Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoćemo jedan GS u dvorani!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pazi šta želiš, možda ti se ostvari

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Lakše je steći prednost u relijima na šljaci, nego na ovom čudu. Dimenzije terena su malo veće na šljaci. Čilić na ovakvom terenu nema oružje da probije Novaka. Gotovo niko i nema, Čila ponajmanje

        Bolji od onog sinoć teško da je mogao biti...nije mogao biti ni odličan, ni dobar...nije do njega
        Tu se nema sto dodati.

        PS
        Protiv sam GS-a u dvorani. Tenis se treba igrati vani. OK dvorane produzuju sezonu, daju jos jedan element takmicenju, ali 4 GS-a treba da budu to sto jesu.
        Last edited by NI; 11-11-14, 10:38.

        Comment


        • jos jedan Role fan

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Uuu zna mi on mnogo, one divljine i zveri pamet mu pomutile.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Uuu zna mi on mnogo, one divljine i zveri pamet mu pomutile.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Реално, најбољи тенисер икада. По мом скромном мишљењу.
                Да искористим да додам, да ми је његов перформанс против Родика на Вимблдону, најбољи меч икада.
                The No.336 rule of a gentleman:
                Being a gentleman isn’t a form of courtship, it’s a way of life.

                Comment


                • Novak u 6.brzini, odlicni Cilic sinoc, ocekuje se polufinale od njega....

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Nešto slično i ja razmišljam, ali onda se setim da je dva najveća meča u životu odigrao na najvećem turniru protiv dva najveća igrača ikada i oba ih dobio.
                    Ti ces nam sigurno onda potanko objasniti zasto je Nadal veci od Lejvera (imas cak i Opste diskusije za to, zauzmi celu temu, ionako paucinu skuplja).. ovaj forum crce za Rodom a nikako to niko da im predoci
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ti ocigledno tako mislis. I to nije problem.

                      Ti mislis da je Novak bio vrlo dobar a ja da je bio fantastican. Iako nema sansi da promijenim tvoje misljenje, navescu jedan podatak.

                      U finalu USO Marin je imao 53% prvog unutra i 80% dobijenih poena poslije prvog. Kei vazi za dobrog returnera.
                      Sinoc je imao 54% i 52% dobijenih poena poslije prvog.

                      Statistika na drugom je mnogo gora, ali ja uzimam samo prvi, jer je oscilacija manja posto se u prvom redu server pita. Sto mislis kako je taj postotak realizacije prvog uticao na Marina?

                      Inace te nevjerovatne brojeve pripisujem sporijoj podlozi i Novakovom retrnitrnju.
                      Naravno da nisu isti ni uvjeti i brzina podloge, niti je serviranje bilo isto kao što si i sam rekao da te njegova serva podsječala na ono staro serviranje.
                      Nole je igrao veoma dobro, ako hoces i fantasticno, ali Cilic je igrao kriminalno, naprimjer promasivao je jeftine udarce kada ga je Nole natjerao na udarac vise i to jednostavan udarac tipa drive volley, naravno da bi bio veci postotak realizacije prvog da Cilic nije tako jeftino promasivao.(ima utjecaj i ta Novakova igra i tjeranje Marina na udarac više ali to je jednostavan udarac koji više ovisi o Marinu nego Novaku).

                      Realno Čilić ima šanse samo na zemlji protiv Novaka sve ostalo nije do njega.
                      Last edited by Mrkela; 11-11-14, 11:41.

                      Comment


                      • Takva šljaka na ovoj planeti ne postoji

                        Comment


                        • Interesuje me nesto i to bi voleo da saznam od NI, Shminke, Skeptik-a itd. Gde jos Novak moze da napreduje do penzije i kako. Jednom prilikom je Vajda reko" Novak jos ima mesta za napredak" to je bilo sad posle Pariza ako se ne varam. Po meni Novak moze dosta da napreduje kod forhenda. A vi? I drugi mogu da odgovore, a ne samo navedeni

                          Comment


                          • Могао би брже да завршава мечеве

                            Али то не зависи од њега. Потребно је да сви противници играју јако лоше. Најлошије.
                            Као Чилић ...
                            The No.336 rule of a gentleman:
                            Being a gentleman isn’t a form of courtship, it’s a way of life.

                            Comment


                            • Неки као да нису никада играли тенис и не капирају неке ствари?

                              Чила је исправно рекао да може победити Нолета и Ноле је тога свестан, зато је морао стално да држи ту брзину и да одржава меч у своју корист, ако би се десило да нешто попусти, оде све у мачину, јер у мечу ако испаднеш из ритма тешко можеш да се вратиш назад... Ноле је покушао мало да охлади и оба бема зјанио са нулом, то је била опомена да стајања нема!!!

                              Можда сад делује да је много и да није морао са 6/1 6/1, али тако је испало и сигуран сам да је Ноле морао да буде максимално обазрив како се неби све изокренуло... Чила је био свестан да у таквом темпу и начину игре нема шансе и чекао да се нешто промени код Новака али није дочекао и верујем да је свестан да пораз у оваквој игри Новака није срамота...

                              Иначе кад се гледа сам меч без нервозе, ту није било спектакла, неких посебних поена, деловало је обично и стиче се утисак да Ноле није играо нешто посебно. Ту је преовладала непетост, фокус и велики опрез. У тако напетој атмосвери сваки поен је као кућа и када ти противник да поклон, рефлексно ти излети гест радовања што никако не значи омаловажавање или нешто друго, што се овде на форуму износило као замерка Новаку...
                              sigpic

                              Comment


                              • Sutra protiv Wawrinke, jedinog igrača koji ga može dobiti ovdje. Ne računam Federera, s njim nije mogao završiti u grupi. U drugoj grupi 3 raspada i 3 sigurne pobjede Federera. Ovo je bio jedini način da Federer dođe na prvo mjesto, vidjećemo hoće li im plan uspjeti To što igra u petak i ne računam, očekivana slučajnost

                                Comment

                                Working...
                                X