Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko nije gledao 6tu likovanu epizodu nek ne gleda :

    Spoiler
    Sto ce zanimljiva borba da bude izmedju zivih i mrtvog zmaja Sandu koliko sam pokupio ti si ekspert za GOT, kapiram da imas neku dublju analizu

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Ko nije gledao 6tu likovanu epizodu nek ne gleda :

      Spoiler
      Sto ce zanimljiva borba da bude izmedju zivih i mrtvog zmaja Sandu koliko sam pokupio ti si ekspert za GOT, kapiram da imas neku dublju analizu
      Imam penis.
      Ne razmislajm o tome u poslednje vreme uopste, vise me interesuje sam kraj ove sezone serije i nova knjiga u koliko ikada izadje.
      A o narednoj sezoni serije (poslednjoj) scemo razmisljati - ima vremena. Tamo negde za godinu - godinu i po.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Red je da debeli u 2018. izda vise prokletu knjigu
        Onoj poslednjoj se ne nadam tamo do 2025...................ako bude ziv uopste.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Izdrzao sam, danas sam pogledao 6. epizodu ful kvaliteta.

          Comment


          • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Nmg docekati kraj sezone pa da se GoT manija napokon smiri.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Nakon poslednje epizode krece diskusija o svim sezonama, po epizodama. Kasnije se diskutuje o sudbinama glavnih i sporednih aktera u zavrsnici.
                Jedna epizoda dnevno ce se diskutovati. Taman da se ubije vreme do poslednje sezone
                Last edited by Mr. Wolf; 21-08-17, 16:14.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Čekaj nije valjda da GOT ima jos dve sezone posle ove.
                  Dobro je da sam prestao da gledam pa oni ce da guraju do sudnjega dana ako ne pobiju sve u seriji do tada.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Čekaj nije valjda da GOT ima jos dve sezone posle ove.
                    Dobro je da sam prestao da gledam pa oni ce da guraju do sudnjega dana ako ne pobiju sve u seriji do tada.
                    Kod vas u KK GoT traje vec 20 sezona - to ni GRRM ne moze da zamisli.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Kod vas u KK GoT traje vec 20 sezona - to ni GRRM ne moze da zamisli.
                      Winter is comming
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • E jeste videli da Night King
                        Spoiler
                        U ovoj epizodi gazi i preko zmajske vatre i gasi istu. Sada kada sam pogledao drugi put primetio sam to, prvi put nisam uopste obratio paznju. A zmajska vatra je mnogo jaca od obicne. I trebalo bi mozda cak i da unistava Bele Hodace, tj Tudjine. Ili su se producenti zajebali ili zmajska vatra ne moze nista Tudjinima. Moze samo utvarama.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Spoiler
                          Njega samo Jon Snow izgleda moze da ubije, za vatru nisam video, al kad dodjem kuci s posla, moracu da pogledam. U tom slucaju izgleda samo onaj dragon glass moze da ga ubije, ili ce jos malo zakomplikovati sa veoma posebnim nacinom ubijanja glavonje.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            E jeste videli da Night King
                            Spoiler
                            U ovoj epizodi gazi i preko zmajske vatre i gasi istu. Sada kada sam pogledao drugi put primetio sam to, prvi put nisam uopste obratio paznju. A zmajska vatra je mnogo jaca od obicne. I trebalo bi mozda cak i da unistava Bele Hodace, tj Tudjine. Ili su se producenti zajebali ili zmajska vatra ne moze nista Tudjinima. Moze samo utvarama.
                            Spoiler
                            Тако је. У књизи је наглашено да су само 3 ствари јаче од дивље ватре, а то су змајска ватра, ватра испод земље и сунце. То довољно говори колико је то моћно, али изгледа да Вајт Вокерима не може ништа.

                            Него мене више интересује шта све може да убије обичне утваре? Ваљда змајстакло, валиријски челик и ватра.

                            Comment


                            • Ovi sto sa nestrpljenjem ocekuju nove epizode GOT

                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Spoiler
                                Тако је. У књизи је наглашено да су само 3 ствари јаче од дивље ватре, а то су змајска ватра, ватра испод земље и сунце. То довољно говори колико је то моћно, али изгледа да Вајт Вокерима не може ништа.

                                Него мене више интересује шта све може да убије обичне утваре? Ваљда змајстакло, валиријски челик и ватра.
                                Obicne utvare moze da ubije i obican mac. U koliko ih raskomada fino. Ili im sprca vugla kako valja.
                                Da razjasnimo sada pojmove, posto kontam da mnogi brkaju
                                Imamo Utvare - to su zombiji nastali od leseva ljudi ili zivotinja dignutih.
                                I imamo Tudjine (Bele Hodace) - to su ovi plavi glavni koji dizu zombije i Night King je glavni medju njima
                                Ti si verovatno mislio sta moze da ubije ostale Tudjine (sem Night Kinga)? Pa isto Valirijski celik i zmajstaklo. Mozda Vatra ako ih bas dobro zapali. I trebalo bi zmajska vatra, ali videli smo kako ovaj pregazi preko iste.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X