prica samo drugi glumci , bila Danska verzija na RTS-u , mozda jos traje.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Ma gde ces Dance slusati pored Amerikanaca a ista prica samo drugi glumci , bila Danska verzija na RTS-u , mozda jos traje.
                          jao, koliko ne znas. ali, mlad si. ima jos vremena za tebe.

                          e, ista prica samo drugi glumci.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Brate gde bre Danci mogu bolje napraviti od Amerikanaca , gluma je verujem daleko bolja,rezija i sve ostalo u Killing nego Forbydelsen ili kako vec
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Jbg, Apa, veliki romani retko kad mogu na film. Dokazano bezbroj puta.

                              Getsbija treba citati, kao i sva velika literarna dela. Ja, recimo, jos ne zelim da pogledam Watchmene, jer mi stoji novela neprocitana.
                              Nije meni problem to "sa stranica na ekran". Cak ima i super primera,
                              ali ovo je bilo izivljavanje za sva cula. Ocekivao sam bas dosta, ali
                              samo odugovlacenje sa izlaskom mi je trebalo staviti do znanja da se
                              radi o katastrofi. Jos i menjanje soundtracka iz korena. Plus 3-D.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ja sam kroz filmove shvatio da mi jako prijaju germanski jezici, iako sam imao nemacki u OS i mrzeo ga .

                                Americki engleski mi se zgadio od tolikog forsiranja, da mi je svaka promena dobrodosla.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X